گلتاش
شگل | Stocks - Tehran Stock Exchange (TSE)
تولید شوینده ها ، عطر و محصولات آرایشی
Sector:
تولید شوینده ها ، عطر و محصولات آرایشی
Market Type:
Stocks
Status:
-
Last Price: - 0.00
Close Price: -
Last Trade
2026/08/31| Attribute | Values | Attribute | Values |
|---|---|---|---|
| Reopening | - | Close | - - |
| High | - | Low | - |
| Volume | - | Count | 485 |
| Price Limit | - | Value | - |
| Base Volume | - | Volume Limit | - |
Retail & Institutional Trades
2026/08/31| Retail | Institutional | |
|---|---|---|
| 155 | Buyers | 1 |
| 21.421 Million | Buy Volume | 1.991 Million |
| 47 | Sellers | 1 |
| 13.393 Million | Sell Volume | 10.019 Million |
| 8,028,890 | Ownership Change | 8,028,890 |
Supply & Demand
2026/09/01| Command | Count | Buy | Sell | Count | Command |
|---|---|---|---|---|---|
| Command1 | Count11,111 | Buy2,763 | Sell2,776 | Count11.936 Million | Command77 |
| Command3 | Count54,538 | Buy2,861 | Sell0 | Count0 | Command0 |
| Command1 | Count2,000 | Buy2,700 | Sell2,777 | Count1,870 | Command1 |
| Command1 | Count44,052 | Buy2,610 | Sell2,778 | Count999 | Command1 |
| Command1 | Count58,064 | Buy2,545 | Sell2,800 | Count5,000 | Command1 |
EPS
| Fiscal Year | 2026/12/21 | ||
| Earnings Realization | 66.56 | Period | 3 Month |
| Profit (TTM) | 0 | ||
| P/E TTM | - |
DPS
| Latest AGM | - | ||
| Actual Earnings | - | AGM P/E | - |
| Cash Dividend | - | ||
| Payout Ratio | - |
Returns & Liquidity
| 3-Month | 123.16 % | Rank | 574 |
| 6-Month | 169.36 % | Rank | 561 |
| 9-Month | 160.14 % | Rank | 485 |
| 1-Year | 213.08 % | Rank | 394 |
| Large | |||
| Average | |||
| Small | |||
| Growth | Median | Value |
-
Market Cap
-
P/B
% 26.67
Free Float
Announcements
گزارش فعالیت ماهانه دوره ۱ ماهه منتهی به ۱۴۰۵/۰۵/۳۱
۱۴۰۵/۰۶/۰۳گزارش فعالیت ماهانه دوره ۱ ماهه منتهی به ۱۴۰۵/۰۴/۳۱(اصلاحیه)
۱۴۰۵/۰۶/۰۳توضیحات در خصوص اطلاعات و صورت های مالی منتشر شده
۱۴۰۵/۰۵/۳۱گزارش فعالیت ماهانه دوره ۱ ماهه منتهی به ۱۴۰۵/۰۳/۳۱(اصلاحیه)
۱۴۰۵/۰۵/۲۹اطلاعات و صورتهای مالی میاندورهای دوره ۶ ماهه منتهی به ۱۴۰۵/۰۳/۳۱ (حسابرسی شده)
۱۴۰۵/۰۵/۲۹مهلت استفاده از حق تقدم خرید سهام
۱۴۰۵/۰۵/۱۴گزارش فعالیت ماهانه دوره ۱ ماهه منتهی به ۱۴۰۵/۰۴/۳۱
۱۴۰۵/۰۵/۰۶تصمیمات مجمع عمومی فوق العاده دوره ۱۲ ماهه منتهی به ۱۴۰۵/۰۹/۳۰
۱۴۰۵/۰۵/۰۶
History
| Date | Reopening | Low | High | Close | Change (%) | Volume | Count |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Date: 2026/08/31 | Reopening: 2,781 | Low: 2,776 | High: 2,860 | Close: 2,777 | Change (%): 2.94 | Volume: 23.412 Million | Count: 485 |
| Date: 2026/08/29 | Reopening: 2,918 | Low: 2,770 | High: 2,918 | Close: 2,861 | Change (%): 0.46 | Volume: 80.26 Million | Count: 1,331 |
| Date: 2026/08/26 | Reopening: 2,848 | Low: 2,838 | High: 2,848 | Close: 2,848 | Change (%): 2.96 | Volume: 112.742 Million | Count: 1,119 |
| Date: 2026/08/25 | Reopening: 2,763 | Low: 2,700 | High: 2,768 | Close: 2,766 | Change (%): 2.90 | Volume: 50.297 Million | Count: 681 |
| Date: 2026/08/24 | Reopening: 2,700 | Low: 2,618 | High: 2,748 | Close: 2,688 | Change (%): 0.37 | Volume: 30.158 Million | Count: 872 |
| Date: 2026/08/23 | Reopening: 2,726 | Low: 2,585 | High: 2,726 | Close: 2,698 | Change (%): 1.93 | Volume: 52.785 Million | Count: 833 |
| Date: 2026/08/22 | Reopening: 2,640 | Low: 2,630 | High: 2,647 | Close: 2,647 | Change (%): 3.00 | Volume: 44.103 Million | Count: 680 |
| Date: 2026/08/19 | Reopening: 2,552 | Low: 2,543 | High: 2,614 | Close: 2,570 | Change (%): 1.95 | Volume: 40.11 Million | Count: 1,139 |
| Date: 2026/08/18 | Reopening: 2,720 | Low: 2,604 | High: 2,720 | Close: 2,621 | Change (%): 2.35 | Volume: 37.946 Million | Count: 926 |
| Date: 2026/08/17 | Reopening: 2,685 | Low: 2,620 | High: 2,685 | Close: 2,684 | Change (%): 2.95 | Volume: 35.508 Million | Count: 575 |
| Date: 2026/08/16 | Reopening: 2,511 | Low: 2,507 | High: 2,661 | Close: 2,607 | Change (%): 0.89 | Volume: 96.913 Million | Count: 2,036 |
| Date: 2026/08/15 | Reopening: 2,584 | Low: 2,584 | High: 2,624 | Close: 2,584 | Change (%): 2.97 | Volume: 59.205 Million | Count: 660 |
| Date: 2026/08/11 | Reopening: 2,650 | Low: 2,617 | High: 2,769 | Close: 2,663 | Change (%): 1.26 | Volume: 73.858 Million | Count: 1,991 |
| Date: 2026/08/10 | Reopening: 2,696 | Low: 2,696 | High: 2,770 | Close: 2,697 | Change (%): 2.95 | Volume: 217.975 Million | Count: 1,756 |
| Date: 2026/08/09 | Reopening: 2,856 | Low: 2,771 | High: 2,856 | Close: 2,779 | Change (%): 2.70 | Volume: 48.364 Million | Count: 738 |
Peer Symbols
| Symbol | Close | Change | Percent | Volume | Market Cap |
|---|---|---|---|---|---|
| Symbol: شکف | Close: 1,000 | Change: 0.00 | Percent: 0.00 | Volume: 1 | Market Cap: 250 میلیارد |
| Symbol: شپارس | Close: 2,375 | Change: 69.00 | Percent: 2.99 | Volume: 214.469 میلیون | Market Cap: 26.813 هزار میلیارد |
| Symbol: شپاکسا | Close: 2,479 | Change: 76.00 | Percent: 2.97 | Volume: 433.897 میلیون | Market Cap: 80.178 هزار میلیارد |
| Symbol: شوش | Close: 28,859 | Change: 0.00 | Percent: 0.00 | Volume: 4,400 | Market Cap: 7.001 هزار میلیارد |
| Symbol: شتولی | Close: 12,000 | Change: 0.00 | Percent: 0.00 | Volume: 1 | Market Cap: 3 هزار میلیارد |
| Symbol: تولیددارو | Close: 4,363 | Change: 0.00 | Percent: 0.00 | Volume: 0 | Market Cap: 256.544 میلیارد |
| Symbol: ساینا | Close: 10,800 | Change: 170.00 | Percent: 1.55 | Volume: 33.99 میلیون | Market Cap: 22.554 هزار میلیارد |
| Symbol: پاکشو | Close: 11,740 | Change: 360.00 | Percent: 2.98 | Volume: 41.748 میلیون | Market Cap: 939.2 هزار میلیارد |
| Symbol: شپارسح | Close: 15,400 | Change: 70.00 | Percent: 0.45 | Volume: 29.231 میلیون | Market Cap: 26.813 هزار میلیارد |
| Symbol: دتولیح | Close: 3,510 | Change: 5289.00 | Percent: 60.11 | Volume: 100 | Market Cap: 256.544 میلیارد |
