معدنیوصنعتیچادرملو
کچاد | Stocks - Tehran Stock Exchange (TSE)
استخراج آهن
Sector:
استخراج آهن
Market Type:
Stocks
Status:
-
Last Price: - 0.00
Close Price: -
Last Trade
2026/09/01| Attribute | Values | Attribute | Values |
|---|---|---|---|
| Reopening | - | Close | - - |
| High | - | Low | - |
| Volume | - | Count | 4,508 |
| Price Limit | - | Value | - |
| Base Volume | - | Volume Limit | - |
Retail & Institutional Trades
2026/09/01| Retail | Institutional | |
|---|---|---|
| 1,855 | Buyers | 6 |
| 390.799 Million | Buy Volume | 20.073 Million |
| 424 | Sellers | 4 |
| 369.6 Million | Sell Volume | 41.271 Million |
| 21,198,447 | Ownership Change | 21,198,447 |
Supply & Demand
2026/09/01| Command | Count | Buy | Sell | Count | Command |
|---|---|---|---|---|---|
| Command1 | Count20,000 | Buy2,650 | Sell2,683 | Count376.445 Million | Command688 |
| Command245 | Count237.629 Million | Buy2,765 | Sell0 | Count0 | Command0 |
| Command1 | Count1,910 | Buy2,620 | Sell2,684 | Count232,876 | Command3 |
| Command1 | Count1,914 | Buy2,617 | Sell2,685 | Count1 Million | Command1 |
| Command1 | Count40,000 | Buy2,615 | Sell2,693 | Count908,681 | Command3 |
EPS
| Fiscal Year | 2026/12/21 | ||
| Earnings Realization | 146 | Period | 3 Month |
| Profit (TTM) | 0 | ||
| P/E TTM | - |
DPS
| Latest AGM | 2025/12/21 | ||
| Actual Earnings | 265.84 | AGM P/E | - |
| Cash Dividend | 0 | ||
| Payout Ratio | 0.00 % |
Returns & Liquidity
| 3-Month | 2.26 % | Rank | 31 |
| 6-Month | 35.19 % | Rank | 70 |
| 9-Month | 37.75 % | Rank | 37 |
| 1-Year | 84.55 % | Rank | 38 |
| Large | |||
| Average | |||
| Small | |||
| Growth | Median | Value |
-
Market Cap
-
P/B
% 18.01
Free Float
Announcements
گزارش فعالیت ماهانه دوره ۱ ماهه منتهی به ۱۴۰۵/۰۵/۳۱
۱۴۰۵/۰۶/۰۷اطلاعات و صورتهای مالی میاندورهای دوره ۶ ماهه منتهی به ۱۴۰۵/۰۳/۳۱ (حسابرسی شده) (شرکت نسوز آلیاژ پارسه پولاد)
۱۴۰۵/۰۶/۰۹اطلاعات و صورتهای مالی میاندورهای دوره ۶ ماهه منتهی به ۱۴۰۵/۰۳/۳۱ (حسابرسی شده) (شرکت سریر لجستیک هوشمند ایرانیان)
۱۴۰۵/۰۶/۰۴اطلاعات و صورتهای مالی میاندورهای دوره ۶ ماهه منتهی به ۱۴۰۵/۰۳/۳۱ (حسابرسی شده) (شرکت صنایع فولاد رهام پارس)
۱۴۰۵/۰۶/۰۴اطلاعات و صورتهای مالی میاندورهای دوره ۶ ماهه منتهی به ۱۴۰۵/۰۳/۳۱ (حسابرسی شده) (شرکت صنایع آهن و فولاد سرمد ابر کوه)
۱۴۰۵/۰۶/۰۴اطلاعات و صورتهای مالی میاندورهای دوره ۶ ماهه منتهی به ۱۴۰۵/۰۳/۳۱ (حسابرسی شده) (شرکت احداث صنایع و معادن سرزمین پارس)
۱۴۰۵/۰۶/۰۴اطلاعات و صورتهای مالی میاندورهای دوره ۶ ماهه منتهی به ۱۴۰۵/۰۳/۳۱ (حسابرسی شده) (شرکت توسعه انرژی چادرملو)
۱۴۰۵/۰۶/۰۷اطلاعات و صورتهای مالی میاندورهای دوره ۶ ماهه منتهی به ۱۴۰۵/۰۳/۳۱ (حسابرسی شده) (شرکت گسترش صنایع آریا تایر هامون)
۱۴۰۵/۰۶/۰۴
History
| Date | Reopening | Low | High | Close | Change (%) | Volume | Count |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Date: 2026/08/31 | Reopening: 2,720 | Low: 2,698 | High: 2,840 | Close: 2,765 | Change (%): 0.25 | Volume: 1.083 Billion | Count: 10,866 |
| Date: 2026/08/29 | Reopening: 2,772 | Low: 2,763 | High: 2,772 | Close: 2,772 | Change (%): 2.97 | Volume: 1.318 Billion | Count: 4,645 |
| Date: 2026/08/26 | Reopening: 2,692 | Low: 2,692 | High: 2,692 | Close: 2,692 | Change (%): 2.98 | Volume: 320.457 Million | Count: 1,189 |
| Date: 2026/08/25 | Reopening: 2,599 | Low: 2,562 | High: 2,617 | Close: 2,614 | Change (%): 2.87 | Volume: 668.393 Million | Count: 2,409 |
| Date: 2026/08/24 | Reopening: 2,499 | Low: 2,449 | High: 2,570 | Close: 2,541 | Change (%): 1.80 | Volume: 489.586 Million | Count: 4,817 |
| Date: 2026/08/23 | Reopening: 2,493 | Low: 2,432 | High: 2,566 | Close: 2,496 | Change (%): 0.16 | Volume: 299.427 Million | Count: 4,805 |
| Date: 2026/08/22 | Reopening: 2,500 | Low: 2,460 | High: 2,536 | Close: 2,492 | Change (%): 1.14 | Volume: 289.352 Million | Count: 4,265 |
| Date: 2026/08/19 | Reopening: 2,445 | Low: 2,445 | High: 2,547 | Close: 2,464 | Change (%): 2.22 | Volume: 468.95 Million | Count: 4,605 |
| Date: 2026/08/18 | Reopening: 2,579 | Low: 2,508 | High: 2,579 | Close: 2,520 | Change (%): 2.51 | Volume: 723.607 Million | Count: 6,213 |
| Date: 2026/08/17 | Reopening: 2,616 | Low: 2,539 | High: 2,616 | Close: 2,585 | Change (%): 1.77 | Volume: 695.981 Million | Count: 7,393 |
| Date: 2026/08/16 | Reopening: 2,500 | Low: 2,449 | High: 2,567 | Close: 2,540 | Change (%): 1.89 | Volume: 418.227 Million | Count: 4,559 |
| Date: 2026/08/15 | Reopening: 2,587 | Low: 2,490 | High: 2,587 | Close: 2,493 | Change (%): 2.84 | Volume: 408.836 Million | Count: 3,199 |
| Date: 2026/08/11 | Reopening: 2,581 | Low: 2,500 | High: 2,582 | Close: 2,566 | Change (%): 2.35 | Volume: 499.368 Million | Count: 5,583 |
| Date: 2026/08/10 | Reopening: 2,400 | Low: 2,400 | High: 2,514 | Close: 2,507 | Change (%): 2.70 | Volume: 550.848 Million | Count: 4,195 |
| Date: 2026/08/09 | Reopening: 2,542 | Low: 2,394 | High: 2,542 | Close: 2,441 | Change (%): 1.09 | Volume: 491.082 Million | Count: 5,363 |
Peer Symbols
| Symbol | Close | Change | Percent | Volume | Market Cap |
|---|---|---|---|---|---|
| Symbol: کگل | Close: 2,900 | Change: 62.00 | Percent: 2.09 | Volume: 252.895 میلیون | Market Cap: 1934.215 هزار میلیارد |
| Symbol: کنور | Close: 5,680 | Change: 160.00 | Percent: 2.90 | Volume: 8.548 میلیون | Market Cap: 393.624 هزار میلیارد |
| Symbol: عگلسنگ1 | Close: 2,045,000 | Change: 5000.00 | Percent: 0.25 | Volume: 30 | Market Cap: - |
| Symbol: عچادسنگ | Close: 966,287 | Change: 63671.00 | Percent: 7.05 | Volume: 100 | Market Cap: - |
| Symbol: کچادح | Close: 987 | Change: 30.00 | Percent: 2.95 | Volume: 27.885 میلیون | Market Cap: 1587.055 هزار میلیارد |
| Symbol: کگلح | Close: 1,800 | Change: 784.00 | Percent: 77.17 | Volume: 793.387 میلیون | Market Cap: 1934.215 هزار میلیارد |
| Symbol: کنورح | Close: 1,643 | Change: 50.00 | Percent: 2.95 | Volume: 706.494 میلیون | Market Cap: 393.624 هزار میلیارد |
| Symbol: بمیلاح | Close: 1 | Change: 9.00 | Percent: 90.00 | Volume: 53.831 میلیون | Market Cap: 7.094 هزار میلیارد |
| Symbol: صملی9709 | Close: 1,000,000 | Change: 3906.00 | Percent: 0.39 | Volume: 1,302 | Market Cap: - |
| Symbol: عگلسانت | Close: 1,495,000 | Change: - | Percent: - | Volume: 750,000 | Market Cap: - |
