مدیریت نیروگاهی ایرانیان مپنا
ومپنا | Stocks - Iran Fara Bourse (IFB)
تولید انتقال و توزیع نیروی برق
Sector:
تولید انتقال و توزیع نیروی برق
Market Type:
Stocks
Status:
-
Last Price: - 0.00
Close Price: -
Last Trade
2026/09/02| Attribute | Values | Attribute | Values |
|---|---|---|---|
| Reopening | - | Close | - - |
| High | - | Low | - |
| Volume | - | Count | 1,149 |
| Price Limit | - | Value | - |
| Base Volume | - | Volume Limit | - |
Retail & Institutional Trades
2026/09/02| Retail | Institutional | |
|---|---|---|
| 95 | Buyers | 3 |
| 2.04 Million | Buy Volume | 3.685 Million |
| 261 | Sellers | 5 |
| 2.168 Million | Sell Volume | 3.556 Million |
| 128,784 | Ownership Change | 128,784 |
Supply & Demand
2026/09/04| Command | Count | Buy | Sell | Count | Command |
|---|---|---|---|---|---|
| Command10 | Count55,794 | Buy38,920 | Sell0 | Count0 | Command0 |
| Command36 | Count1.051 Million | Buy39,120 | Sell39,970 | Count19,696 | Command1 |
| Command3 | Count75,708 | Buy39,110 | Sell39,990 | Count170 | Command1 |
| Command1 | Count6,557 | Buy39,100 | Sell40,360 | Count29,329 | Command3 |
| Command3 | Count966 | Buy39,090 | Sell40,380 | Count6,180 | Command2 |
EPS
| Fiscal Year | 2027/03/20 | ||
| Earnings Realization | -6 | Period | 3 Month |
| Profit (TTM) | 0 | ||
| P/E TTM | - |
DPS
| Latest AGM | 2026/03/20 | ||
| Actual Earnings | 3,877 | AGM P/E | - |
| Cash Dividend | 0 | ||
| Payout Ratio | 0.00 % |
Returns & Liquidity
| 3-Month | 79.35 % | Rank | 295 |
| 6-Month | 125.23 % | Rank | 223 |
| 9-Month | 132.91 % | Rank | 187 |
| 1-Year | 177.21 % | Rank | 199 |
| Large | |||
| Average | |||
| Small | |||
| Growth | Median | Value |
-
Market Cap
-
P/B
% 9.28
Free Float
Announcements
اطلاعات و صورتهای مالی میاندورهای دوره ۶ ماهه منتهی به ۱۴۰۵/۰۳/۳۱ (حسابرسی شده) (شرکت تولید برق توس مپنا)
۱۴۰۵/۰۶/۰۷اطلاعات حاصل از برگزاری کنفرانس اطلاع رسانی
۱۴۰۵/۰۶/۰۳آگهی ثبت تصمیمات مجمع عمومی عادی بطور فوق العاده دوره ۱۲ ماهه منتهی به ۱۴۰۴/۱۲/۲۹
۱۴۰۵/۰۶/۰۳گزارش فعالیت ماهانه دوره ۱ ماهه منتهی به ۱۴۰۵/۰۵/۳۱
۱۴۰۵/۰۶/۰۳ضرورت برگزاری کنفرانس اطلاع رسانی
۱۴۰۵/۰۶/۰۲توضیحات در خصوص اطلاعات و صورت های مالی منتشر شده
۱۴۰۵/۰۶/۰۱اطلاعات و صورتهای مالی میاندورهای دوره ۶ ماهه منتهی به ۱۴۰۵/۰۳/۳۱ (حسابرسی شده) (شرکت تولید انرژی های تجدید پذیر مپنا)
۱۴۰۵/۰۶/۰۲تصمیمات مجمع عمومی عادی به طور فوق العاده دوره ۱۲ ماهه منتهی به ۱۴۰۴/۱۲/۲۹
۱۴۰۵/۰۵/۰۷
History
| Date | Reopening | Low | High | Close | Change (%) | Volume | Count |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Date: 2026/09/02 | Reopening: 38,520 | Low: 38,520 | High: 40,890 | Close: 38,920 | Change (%): 1.99 | Volume: 5.725 Million | Count: 1,149 |
| Date: 2026/09/01 | Reopening: 39,490 | Low: 39,460 | High: 41,900 | Close: 39,710 | Change (%): 2.38 | Volume: 6.484 Million | Count: 1,349 |
| Date: 2026/08/31 | Reopening: 40,670 | Low: 40,670 | High: 40,800 | Close: 40,680 | Change (%): 2.96 | Volume: 7.956 Million | Count: 3,231 |
| Date: 2026/08/29 | Reopening: 42,700 | Low: 40,950 | High: 42,820 | Close: 41,920 | Change (%): 0.70 | Volume: 9.967 Million | Count: 2,810 |
| Date: 2026/08/26 | Reopening: 41,630 | Low: 41,630 | High: 41,630 | Close: 41,630 | Change (%): 2.99 | Volume: 1.928 Million | Count: 561 |
| Date: 2026/08/24 | Reopening: 40,420 | Low: 40,420 | High: 40,420 | Close: 40,420 | Change (%): 2.98 | Volume: 146,641 | Count: 27 |
| Date: 2026/08/23 | Reopening: 39,250 | Low: 39,250 | High: 39,250 | Close: 39,250 | Change (%): 2.99 | Volume: 2.212 Million | Count: 426 |
| Date: 2026/08/22 | Reopening: 38,110 | Low: 38,110 | High: 38,110 | Close: 38,110 | Change (%): 3.00 | Volume: 6.439 Million | Count: 806 |
| Date: 2026/08/19 | Reopening: 34,920 | Low: 34,920 | High: 37,080 | Close: 37,000 | Change (%): 2.78 | Volume: 9.053 Million | Count: 1,504 |
| Date: 2026/08/18 | Reopening: 36,100 | Low: 35,130 | High: 36,100 | Close: 36,000 | Change (%): 2.71 | Volume: 14.335 Million | Count: 1,734 |
| Date: 2026/08/17 | Reopening: 35,050 | Low: 35,050 | High: 35,050 | Close: 35,050 | Change (%): 3.00 | Volume: 1.651 Million | Count: 483 |
| Date: 2026/08/16 | Reopening: 34,040 | Low: 33,800 | High: 34,040 | Close: 34,030 | Change (%): 2.97 | Volume: 7.774 Million | Count: 1,064 |
| Date: 2026/08/15 | Reopening: 33,080 | Low: 32,120 | High: 33,080 | Close: 33,050 | Change (%): 2.90 | Volume: 7.709 Million | Count: 963 |
| Date: 2026/08/11 | Reopening: 32,120 | Low: 32,000 | High: 32,120 | Close: 32,120 | Change (%): 2.98 | Volume: 6.291 Million | Count: 494 |
| Date: 2026/08/10 | Reopening: 31,190 | Low: 30,310 | High: 31,190 | Close: 31,190 | Change (%): 2.97 | Volume: 5.571 Million | Count: 590 |
Peer Symbols
| Symbol | Close | Change | Percent | Volume | Market Cap |
|---|---|---|---|---|---|
| Symbol: ونیرو | Close: 3,176 | Change: 92.00 | Percent: 2.98 | Volume: 42.492 میلیون | Market Cap: 50.022 هزار میلیارد |
| Symbol: دماوند | Close: 12,800 | Change: 90.00 | Percent: 0.70 | Volume: 15.735 میلیون | Market Cap: 163.41 هزار میلیارد |
| Symbol: وهور | Close: 2,496 | Change: 77.00 | Percent: 2.99 | Volume: 12.329 میلیون | Market Cap: 200.12 هزار میلیارد |
| Symbol: بمپنا | Close: 7,710 | Change: 220.00 | Percent: 2.94 | Volume: 98.63 میلیون | Market Cap: 119.163 هزار میلیارد |
| Symbol: بمولد | Close: 9,220 | Change: 280.00 | Percent: 2.95 | Volume: 864,570 | Market Cap: 78.103 هزار میلیارد |
| Symbol: آبادا | Close: 10,920 | Change: 330.00 | Percent: 2.93 | Volume: 3.307 میلیون | Market Cap: 27.3 هزار میلیارد |
| Symbol: منجیل | Close: 21,370 | Change: 620.00 | Percent: 2.99 | Volume: 12.683 میلیون | Market Cap: 64.11 هزار میلیارد |
| Symbol: ونیروح | Close: 2,360 | Change: 260.00 | Percent: 9.92 | Volume: 82.461 میلیون | Market Cap: 50.022 هزار میلیارد |
| Symbol: بکهنوج | Close: 1,263 | Change: 5.00 | Percent: 0.39 | Volume: 30.248 میلیون | Market Cap: 20.095 هزار میلیارد |
| Symbol: سنندج961 | Close: 461,862 | Change: 4824.00 | Percent: 1.06 | Volume: 1,000 | Market Cap: - |
