صنایع بهداشتی ساینا
ساینا | Stocks - Iran Fara Bourse (IFB)
تولید شوینده ها ، عطر و محصولات آرایشی
Sector:
تولید شوینده ها ، عطر و محصولات آرایشی
Market Type:
Stocks
Status:
-
Last Price: - 0.00
Close Price: -
Last Trade
2026/09/01| Attribute | Values | Attribute | Values |
|---|---|---|---|
| Reopening | - | Close | - - |
| High | - | Low | - |
| Volume | - | Count | 1,412 |
| Price Limit | - | Value | - |
| Base Volume | - | Volume Limit | - |
Retail & Institutional Trades
2026/09/01| Retail | Institutional | |
|---|---|---|
| 133 | Buyers | 2 |
| 27.327 Million | Buy Volume | 4.51 Million |
| 129 | Sellers | 1 |
| 26.753 Million | Sell Volume | 5.084 Million |
| 573,957 | Ownership Change | 573,957 |
Supply & Demand
2026/09/01| Command | Count | Buy | Sell | Count | Command |
|---|---|---|---|---|---|
| Command1 | Count2,500 | Buy5,940 | Sell10,420 | Count386,510 | Command8 |
| Command0 | Count0 | Buy0 | Sell10,840 | Count546,188 | Command6 |
| Command1 | Count2,500 | Buy5,680 | Sell10,500 | Count19,500 | Command1 |
| Command0 | Count0 | Buy0 | Sell10,510 | Count200,000 | Command2 |
| Command0 | Count0 | Buy0 | Sell10,690 | Count100,000 | Command1 |
EPS
| Fiscal Year | 2026/12/21 | ||
| Earnings Realization | 1,556 | Period | 6 Month |
| Profit (TTM) | 0 | ||
| P/E TTM | - |
DPS
| Latest AGM | 2025/12/21 | ||
| Actual Earnings | 572 | AGM P/E | - |
| Cash Dividend | 0 | ||
| Payout Ratio | 0.00 % |
Returns & Liquidity
| 3-Month | 125.18 % | Rank | 167 |
| 6-Month | 212.93 % | Rank | 269 |
| 9-Month | 217.14 % | Rank | 495 |
| 1-Year | 256.81 % | Rank | 413 |
| Large | |||
| Average | |||
| Small | |||
| Growth | Median | Value |
-
Market Cap
-
P/B
% 28.88
Free Float
Announcements
گزارش فعالیت ماهانه دوره ۱ ماهه منتهی به ۱۴۰۵/۰۵/۳۱
۱۴۰۵/۰۶/۰۴معرفی /تغییر در ترکیب اعضای هیئت مدیره/مدیر عامل
۱۴۰۵/۰۵/۳۱اطلاعات و صورتهای مالی میاندورهای دوره ۶ ماهه منتهی به ۱۴۰۵/۰۳/۳۱ (حسابرسی شده)
۱۴۰۵/۰۵/۲۸معرفی /تغییر در ترکیب اعضای هیئت مدیره/مدیر عامل
۱۴۰۵/۰۵/۱۸مشخصات کمیته حسابرسی و واحد حسابرسی داخلی
۱۴۰۵/۰۵/۱۱توضیحات در خصوص اطلاعات و صورت های مالی منتشر شده
۱۴۰۵/۰۵/۰۳گزارش فعالیت ماهانه دوره ۱ ماهه منتهی به ۱۴۰۵/۰۴/۳۱
۱۴۰۵/۰۵/۰۵اطلاعات و صورتهای مالی میاندورهای دوره ۶ ماهه منتهی به ۱۴۰۵/۰۳/۳۱ (حسابرسی نشده)(اصلاحیه)
۱۴۰۵/۰۴/۳۱
History
| Date | Reopening | Low | High | Close | Change (%) | Volume | Count |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Date: 2026/09/01 | Reopening: 11,050 | Low: 10,420 | High: 11,060 | Close: 10,840 | Change (%): 0.93 | Volume: 31.837 Million | Count: 1,412 |
| Date: 2026/08/31 | Reopening: 10,650 | Low: 10,650 | High: 11,100 | Close: 10,740 | Change (%): 2.10 | Volume: 33.99 Million | Count: 1,526 |
| Date: 2026/08/29 | Reopening: 10,990 | Low: 10,820 | High: 11,250 | Close: 10,970 | Change (%): 0.54 | Volume: 40.367 Million | Count: 1,513 |
| Date: 2026/08/26 | Reopening: 11,530 | Low: 10,870 | High: 11,530 | Close: 11,030 | Change (%): 1.52 | Volume: 62.268 Million | Count: 2,465 |
| Date: 2026/08/25 | Reopening: 11,210 | Low: 10,700 | High: 11,210 | Close: 11,200 | Change (%): 2.85 | Volume: 7.315 Million | Count: 320 |
| Date: 2026/08/24 | Reopening: 10,790 | Low: 10,680 | High: 11,300 | Close: 10,890 | Change (%): 1.09 | Volume: 28.216 Million | Count: 1,256 |
| Date: 2026/08/23 | Reopening: 11,260 | Low: 10,620 | High: 11,260 | Close: 11,010 | Change (%): 0.64 | Volume: 26.819 Million | Count: 1,381 |
| Date: 2026/08/22 | Reopening: 10,940 | Low: 10,930 | High: 10,940 | Close: 10,940 | Change (%): 2.92 | Volume: 16.513 Million | Count: 598 |
| Date: 2026/08/19 | Reopening: 10,660 | Low: 10,350 | High: 10,660 | Close: 10,630 | Change (%): 2.71 | Volume: 42.424 Million | Count: 1,041 |
| Date: 2026/08/18 | Reopening: 10,350 | Low: 10,350 | High: 10,350 | Close: 10,350 | Change (%): 2.99 | Volume: 5.145 Million | Count: 185 |
| Date: 2026/08/17 | Reopening: 10,050 | Low: 10,050 | High: 10,050 | Close: 10,050 | Change (%): 2.97 | Volume: 3.378 Million | Count: 88 |
| Date: 2026/08/16 | Reopening: 9,590 | Low: 9,330 | High: 9,870 | Close: 9,760 | Change (%): 1.77 | Volume: 22.76 Million | Count: 625 |
| Date: 2026/08/15 | Reopening: 9,660 | Low: 9,570 | High: 9,990 | Close: 9,590 | Change (%): 2.74 | Volume: 28.356 Million | Count: 846 |
| Date: 2026/08/11 | Reopening: 9,850 | Low: 9,730 | High: 10,200 | Close: 9,860 | Change (%): 1.69 | Volume: 84.411 Million | Count: 2,928 |
| Date: 2026/08/10 | Reopening: 10,030 | Low: 10,030 | High: 10,030 | Close: 10,030 | Change (%): 2.90 | Volume: 12.027 Million | Count: 463 |
Peer Symbols
| Symbol | Close | Change | Percent | Volume | Market Cap |
|---|---|---|---|---|---|
| Symbol: شکف | Close: 1,000 | Change: 0.00 | Percent: 0.00 | Volume: 1 | Market Cap: 250 میلیارد |
| Symbol: شپارس | Close: 2,284 | Change: 68.00 | Percent: 2.89 | Volume: 257.586 میلیون | Market Cap: 26.927 هزار میلیارد |
| Symbol: شپاکسا | Close: 2,416 | Change: 74.00 | Percent: 2.97 | Volume: 134.173 میلیون | Market Cap: 79.888 هزار میلیارد |
| Symbol: شوش | Close: 28,859 | Change: 0.00 | Percent: 0.00 | Volume: 4,400 | Market Cap: 7.001 هزار میلیارد |
| Symbol: شتولی | Close: 12,000 | Change: 0.00 | Percent: 0.00 | Volume: 1 | Market Cap: 3 هزار میلیارد |
| Symbol: تولیددارو | Close: 4,363 | Change: 0.00 | Percent: 0.00 | Volume: 0 | Market Cap: 256.544 میلیارد |
| Symbol: شگل | Close: 2,694 | Change: 83.00 | Percent: 2.99 | Volume: 92.387 میلیون | Market Cap: 47.464 هزار میلیارد |
| Symbol: پاکشو | Close: 11,390 | Change: 350.00 | Percent: 2.98 | Volume: 13.187 میلیون | Market Cap: 913.6 هزار میلیارد |
| Symbol: شپارسح | Close: 15,400 | Change: 70.00 | Percent: 0.45 | Volume: 29.231 میلیون | Market Cap: 26.927 هزار میلیارد |
| Symbol: دتولیح | Close: 3,510 | Change: 5289.00 | Percent: 60.11 | Volume: 100 | Market Cap: 256.544 میلیارد |
