گروه س توسعه صنعتی ایران
وتوصا | Stocks - Tehran Stock Exchange (TSE)
زیرگروه سایر واسطه های مالی
Sector:
زیرگروه سایر واسطه های مالی
Market Type:
Stocks
Status:
Authorized
Last Price: 3,350 1.82
Close Price: 3,350
Last Trade
2026/11/04| Attribute | Values | Attribute | Values |
|---|---|---|---|
| Reopening | 3,360 | Close | 3,350 60.00 |
| High | 3,380 | Low | 3,250 |
| Volume | 19.194 Million | Count | 438 |
| Price Limit | 3,200 - 3,380 | Value | 64.266 Billion |
| Base Volume | 1 | Volume Limit | - |
Retail & Institutional Trades
2026/11/04| Retail | Institutional | |
|---|---|---|
| 48 | Buyers | 2 |
| 17.421 Million | Buy Volume | 1.772 Million |
| 57 | Sellers | 1 |
| 17.82 Million | Sell Volume | 1.373 Million |
| 399,025 | Ownership Change | 399,025 |
Supply & Demand
2026/11/06| Command | Count | Buy | Sell | Count | Command |
|---|---|---|---|---|---|
| Command1 | Count3,730 | Buy3,330 | Sell3,360 | Count18,392 | Command2 |
| Command2 | Count28,706 | Buy3,290 | Sell3,370 | Count5,000 | Command1 |
| Command3 | Count61,916 | Buy3,280 | Sell3,380 | Count131,782 | Command5 |
| Command3 | Count22,224 | Buy3,270 | Sell3,400 | Count38,575 | Command2 |
| Command4 | Count104,044 | Buy3,260 | Sell3,410 | Count11,026 | Command2 |
EPS
| Fiscal Year | 2026/09/22 | ||
| Earnings Realization | 139 | Period | 6 Month |
| Profit (TTM) | 0 | ||
| P/E TTM | 5.200 |
DPS
| Latest AGM | 2025/09/22 | ||
| Actual Earnings | 539 | AGM P/E | 6.22 |
| Cash Dividend | 0 | ||
| Payout Ratio | 0.00 % |
Returns & Liquidity
| 3-Month | 45.21 % | Rank | 321 |
| 6-Month | 126.50 % | Rank | 181 |
| 9-Month | 120.54 % | Rank | 225 |
| 1-Year | 78.57 % | Rank | 280 |
| Large | |||
| Average | |||
| Small | |||
| Growth | Median | Value |
117.25 Trillion
Market Cap
1.97
P/B
% 43.2
Free Float
Announcements
معرفی /تغییر در ترکیب اعضای هیئت مدیره/مدیر عامل
2026/11/01گزارش کنترل های داخلی در تاریخ ۱۴۰۵/۰۶/۳۱
2026/11/02گزارش فعالیت ماهانه دوره ۱ ماهه منتهی به ۱۴۰۵/۰۷/۳۰
2026/10/26گزارش فعالیت ماهانه دوره ۱ ماهه منتهی به ۱۴۰۵/۰۶/۳۱
2026/09/27مشخصات کمیته ریسک
2026/09/22صورتهای مالی سال مالی منتهی به ۱۴۰۵/۰۵/۳۱ (حسابرسی شده) (شرکت توسعه صنایع داده پردازی خاور میانه)
2026/09/16درخواست تکمیل مشخصات سهامداران
2026/09/06گزارش فعالیت ماهانه دوره ۱ ماهه منتهی به ۱۴۰۵/۰۵/۳۱
2026/08/26
History
| Date | Reopening | Low | High | Close | Change (%) | Volume | Count |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Date: 2026/11/04 | Reopening: 3,360 | Low: 3,250 | High: 3,380 | Close: 3,350 | Change (%): 1.82 | Volume: 19.194 Million | Count: 438 |
| Date: 2026/11/03 | Reopening: 3,290 | Low: 3,260 | High: 3,310 | Close: 3,290 | Change (%): 1.86 | Volume: 7.384 Million | Count: 326 |
| Date: 2026/11/02 | Reopening: 3,280 | Low: 3,170 | High: 3,280 | Close: 3,230 | Change (%): 0.94 | Volume: 10.885 Million | Count: 352 |
| Date: 2026/11/01 | Reopening: 3,280 | Low: 3,160 | High: 3,280 | Close: 3,200 | Change (%): 1.23 | Volume: 10.799 Million | Count: 307 |
| Date: 2026/10/31 | Reopening: 3,390 | Low: 3,220 | High: 3,390 | Close: 3,240 | Change (%): 2.11 | Volume: 19.709 Million | Count: 490 |
| Date: 2026/10/28 | Reopening: 3,340 | Low: 3,200 | High: 3,340 | Close: 3,310 | Change (%): 1.85 | Volume: 8.716 Million | Count: 449 |
| Date: 2026/10/27 | Reopening: 3,400 | Low: 3,240 | High: 3,400 | Close: 3,250 | Change (%): 2.40 | Volume: 57.777 Million | Count: 736 |
| Date: 2026/10/26 | Reopening: 3,500 | Low: 3,310 | High: 3,500 | Close: 3,330 | Change (%): 2.35 | Volume: 24.406 Million | Count: 673 |
| Date: 2026/10/25 | Reopening: 3,480 | Low: 3,300 | High: 3,480 | Close: 3,410 | Change (%): 0.59 | Volume: 17.062 Million | Count: 512 |
| Date: 2026/10/24 | Reopening: 3,560 | Low: 3,360 | High: 3,560 | Close: 3,390 | Change (%): 2.02 | Volume: 31.314 Million | Count: 679 |
| Date: 2026/10/21 | Reopening: 3,480 | Low: 3,340 | High: 3,480 | Close: 3,460 | Change (%): 2.37 | Volume: 23.649 Million | Count: 736 |
| Date: 2026/10/20 | Reopening: 3,400 | Low: 3,310 | High: 3,400 | Close: 3,380 | Change (%): 2.11 | Volume: 36.093 Million | Count: 795 |
| Date: 2026/10/19 | Reopening: 3,300 | Low: 3,250 | High: 3,310 | Close: 3,310 | Change (%): 2.80 | Volume: 26.748 Million | Count: 587 |
| Date: 2026/10/18 | Reopening: 3,190 | Low: 3,110 | High: 3,230 | Close: 3,220 | Change (%): 2.55 | Volume: 30.073 Million | Count: 624 |
| Date: 2026/10/17 | Reopening: 3,080 | Low: 3,060 | High: 3,240 | Close: 3,140 | Change (%): 0.32 | Volume: 24.119 Million | Count: 737 |
Peer Symbols
| Symbol | Close | Change | Percent | Volume | Market Cap |
|---|---|---|---|---|---|
| Symbol: وساپا | Close: 7,930 | Change: 30.00 | Percent: 0.38 | Volume: 57.968 میلیون | Market Cap: 205.92 هزار میلیارد |
| Symbol: وسپه | Close: 7,710 | Change: 90.00 | Percent: 1.18 | Volume: 14.19 میلیون | Market Cap: 400.158 هزار میلیارد |
| Symbol: وملت | Close: 5,540 | Change: 50.00 | Percent: 0.91 | Volume: 409,829 | Market Cap: 5.54 هزار میلیارد |
| Symbol: واعتبار | Close: 3,940 | Change: 90.00 | Percent: 2.23 | Volume: 2.788 میلیون | Market Cap: 13.965 هزار میلیارد |
| Symbol: وایرا | Close: 4,160 | Change: 10.00 | Percent: 0.24 | Volume: 443,575 | Market Cap: 8.998 هزار میلیارد |
| Symbol: وصنعت | Close: 3,500 | Change: 100.00 | Percent: 2.94 | Volume: 26.005 میلیون | Market Cap: 118.66 هزار میلیارد |
| Symbol: پردیس | Close: 2,422 | Change: 70.00 | Percent: 2.98 | Volume: 17.919 میلیون | Market Cap: 24.08 هزار میلیارد |
| Symbol: وبیمه | Close: 2,420 | Change: 70.00 | Percent: 2.98 | Volume: 4.219 میلیون | Market Cap: 38.48 هزار میلیارد |
| Symbol: وبوعلی | Close: 3,670 | Change: 20.00 | Percent: 0.54 | Volume: 4.034 میلیون | Market Cap: 43.68 هزار میلیارد |
| Symbol: وصنا | Close: 6,720 | Change: 10.00 | Percent: 0.15 | Volume: 11.476 میلیون | Market Cap: 78.171 هزار میلیارد |
