سولار
صندوق راهبرد انرژی فردا-پروژه
سولار | صندوقهای قابل معامله - Tehran Stock Exchange (TSE)
صندوق پروژه
Sector:
صندوق پروژه
Market Type:
صندوقهای قابل معامله
Status:
Authorized
Last Price: 13,088 2.98
Close Price: 12,961
Last Trade
2026/11/04| Attribute | Values | Attribute | Values |
|---|---|---|---|
| Reopening | 13,000 | Close | 12,961 252.00 |
| High | 13,089 | Low | 12,711 |
| Volume | 3.616 Million | Count | 306 |
| Price Limit | 12,328 - 13,090 | Value | 46.865 Billion |
| Base Volume | 1 | Volume Limit | - |
Retail & Institutional Trades
2026/11/04| Retail | Institutional | |
|---|---|---|
| 83 | Buyers | 3 |
| 1.451 Million | Buy Volume | 2.165 Million |
| 68 | Sellers | 1 |
| 3.615 Million | Sell Volume | 1,261 |
| 2,163,858 | Ownership Change | 2,163,858 |
Supply & Demand
2026/11/05| Command | Count | Buy | Sell | Count | Command |
|---|---|---|---|---|---|
| Command1 | Count92 | Buy13,018 | Sell13,087 | Count20,000 | Command1 |
| Command1 | Count92 | Buy13,017 | Sell13,088 | Count161,437 | Command1 |
| Command1 | Count92 | Buy13,015 | Sell13,089 | Count100,000 | Command1 |
| Command1 | Count92 | Buy13,012 | Sell13,090 | Count2.248 Million | Command23 |
| Command2 | Count186 | Buy13,009 | Sell13,119 | Count2,500 | Command5 |
EPS
| Fiscal Year | - | ||
| Earnings Realization | - | Period | - |
| Profit (TTM) | - | ||
| P/E TTM | - |
DPS
| Latest AGM | - | ||
| Actual Earnings | - | AGM P/E | - |
| Cash Dividend | - | ||
| Payout Ratio | - |
Returns & Liquidity
| 3-Month | 12.05 % | ||
| 6-Month | - | ||
| 9-Month | - | ||
| 1-Year | - |
| Large | |||
| Average | |||
| Small | |||
| Growth | Median | Value |
12.961 Trillion
Market Cap
-
P/B
% -
Free Float
Announcements
گزارش ناظر فنی در خصوص پیشرفت فیزیکی نیروگاه خورشیدی خاش و میرجاوه مربوط به شهریور ۱۴۰۵ (به پیوست)
2026/10/27صورت وضعیت پورتفوی صندوق سرمایه گذاری دوره ۱ ماهه منتهی به ۱۴۰۵/۰۷/۳۰
2026/10/26گزارش ناظر فنی در خصوص پیشرفت فیزیکی پروژه نیروگاه خورشیدی میرجاوه مربوط به مهر ۱۴۰۵ (به پیوست)
2026/10/26گزارش ناظر فنی در خصوص پیشرفت فیزیکی پروژه نیروگاه خورشیدی خاش مربوط به مهر ۱۴۰۵ (به پیوست)
2026/10/26گزارش پیشرفت فیزیکی پروژه نیروگاه خورشیدی میرجاوه مربوط به مهر ۱۴۰۵ (به پیوست)
2026/10/26گزارش پیشرفت فیزیکی پروژه نیروگاه خورشیدی خاش مربوط به مهر ۱۴۰۵ (به پیوست)
2026/10/26صورت وضعیت پورتفوی صندوق سرمایه گذاری دوره ۱ ماهه منتهی به ۱۴۰۵/۰۶/۳۱
2026/09/28لغو آگهی دعوت به مجمع صندوق سرمایه گذاری در تاریخ ۱۴۰۵/۰۷/۰۶
2026/09/27
History
| Date | Reopening | Low | High | Close | Change (%) | Volume | Count |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Date: 2026/11/04 | Reopening: 13,000 | Low: 12,711 | High: 13,089 | Close: 12,961 | Change (%): 1.98 | Volume: 3.616 Million | Count: 306 |
| Date: 2026/11/03 | Reopening: 12,699 | Low: 12,699 | High: 12,809 | Close: 12,709 | Change (%): 2.18 | Volume: 5.488 Million | Count: 225 |
| Date: 2026/11/02 | Reopening: 12,600 | Low: 12,300 | High: 12,732 | Close: 12,438 | Change (%): 0.35 | Volume: 3.336 Million | Count: 185 |
| Date: 2026/11/01 | Reopening: 12,558 | Low: 12,200 | High: 12,740 | Close: 12,482 | Change (%): 0.02 | Volume: 9.266 Million | Count: 249 |
| Date: 2026/10/31 | Reopening: 12,500 | Low: 12,350 | High: 12,750 | Close: 12,485 | Change (%): 0.14 | Volume: 2.263 Million | Count: 169 |
| Date: 2026/10/28 | Reopening: 12,247 | Low: 12,126 | High: 12,615 | Close: 12,468 | Change (%): 1.80 | Volume: 3.489 Million | Count: 222 |
| Date: 2026/10/27 | Reopening: 12,520 | Low: 12,100 | High: 12,520 | Close: 12,248 | Change (%): 0.45 | Volume: 1.239 Million | Count: 178 |
| Date: 2026/10/26 | Reopening: 12,130 | Low: 12,130 | High: 12,469 | Close: 12,303 | Change (%): 0.32 | Volume: 872,856 | Count: 169 |
| Date: 2026/10/25 | Reopening: 12,749 | Low: 12,100 | High: 12,749 | Close: 12,264 | Change (%): 1.37 | Volume: 3.985 Million | Count: 242 |
| Date: 2026/10/24 | Reopening: 12,500 | Low: 12,355 | High: 12,680 | Close: 12,434 | Change (%): 2.38 | Volume: 3.423 Million | Count: 259 |
| Date: 2026/10/21 | Reopening: 13,136 | Low: 12,600 | High: 13,136 | Close: 12,737 | Change (%): 1.22 | Volume: 3.963 Million | Count: 397 |
| Date: 2026/10/20 | Reopening: 12,806 | Low: 12,587 | High: 12,960 | Close: 12,894 | Change (%): 2.47 | Volume: 5.699 Million | Count: 247 |
| Date: 2026/10/19 | Reopening: 12,780 | Low: 12,441 | High: 12,799 | Close: 12,583 | Change (%): 1.13 | Volume: 2.804 Million | Count: 220 |
| Date: 2026/10/18 | Reopening: 12,437 | Low: 12,200 | High: 12,700 | Close: 12,442 | Change (%): 0.12 | Volume: 1.735 Million | Count: 231 |
| Date: 2026/10/17 | Reopening: 12,500 | Low: 12,441 | High: 12,650 | Close: 12,457 | Change (%): 2.87 | Volume: 10.145 Million | Count: 394 |
Peer Symbols
| Symbol | Close | Change | Percent | Volume | Market Cap |
|---|---|---|---|---|---|
| Symbol: پرند | Close: 13,676 | Change: 0.00 | Percent: 0.00 | Volume: 31,800 | Market Cap: - |
| Symbol: نور | Close: 10,300 | Change: 300.00 | Percent: 3.00 | Volume: 15.382 میلیون | Market Cap: - |
| Symbol: هورسان | Close: 15,712 | Change: 314.00 | Percent: 2.04 | Volume: 47.995 میلیون | Market Cap: - |
