پگاهآذربایجانغربی
غشاذر | Stocks - Tehran Stock Exchange (TSE)
تولید لبنیات
Sector:
تولید لبنیات
Market Type:
Stocks
Status:
Authorized
Last Price: 24,200 1.34
Close Price: 23,560
Last Trade
2026/10/18| Attribute | Values | Attribute | Values |
|---|---|---|---|
| Reopening | 23,170 | Close | 23,560 320.00 |
| High | 24,580 | Low | 23,170 |
| Volume | 8.311 Million | Count | 414 |
| Price Limit | 23,170 - 24,590 | Value | 195.785 Billion |
| Base Volume | 1 | Volume Limit | - |
Retail & Institutional Trades
2026/10/17| Retail | Institutional | |
|---|---|---|
| 59 | Buyers | 2 |
| 627,116 | Buy Volume | 3.574 Million |
| 44 | Sellers | - |
| 4.06 Million | Sell Volume | 140,618 |
| 3,433,380 | Ownership Change | 3,433,380 |
Supply & Demand
2026/10/18| Command | Count | Buy | Sell | Count | Command |
|---|---|---|---|---|---|
| Command7 | Count75,870 | Buy24,200 | Sell24,500 | Count74,008 | Command1 |
| Command2 | Count115,000 | Buy24,110 | Sell24,570 | Count71,365 | Command8 |
| Command2 | Count92,248 | Buy24,100 | Sell24,580 | Count391,878 | Command9 |
| Command1 | Count100,000 | Buy24,090 | Sell24,590 | Count414,576 | Command24 |
| Command3 | Count115,307 | Buy24,080 | Sell24,850 | Count50,000 | Command1 |
EPS
| Fiscal Year | 2026/12/21 | ||
| Earnings Realization | 1,897 | Period | 6 Month |
| Profit (TTM) | 0 | ||
| P/E TTM | 8.400 |
DPS
| Latest AGM | 2025/12/21 | ||
| Actual Earnings | 1,676 | AGM P/E | 14.06 |
| Cash Dividend | 0 | ||
| Payout Ratio | 0.00 % |
Returns & Liquidity
| 3-Month | 72.54 % | Rank | 248 |
| 6-Month | 175.43 % | Rank | 216 |
| 9-Month | 153.23 % | Rank | 403 |
| 1-Year | 174.48 % | Rank | 393 |
| Large | |||
| Average | |||
| Small | |||
| Growth | Median | Value |
40.385 Trillion
Market Cap
5.62
P/B
% 27.46
Free Float
Announcements
گزارش فعالیت ماهانه دوره ۱ ماهه منتهی به ۱۴۰۵/۰۶/۳۱
2026/09/27گزارش فعالیت ماهانه دوره ۱ ماهه منتهی به ۱۴۰۵/۰۵/۳۱
2026/08/27توضیحات در خصوص اطلاعات و صورت های مالی منتشر شده
2026/08/23گزارش فعالیت ماهانه دوره ۱ ماهه منتهی به ۱۴۰۵/۰۴/۳۱
2026/07/27توضیحات در خصوص اطلاعات و صورت های مالی منتشر شده
2026/07/21اطلاعات و صورتهای مالی میاندورهای دوره ۶ ماهه منتهی به ۱۴۰۵/۰۳/۳۱ (حسابرسی نشده)
2026/07/21گزارش فعالیت ماهانه دوره ۱ ماهه منتهی به ۱۴۰۵/۰۳/۳۱
2026/06/28اطلاع رسانی در خصوص تغییرات برنامه در افزایش سرمایه شرکت
2026/06/02
History
| Date | Reopening | Low | High | Close | Change (%) | Volume | Count |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Date: 2026/10/17 | Reopening: 23,880 | Low: 23,880 | High: 24,480 | Close: 23,880 | Change (%): 2.97 | Volume: 4.201 Million | Count: 214 |
| Date: 2026/10/14 | Reopening: 25,030 | Low: 24,050 | High: 25,030 | Close: 24,610 | Change (%): 1.23 | Volume: 9.269 Million | Count: 613 |
| Date: 2026/10/13 | Reopening: 23,900 | Low: 23,650 | High: 24,350 | Close: 24,310 | Change (%): 2.79 | Volume: 7.505 Million | Count: 331 |
| Date: 2026/10/12 | Reopening: 23,240 | Low: 23,240 | High: 24,200 | Close: 23,650 | Change (%): 1.13 | Volume: 9.533 Million | Count: 742 |
| Date: 2026/10/11 | Reopening: 24,200 | Low: 22,800 | High: 24,200 | Close: 23,920 | Change (%): 1.79 | Volume: 29.152 Million | Count: 1,509 |
| Date: 2026/10/10 | Reopening: 23,500 | Low: 23,500 | High: 23,500 | Close: 23,500 | Change (%): 2.98 | Volume: 1.613 Million | Count: 110 |
| Date: 2026/10/07 | Reopening: 22,820 | Low: 22,820 | High: 22,820 | Close: 22,820 | Change (%): 2.98 | Volume: 1.995 Million | Count: 120 |
| Date: 2026/10/06 | Reopening: 22,160 | Low: 22,160 | High: 22,160 | Close: 22,160 | Change (%): 2.97 | Volume: 3.081 Million | Count: 123 |
| Date: 2026/10/05 | Reopening: 20,550 | Low: 20,550 | High: 21,590 | Close: 21,520 | Change (%): 2.62 | Volume: 6.732 Million | Count: 464 |
| Date: 2026/10/04 | Reopening: 21,800 | Low: 20,690 | High: 21,800 | Close: 20,970 | Change (%): 1.64 | Volume: 10.506 Million | Count: 895 |
| Date: 2026/10/03 | Reopening: 21,870 | Low: 20,660 | High: 21,870 | Close: 21,320 | Change (%): 0.38 | Volume: 8.039 Million | Count: 901 |
| Date: 2026/09/30 | Reopening: 21,250 | Low: 21,000 | High: 21,250 | Close: 21,240 | Change (%): 2.91 | Volume: 8.339 Million | Count: 464 |
| Date: 2026/09/29 | Reopening: 20,640 | Low: 20,600 | High: 20,640 | Close: 20,640 | Change (%): 2.99 | Volume: 13.241 Million | Count: 561 |
| Date: 2026/09/28 | Reopening: 20,040 | Low: 20,040 | High: 20,040 | Close: 20,040 | Change (%): 2.98 | Volume: 8.452 Million | Count: 225 |
| Date: 2026/09/27 | Reopening: 19,440 | Low: 19,230 | High: 19,460 | Close: 19,460 | Change (%): 2.96 | Volume: 4.639 Million | Count: 253 |
Peer Symbols
| Symbol | Close | Change | Percent | Volume | Market Cap |
|---|---|---|---|---|---|
| Symbol: غپاک | Close: 2,855 | Change: 88.00 | Percent: 2.99 | Volume: 31.221 میلیون | Market Cap: 38.515 هزار میلیارد |
| Symbol: غشصفا | Close: 26,730 | Change: 240.00 | Percent: 0.89 | Volume: 20.642 میلیون | Market Cap: 56.45 هزار میلیارد |
| Symbol: غالبر | Close: 29,460 | Change: 910.00 | Percent: 3.00 | Volume: 1.034 میلیون | Market Cap: 13.62 هزار میلیارد |
| Symbol: غشان | Close: 23,240 | Change: 710.00 | Percent: 2.96 | Volume: 3.57 میلیون | Market Cap: 55.389 هزار میلیارد |
| Symbol: غفارس | Close: 32,320 | Change: 990.00 | Percent: 2.97 | Volume: 14.418 میلیون | Market Cap: 56.446 هزار میلیارد |
| Symbol: غپآذر | Close: 39,500 | Change: 910.00 | Percent: 2.25 | Volume: 11.274 میلیون | Market Cap: 40.26 هزار میلیارد |
| Symbol: غشاذرح | Close: 819 | Change: 91.00 | Percent: 10.00 | Volume: 16.447 میلیون | Market Cap: 40.934 هزار میلیارد |
| Symbol: غپاکح | Close: 316 | Change: 5.00 | Percent: 1.61 | Volume: 39.594 میلیون | Market Cap: 38.515 هزار میلیارد |
| Symbol: غشانح | Close: 2,650 | Change: 3.00 | Percent: 0.11 | Volume: 3,174 | Market Cap: 55.389 هزار میلیارد |
| Symbol: غشصفاح | Close: 4,106 | Change: 373.00 | Percent: 9.99 | Volume: 1.28 میلیون | Market Cap: 56.45 هزار میلیارد |
