سرمایه گذاری صدر تامین
تاصیکو | Stocks - Tehran Stock Exchange (TSE)
استخراج سایر کانه های فلزی
Sector:
استخراج سایر کانه های فلزی
Market Type:
Stocks
Status:
Last Price: 970,000 3.00
Close Price: 970,000
Last Trade
2026/08/31| Attribute | Values | Attribute | Values |
|---|---|---|---|
| Reopening | 1,000,000 | Close | 970,000 30000.00 |
| High | 1,000,000 | Low | 970,000 |
| Volume | 22.5 Million | Count | 4,641 |
| Price Limit | 960,300 - 1,019,700 | Value | 22.275 Trillion |
| Base Volume | 1 | Volume Limit | - |
Retail & Institutional Trades
2026/08/31| Retail | Institutional | |
|---|---|---|
| 1,739 | Buyers | 12 |
| 111.071 Million | Buy Volume | 10.382 Million |
| 817 | Sellers | 6 |
| 60.282 Million | Sell Volume | 61.171 Million |
| 50,788,854 | Ownership Change | 50,788,854 |
Supply & Demand
2026/09/01| Command | Count | Buy | Sell | Count | Command |
|---|---|---|---|---|---|
| Command354 | Count6.987 Million | Buy22,840 | Sell0 | Count0 | Command0 |
| Command223 | Count7.532 Million | Buy22,840 | Sell0 | Count0 | Command0 |
| Command1 | Count220 | Buy22,830 | Sell0 | Count0 | Command0 |
| Command1 | Count220 | Buy22,820 | Sell0 | Count0 | Command0 |
| Command2 | Count720 | Buy22,810 | Sell0 | Count0 | Command0 |
EPS
| Fiscal Year | 2026/05/21 | ||
| Earnings Realization | 67.85 | Period | 3 Month |
| Profit (TTM) | 0 | ||
| P/E TTM | - |
DPS
| Latest AGM | 2026/05/21 | ||
| Actual Earnings | 448 | AGM P/E | 2165.18 |
| Cash Dividend | 0 | ||
| Payout Ratio | 0.00 % |
Returns & Liquidity
| 3-Month | 95.88 % | Rank | 30 |
| 6-Month | 136.04 % | Rank | 31 |
| 9-Month | 198.38 % | Rank | 31 |
| 1-Year | 231.77 % | Rank | 35 |
| Large | |||
| Average | |||
| Small | |||
| Growth | Median | Value |
7.425 Trillion
Market Cap
-
P/B
% 17.17
Free Float
Announcements
لغو آگهی (اطلاعیه) دعوت به مجمع عمومی(اصلاحیه)
۱۴۰۵/۰۶/۰۹لغو آگهی (اطلاعیه) دعوت به مجمع عمومی
۱۴۰۵/۰۶/۰۷گزارش فعالیت ماهانه دوره ۱ ماهه منتهی به ۱۴۰۵/۰۵/۳۱
۱۴۰۵/۰۶/۰۷افشای اطلاعات بااهمیت - (تغییر در مفاد هر نوع اطلاعیه بااهمیتی که قبلاً منتشر شده است - گروه ب) منتهی به سال مالی ۱۴۰۶/۰۲/۳۱
۱۴۰۵/۰۶/۰۳افشای اطلاعات بااهمیت - (تغییرات با اهمیت در عملکرد شرکت های تحت کنترل - گروه الف) منتهی به سال مالی ۱۴۰۶/۰۲/۳۱
۱۴۰۵/۰۶/۰۲زمانبندی پرداخت سود دوره ۱۲ ماهه منتهی به ۱۴۰۵/۰۲/۳۱
۱۴۰۵/۰۶/۰۱توضیحات در خصوص اطلاعات و صورت های مالی منتشر شده
۱۴۰۵/۰۵/۲۹گزارش کنترل های داخلی در تاریخ ۱۴۰۵/۰۲/۳۱
۱۴۰۵/۰۵/۲۹
History
| Date | Reopening | Low | High | Close | Change (%) | Volume | Count |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Date: 2026/08/31 | Reopening: 22,840 | Low: 22,800 | High: 22,840 | Close: 22,840 | Change (%): 2.98 | Volume: 121.453 Million | Count: 4,641 |
| Date: 2026/08/26 | Reopening: 22,180 | Low: 22,180 | High: 22,180 | Close: 22,180 | Change (%): 2.97 | Volume: 60.501 Million | Count: 2,079 |
| Date: 2026/08/25 | Reopening: 21,540 | Low: 21,540 | High: 21,540 | Close: 21,540 | Change (%): 2.96 | Volume: 22.752 Million | Count: 525 |
| Date: 2026/08/24 | Reopening: 20,450 | Low: 20,400 | High: 21,220 | Close: 20,920 | Change (%): 1.50 | Volume: 164.834 Million | Count: 10,755 |
| Date: 2026/08/23 | Reopening: 21,100 | Low: 20,470 | High: 21,250 | Close: 20,610 | Change (%): 2.32 | Volume: 189.073 Million | Count: 12,785 |
| Date: 2026/08/22 | Reopening: 20,700 | Low: 20,600 | High: 21,860 | Close: 21,100 | Change (%): 0.61 | Volume: 228.501 Million | Count: 18,906 |
| Date: 2026/08/19 | Reopening: 21,190 | Low: 21,190 | High: 21,760 | Close: 21,230 | Change (%): 2.79 | Volume: 132.503 Million | Count: 9,701 |
| Date: 2026/08/18 | Reopening: 22,690 | Low: 21,630 | High: 22,690 | Close: 21,840 | Change (%): 2.02 | Volume: 134.415 Million | Count: 10,887 |
| Date: 2026/08/17 | Reopening: 22,280 | Low: 22,050 | High: 22,320 | Close: 22,290 | Change (%): 2.86 | Volume: 112.111 Million | Count: 6,848 |
| Date: 2026/08/16 | Reopening: 22,000 | Low: 21,250 | High: 22,400 | Close: 21,670 | Change (%): 1.05 | Volume: 157.134 Million | Count: 14,853 |
| Date: 2026/08/15 | Reopening: 21,940 | Low: 21,400 | High: 21,940 | Close: 21,900 | Change (%): 2.77 | Volume: 187.462 Million | Count: 10,743 |
| Date: 2026/08/11 | Reopening: 21,310 | Low: 21,310 | High: 21,310 | Close: 21,310 | Change (%): 3.00 | Volume: 66.284 Million | Count: 2,886 |
| Date: 2026/08/10 | Reopening: 20,680 | Low: 20,110 | High: 20,700 | Close: 20,690 | Change (%): 2.94 | Volume: 115.872 Million | Count: 5,033 |
| Date: 2026/08/09 | Reopening: 20,110 | Low: 19,750 | High: 20,110 | Close: 20,100 | Change (%): 2.92 | Volume: 281.969 Million | Count: 10,111 |
| Date: 2026/08/08 | Reopening: 19,530 | Low: 19,530 | High: 19,530 | Close: 19,530 | Change (%): 2.95 | Volume: 84.573 Million | Count: 2,254 |
Peer Symbols
| Symbol | Close | Change | Percent | Volume | Market Cap |
|---|---|---|---|---|---|
| Symbol: ومعادن | Close: 2,888 | Change: 89.00 | Percent: 2.99 | Volume: 1.182 میلیارد | Market Cap: 1651.29 هزار میلیارد |
| Symbol: ومعادنح | Close: 1,795 | Change: 55.00 | Percent: 2.97 | Volume: 310.29 میلیون | Market Cap: 1651.29 هزار میلیارد |
| Symbol: تاصیکوح | Close: 13,580 | Change: 2350.00 | Percent: 20.93 | Volume: 14.39 میلیون | Market Cap: 2181.22 هزار میلیارد |
| Symbol: ضمعا7006 | Close: 49 | Change: 181.00 | Percent: 78.70 | Volume: 792 | Market Cap: - |
| Symbol: ضمعا7007 | Close: 160 | Change: 8.00 | Percent: 5.26 | Volume: 10 | Market Cap: - |
| Symbol: ضمعا1007 | Close: 300 | Change: 150.00 | Percent: 33.33 | Volume: 38 | Market Cap: - |
| Symbol: ضمعا1008 | Close: 10 | Change: 45.00 | Percent: 81.82 | Volume: 33 | Market Cap: - |
| Symbol: ضمعا3011 | Close: 6,050 | Change: 652.00 | Percent: 12.08 | Volume: 15 | Market Cap: - |
| Symbol: همعاد911 | Close: 1,007 | Change: 669.00 | Percent: 197.93 | Volume: 180,000 | Market Cap: - |
| Symbol: هصیکو402 | Close: 3,646 | Change: 44.00 | Percent: 1.22 | Volume: 4,530 | Market Cap: - |
