ایران یاسا تایر ورابر
پاسا | Stocks - Tehran Stock Exchange (TSE)
تولید تایر و بازسازی تایرهای لاستیکی
Sector:
تولید تایر و بازسازی تایرهای لاستیکی
Market Type:
Stocks
Status:
Authorized
Last Price: 14,530 2.98
Close Price: 14,370
Last Trade
2026/11/04| Attribute | Values | Attribute | Values |
|---|---|---|---|
| Reopening | 14,450 | Close | 14,370 260.00 |
| High | 14,530 | Low | 13,690 |
| Volume | 25.793 Million | Count | 1,089 |
| Price Limit | 13,690 - 14,530 | Value | 370.584 Billion |
| Base Volume | 1 | Volume Limit | - |
Retail & Institutional Trades
2026/11/04| Retail | Institutional | |
|---|---|---|
| 119 | Buyers | 5 |
| 14.823 Million | Buy Volume | 10.97 Million |
| 368 | Sellers | 1 |
| 19.12 Million | Sell Volume | 6.674 Million |
| 4,296,472 | Ownership Change | 4,296,472 |
Supply & Demand
2026/11/05| Command | Count | Buy | Sell | Count | Command |
|---|---|---|---|---|---|
| Command90 | Count6.402 Million | Buy14,530 | Sell25,820 | Count400 | Command1 |
| Command21 | Count2.001 Million | Buy14,520 | Sell0 | Count0 | Command0 |
| Command11 | Count1.096 Million | Buy14,500 | Sell0 | Count0 | Command0 |
| Command12 | Count1.003 Million | Buy14,300 | Sell0 | Count0 | Command0 |
| Command12 | Count1.002 Million | Buy14,250 | Sell0 | Count0 | Command0 |
EPS
| Fiscal Year | 2027/03/20 | ||
| Earnings Realization | 781 | Period | 3 Month |
| Profit (TTM) | 0 | ||
| P/E TTM | 6.300 |
DPS
| Latest AGM | 2026/03/20 | ||
| Actual Earnings | 3,478 | AGM P/E | 4.13 |
| Cash Dividend | 0 | ||
| Payout Ratio | 0.00 % |
Returns & Liquidity
| 3-Month | 80.30 % | Rank | 545 |
| 6-Month | 128.22 % | Rank | 600 |
| 9-Month | 102.12 % | Rank | 593 |
| 1-Year | 129.83 % | Rank | 546 |
| Large | |||
| Average | |||
| Small | |||
| Growth | Median | Value |
61.791 Trillion
Market Cap
5.55
P/B
% 26.86
Free Float
Announcements
گزارش فعالیت ماهانه دوره ۱ ماهه منتهی به ۱۴۰۵/۰۷/۳۰
2026/10/28افشای اطلاعات بااهمیت - (تغییر در نرخ فروش محصولات یا ارائه خدمات – گروه الف) منتهی به سال مالی ۱۴۰۵/۱۲/۲۹
2026/10/21مشخصات کمیته ریسک
2026/10/13کمیته انتصابات
2026/10/13مشخصات کمیته حسابرسی و واحد حسابرسی داخلی
2026/10/13افشای اطلاعات بااهمیت - (سایر اطلاعات بااهمیت - افزایش درنرخ فروش برخی ازمحصولات- گروه ب) منتهی به سال مالی ۱۴۰۵/۱۲/۲۹
2026/10/12اطلاعات و صورتهای مالی میاندورهای دوره ۶ ماهه منتهی به ۱۴۰۵/۰۶/۳۱ (حسابرسی نشده)
2026/10/21گزارش فعالیت ماهانه دوره ۱ ماهه منتهی به ۱۴۰۵/۰۶/۳۱
2026/09/29
History
| Date | Reopening | Low | High | Close | Change (%) | Volume | Count |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Date: 2026/11/04 | Reopening: 14,450 | Low: 13,690 | High: 14,530 | Close: 14,370 | Change (%): 1.84 | Volume: 25.793 Million | Count: 1,089 |
| Date: 2026/11/03 | Reopening: 14,120 | Low: 13,930 | High: 14,120 | Close: 14,110 | Change (%): 2.92 | Volume: 24.957 Million | Count: 832 |
| Date: 2026/11/02 | Reopening: 13,710 | Low: 13,710 | High: 13,710 | Close: 13,710 | Change (%): 2.93 | Volume: 5.274 Million | Count: 185 |
| Date: 2026/11/01 | Reopening: 13,240 | Low: 12,940 | High: 13,360 | Close: 13,320 | Change (%): 2.62 | Volume: 40.971 Million | Count: 1,267 |
| Date: 2026/10/31 | Reopening: 13,010 | Low: 12,360 | High: 13,010 | Close: 12,980 | Change (%): 2.69 | Volume: 22.318 Million | Count: 980 |
| Date: 2026/10/28 | Reopening: 12,640 | Low: 12,500 | High: 12,640 | Close: 12,640 | Change (%): 2.93 | Volume: 18.007 Million | Count: 689 |
| Date: 2026/10/27 | Reopening: 12,300 | Low: 12,200 | High: 12,670 | Close: 12,280 | Change (%): 2.31 | Volume: 40.432 Million | Count: 1,562 |
| Date: 2026/10/26 | Reopening: 12,570 | Low: 12,570 | High: 12,570 | Close: 12,570 | Change (%): 2.93 | Volume: 3.184 Million | Count: 234 |
| Date: 2026/10/25 | Reopening: 13,100 | Low: 12,710 | High: 13,100 | Close: 12,950 | Change (%): 0.31 | Volume: 5.599 Million | Count: 216 |
| Date: 2026/10/21 | Reopening: 13,380 | Low: 12,820 | High: 13,380 | Close: 12,910 | Change (%): 2.27 | Volume: 17.092 Million | Count: 932 |
| Date: 2026/10/20 | Reopening: 13,310 | Low: 12,710 | High: 13,390 | Close: 13,210 | Change (%): 1.62 | Volume: 12.531 Million | Count: 896 |
| Date: 2026/10/19 | Reopening: 13,000 | Low: 12,800 | High: 13,000 | Close: 13,000 | Change (%): 2.93 | Volume: 20.463 Million | Count: 748 |
| Date: 2026/10/18 | Reopening: 12,430 | Low: 12,430 | High: 13,190 | Close: 12,630 | Change (%): 1.41 | Volume: 20.606 Million | Count: 1,285 |
| Date: 2026/10/17 | Reopening: 12,810 | Low: 12,810 | High: 12,840 | Close: 12,810 | Change (%): 2.95 | Volume: 2.693 Million | Count: 259 |
| Date: 2026/10/14 | Reopening: 13,310 | Low: 12,940 | High: 13,310 | Close: 13,200 | Change (%): 2.09 | Volume: 34.022 Million | Count: 1,893 |
Peer Symbols
| Symbol | Close | Change | Percent | Volume | Market Cap |
|---|---|---|---|---|---|
| Symbol: پتایر | Close: 3,560 | Change: 110.00 | Percent: 3.00 | Volume: 68.649 میلیون | Market Cap: 67.116 هزار میلیارد |
| Symbol: پکیان | Close: 1,099 | Change: 34.00 | Percent: 3.00 | Volume: 348 | Market Cap: 398.387 میلیارد |
| Symbol: پدنا | Close: 2,444 | Change: 6.00 | Percent: 0.24 | Volume: 20,010 | Market Cap: 508.352 میلیارد |
| Symbol: پکرمان | Close: 10,880 | Change: 310.00 | Percent: 2.93 | Volume: 194.598 میلیون | Market Cap: 214.26 هزار میلیارد |
| Symbol: پیزد | Close: 18,400 | Change: 160.00 | Percent: 0.86 | Volume: 51.975 میلیون | Market Cap: 169.956 هزار میلیارد |
| Symbol: پارتا | Close: 22,980 | Change: 660.00 | Percent: 2.96 | Volume: 1.467 میلیون | Market Cap: 142.476 هزار میلیارد |
| Symbol: پکویر | Close: 3,930 | Change: 110.00 | Percent: 2.88 | Volume: 168.693 میلیون | Market Cap: 129.625 هزار میلیارد |
| Symbol: پتایرح | Close: 1,500 | Change: 348.00 | Percent: 30.21 | Volume: 4.472 میلیون | Market Cap: 67.116 هزار میلیارد |
| Symbol: پکرمانح | Close: 5,190 | Change: 60.00 | Percent: 1.17 | Volume: 5.139 میلیون | Market Cap: 214.26 هزار میلیارد |
| Symbol: پدناح | Close: 1,350 | Change: 86.00 | Percent: 6.80 | Volume: 3.486 میلیون | Market Cap: 508.352 میلیارد |
Supervisor Messages
اطلاعيه تغيير تعهدات بازارگرداني صندوق سرو سودمند مدبران(سرو)
2026/11/03اطلاعيه تغيير تعهدات بازارگرداني صندوق سرو سودمند مدبران(سرو)
2026/11/03توقف نماد (وپاسار1) به علت افشاي اطلاعات با اهميت گروه ب
2026/11/02توقف نماد (وپاسار1) به علت افشاي اطلاعات با اهميت گروه ب
2026/11/02توقف نماد (وپاسار1) به علت افشاي اطلاعات با اهميت گروه ب
2026/11/02توقف نماد (وپاسار1) به علت افشاي اطلاعات با اهميت گروه ب
2026/10/27توقف نماد (وپاسار1) به علت افشاي اطلاعات با اهميت گروه ب
2026/10/27حراج مجدد نمادهاي معاملاتي(پاسا)،(كسرام)،(فلامي)
2026/10/25حراج مجدد نمادهاي معاملاتي(پاسا)،(كسرام)،(فلامي)
2026/10/25بازگشايي نمادهاي معاملاتي(پاسا)،(كسرام)،(فلامي)
2026/10/25توقف نماد (وپاسار1) به علت افشاي اطلاعات با اهميت گروه ب
2026/10/24توقف نماد (وپاسار1) به علت افشاي اطلاعات با اهميت گروه ب
2026/10/24
