کیمیا پلی استر قم
شکیمیا | Stocks - Iran Fara Bourse (IFB)
الیاف مصنوعی
Sector:
الیاف مصنوعی
Market Type:
Stocks
Status:
Authorized
Last Price: 8,130 2.91
Close Price: 8,130
Last Trade
2026/10/17| Attribute | Values | Attribute | Values |
|---|---|---|---|
| Reopening | 8,130 | Close | 8,130 230.00 |
| High | 8,130 | Low | 8,130 |
| Volume | 116.002 Million | Count | 42,943 |
| Price Limit | 7,670 - 8,130 | Value | 943.095 Billion |
| Base Volume | 1 | Volume Limit | - |
Retail & Institutional Trades
2026/10/17| Retail | Institutional | |
|---|---|---|
| 1,419 | Buyers | 28 |
| 113.202 Million | Buy Volume | 2.8 Million |
| 40,877 | Sellers | 17 |
| 45.835 Million | Sell Volume | 70.167 Million |
| 67,366,764 | Ownership Change | 67,366,764 |
Supply & Demand
2026/10/18| Command | Count | Buy | Sell | Count | Command |
|---|---|---|---|---|---|
| Command4,273 | Count156.765 Million | Buy8,130 | Sell0 | Count0 | Command0 |
| Command11 | Count36,630 | Buy8,120 | Sell0 | Count0 | Command0 |
| Command4 | Count27,553 | Buy8,110 | Sell0 | Count0 | Command0 |
| Command7 | Count100,192 | Buy8,100 | Sell0 | Count0 | Command0 |
| Command5 | Count13,289 | Buy8,090 | Sell0 | Count0 | Command0 |
EPS
| Fiscal Year | 2027/03/20 | ||
| Earnings Realization | 1,721 | Period | 12 Month |
| Profit (TTM) | 0 | ||
| P/E TTM | 8.500 |
DPS
| Latest AGM | 2027/03/20 | ||
| Actual Earnings | 1,721 | AGM P/E | 4.72 |
| Cash Dividend | 0 | ||
| Payout Ratio | 0.00 % |
Returns & Liquidity
| 3-Month | - | Rank | 753 |
| 6-Month | - | Rank | 809 |
| 9-Month | - | Rank | 813 |
| 1-Year | - | Rank | 828 |
| Large | |||
| Average | |||
| Small | |||
| Growth | Median | Value |
121.95 Trillion
Market Cap
-
P/B
% -
Free Float
Announcements
اطلاعات حاصل از برگزاری کنفرانس اطلاع رسانی
2026/09/30افشای اطلاعات بااهمیت - (سایر اطلاعات بااهمیت - پاسخ به سؤالات حاصل از کنفرانس خبری کیمیا پلی استر- گروه ب) منتهی به سال مالی ۱۴۰۵/۱۲/۲۹
2026/09/29افشای اطلاعات بااهمیت - (سایر اطلاعات بااهمیت - آگهی ثبت افزایش سرمایه شرکت از محل مطالبات حال شده- گروه ب) منتهی به سال مالی ۱۴۰۵/۱۲/۲۹
2026/09/28اطلاعات و صورتهای مالی میاندورهای دوره ۳ ماهه منتهی به ۱۴۰۵/۰۳/۳۱ (حسابرسی نشده)(اصلاحیه)
2026/09/28اطلاع رسانی در خصوص تغییرات برنامه در افزایش سرمایه شرکت
2026/09/27آگهی ثبت افزایش سرمایه
2026/09/27ضرورت برگزاری کنفرانس اطلاع رسانی
2026/09/26افشای اطلاعات بااهمیت - (سایر اطلاعات بااهمیت - توضیحات در خصوص واحد تولیدی سلفچگان- گروه ب) منتهی به سال مالی ۱۴۰۵/۱۲/۲۹
2026/09/26
History
| Date | Reopening | Low | High | Close | Change (%) | Volume | Count |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Date: 2026/10/17 | Reopening: 8,130 | Low: 8,130 | High: 8,130 | Close: 8,130 | Change (%): 2.91 | Volume: 116.002 Million | Count: 42,943 |
| Date: 2026/10/14 | Reopening: 7,900 | Low: 7,900 | High: 7,900 | Close: 7,900 | Change (%): 3.00 | Volume: 96.004 Million | Count: 19,927 |
| Date: 2026/10/13 | Reopening: 7,670 | Low: 7,670 | High: 7,670 | Close: 7,670 | Change (%): 2.95 | Volume: 85.006 Million | Count: 21,260 |
| Date: 2026/10/12 | Reopening: 7,450 | Low: 7,450 | High: 7,450 | Close: 7,450 | Change (%): 2.90 | Volume: 83.52 Million | Count: 29,820 |
| Date: 2026/10/11 | Reopening: 7,240 | Low: 7,240 | High: 7,240 | Close: 7,240 | Change (%): 2.99 | Volume: 113.639 Million | Count: 92,763 |
| Date: 2026/10/10 | Reopening: 7,030 | Low: 7,030 | High: 7,030 | Close: 7,030 | Change (%): 2.93 | Volume: 84.081 Million | Count: 29,985 |
| Date: 2026/10/07 | Reopening: 6,830 | Low: 6,830 | High: 6,830 | Close: 6,830 | Change (%): 2.86 | Volume: 74.423 Million | Count: 10,415 |
| Date: 2026/10/06 | Reopening: 6,640 | Low: 6,640 | High: 6,640 | Close: 6,640 | Change (%): 2.95 | Volume: 68.233 Million | Count: 7,957 |
| Date: 2026/10/05 | Reopening: 6,450 | Low: 6,450 | High: 6,450 | Close: 6,450 | Change (%): 2.87 | Volume: 64.302 Million | Count: 10,633 |
| Date: 2026/10/04 | Reopening: 6,270 | Low: 6,270 | High: 6,270 | Close: 6,270 | Change (%): 2.96 | Volume: 58.689 Million | Count: 8,933 |
| Date: 2026/10/03 | Reopening: 6,090 | Low: 6,090 | High: 6,090 | Close: 6,090 | Change (%): 0.00 | Volume: 53.87 Million | Count: 9,462 |
Peer Symbols
| Symbol | Close | Change | Percent | Volume | Market Cap |
|---|---|---|---|---|---|
| Symbol: شلیاف | Close: 1,138 | Change: 0.00 | Percent: 0.00 | Volume: 300 | Market Cap: 106.775 میلیارد |
| Symbol: شیلون | Close: 187 | Change: 80.00 | Percent: 29.96 | Volume: 57.934 میلیون | Market Cap: 28.523 میلیارد |
| Symbol: شپلی | Close: 5,410 | Change: 160.00 | Percent: 2.87 | Volume: 31.044 میلیون | Market Cap: 151.477 هزار میلیارد |
| Symbol: شیلن | Close: 1,240 | Change: 0.00 | Percent: 0.00 | Volume: 2 | Market Cap: 21.7 میلیارد |
| Symbol: شلیا | Close: 24,990 | Change: 770.00 | Percent: 2.99 | Volume: 389,086 | Market Cap: 12.55 هزار میلیارد |
| Symbol: شلیافح | Close: - | Change: - | Percent: - | Volume: 18 | Market Cap: 106.775 میلیارد |
| Symbol: شیلونح | Close: 2 | Change: 1.00 | Percent: 33.33 | Volume: 5,940 | Market Cap: 28.523 میلیارد |
| Symbol: ضشپلی907 | Close: 51 | Change: 11.00 | Percent: 27.50 | Volume: 20 | Market Cap: - |
| Symbol: طشپلی900 | Close: 1 | Change: - | Percent: - | Volume: 2 | Market Cap: - |
| Symbol: طشپلی907 | Close: 2 | Change: - | Percent: - | Volume: 2 | Market Cap: - |
Supervisor Messages
درخصوص نماد معاملاتي (شكيميا1)
2026/10/03درخصوص نماد معاملاتي (شكيميا1)
2026/10/03درخصوص نماد معاملاتي (شكيميا1)
2026/10/03درخصوص نماد معاملاتي (شكيميا1)
2026/10/03آغاز بازارگرداني مبتني بر حراج در نماد معاملاتي (شكيميا1)
2026/10/03آغاز بازارگرداني مبتني بر حراج در نماد معاملاتي (شكيميا1)
2026/10/03تعيين محدوديت حجمي در نماد معاملاتي (شكيميا1)
2026/10/03تعيين محدوديت حجمي در نماد معاملاتي (شكيميا1)
2026/10/03توقف نماد (شكيميا1) - اطلاعات با اهميت گروه ب
2026/10/03توقف نماد (شكيميا1) - اطلاعات با اهميت گروه ب
2026/10/03آغاز بازارگرداني مبتني بر حراج در نماد معاملاتي (شكيميا1)
2026/09/30آغاز بازارگرداني مبتني بر حراج در نماد معاملاتي (شكيميا1)
2026/09/30
