فلزفارابی
صندوق س.بخشی فلز فارابی-ب
فلزفارابی | صندوقهای قابل معامله - Iran Fara Bourse (IFB)
صندوق سرمایه گذاری بخشی
Sector:
صندوق سرمایه گذاری بخشی
Market Type:
صندوقهای قابل معامله
Status:
Authorized
Last Price: 45,943 2.16
Close Price: 45,305
Last Trade
2026/11/04| Attribute | Values | Attribute | Values |
|---|---|---|---|
| Reopening | 45,490 | Close | 45,305 333.00 |
| High | 45,950 | Low | 44,977 |
| Volume | 1.825 Million | Count | 195 |
| Price Limit | 43,623 - 46,321 | Value | 82.698 Billion |
| Base Volume | 1 | Volume Limit | - |
Retail & Institutional Trades
2026/11/04| Retail | Institutional | |
|---|---|---|
| 44 | Buyers | 1 |
| 580,782 | Buy Volume | 1.245 Million |
| 31 | Sellers | 1 |
| 1.487 Million | Sell Volume | 338,480 |
| 906,124 | Ownership Change | 906,124 |
Supply & Demand
2026/11/07| Command | Count | Buy | Sell | Count | Command |
|---|---|---|---|---|---|
| Command1 | Count11 | Buy45,531 | Sell45,944 | Count6,594 | Command1 |
| Command1 | Count212 | Buy45,401 | Sell45,945 | Count500 | Command1 |
| Command1 | Count125,000 | Buy45,400 | Sell45,950 | Count1,907 | Command1 |
| Command1 | Count1,900 | Buy45,360 | Sell46,000 | Count125,000 | Command1 |
| Command3 | Count1,265 | Buy45,355 | Sell46,318 | Count30,000 | Command1 |
EPS
| Fiscal Year | - | ||
| Earnings Realization | - | Period | - |
| Profit (TTM) | - | ||
| P/E TTM | - |
DPS
| Latest AGM | - | ||
| Actual Earnings | - | AGM P/E | - |
| Cash Dividend | - | ||
| Payout Ratio | - |
Returns & Liquidity
| 3-Month | 67.81 % | ||
| 6-Month | 127.56 % | ||
| 9-Month | 112.29 % | ||
| 1-Year | 194.19 % |
| Large | |||
| Average | |||
| Small | |||
| Growth | Median | Value |
22.652 Trillion
Market Cap
-
P/B
% -
Free Float
Announcements
صورت وضعیت پورتفوی صندوق سرمایه گذاری دوره ۱ ماهه منتهی به ۱۴۰۵/۰۷/۳۰
2026/10/27گزارش عملکرد مدیر صندوق دوره ۱۲ ماهه منتهی به ۱۴۰۵/۰۶/۳۱
2026/10/20صورتهای مالی سال مالی منتهی به ۱۴۰۵/۰۶/۳۱ (حسابرسی نشده)
2026/10/20صورت وضعیت پورتفوی صندوق سرمایه گذاری دوره ۱ ماهه منتهی به ۱۴۰۵/۰۶/۳۱
2026/09/29تصمیمات مجمع صندوق سرمایه گذاری(اصلاحیه)
2026/09/23صورت وضعیت پورتفوی صندوق سرمایه گذاری دوره ۱ ماهه منتهی به ۱۴۰۴/۰۵/۳۱
2026/08/29صورت وضعیت پورتفوی صندوق سرمایه گذاری دوره ۱ ماهه منتهی به ۱۴۰۵/۰۴/۳۱
2026/07/29گزارش عملکرد مدیر صندوق دوره ۹ ماهه منتهی به ۱۴۰۵/۰۳/۳۱
2026/07/13
History
| Date | Reopening | Low | High | Close | Change (%) | Volume | Count |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Date: 2026/11/04 | Reopening: 45,490 | Low: 44,977 | High: 45,950 | Close: 45,305 | Change (%): 0.74 | Volume: 1.825 Million | Count: 195 |
| Date: 2026/11/03 | Reopening: 44,970 | Low: 44,500 | High: 44,972 | Close: 44,972 | Change (%): 3.00 | Volume: 16.907 Million | Count: 145 |
| Date: 2026/11/02 | Reopening: 43,900 | Low: 42,950 | High: 44,244 | Close: 43,663 | Change (%): 0.68 | Volume: 607,555 | Count: 71 |
| Date: 2026/11/01 | Reopening: 44,090 | Low: 43,080 | High: 44,090 | Close: 43,366 | Change (%): 1.80 | Volume: 9.602 Million | Count: 129 |
| Date: 2026/10/31 | Reopening: 44,200 | Low: 43,950 | High: 45,099 | Close: 44,161 | Change (%): 1.74 | Volume: 5.129 Million | Count: 120 |
| Date: 2026/10/28 | Reopening: 44,400 | Low: 44,030 | High: 45,340 | Close: 44,942 | Change (%): 0.08 | Volume: 3.356 Million | Count: 131 |
| Date: 2026/10/27 | Reopening: 45,000 | Low: 43,730 | High: 46,000 | Close: 44,904 | Change (%): 0.48 | Volume: 3.477 Million | Count: 197 |
| Date: 2026/10/26 | Reopening: 43,700 | Low: 43,700 | High: 45,457 | Close: 44,691 | Change (%): 1.26 | Volume: 6.291 Million | Count: 168 |
| Date: 2026/10/25 | Reopening: 44,048 | Low: 43,510 | High: 45,333 | Close: 44,135 | Change (%): 0.27 | Volume: 6.434 Million | Count: 145 |
| Date: 2026/10/24 | Reopening: 44,000 | Low: 43,967 | High: 45,410 | Close: 44,016 | Change (%): 2.88 | Volume: 162,397 | Count: 107 |
| Date: 2026/10/21 | Reopening: 45,000 | Low: 44,851 | High: 46,890 | Close: 45,323 | Change (%): 1.98 | Volume: 27.66 Million | Count: 190 |
| Date: 2026/10/20 | Reopening: 46,800 | Low: 45,938 | High: 48,019 | Close: 46,238 | Change (%): 2.36 | Volume: 715,971 | Count: 271 |
| Date: 2026/10/19 | Reopening: 46,046 | Low: 46,046 | High: 47,416 | Close: 47,358 | Change (%): 2.87 | Volume: 1.641 Million | Count: 163 |
| Date: 2026/10/18 | Reopening: 45,364 | Low: 45,364 | High: 47,147 | Close: 46,035 | Change (%): 1.57 | Volume: 407,237 | Count: 153 |
| Date: 2026/10/17 | Reopening: 49,162 | Low: 46,754 | High: 49,162 | Close: 46,767 | Change (%): 2.97 | Volume: 2.697 Million | Count: 214 |
Peer Symbols
| Symbol | Close | Change | Percent | Volume | Market Cap |
|---|---|---|---|---|---|
| Symbol: پناه | Close: 33,365 | Change: 653.00 | Percent: 2.00 | Volume: 1,370 | Market Cap: - |
| Symbol: دلتا | Close: 15,000 | Change: 1.00 | Percent: 0.01 | Volume: 23,756 | Market Cap: - |
| Symbol: ناوگان | Close: 19,118 | Change: 552.00 | Percent: 2.97 | Volume: 4.631 میلیون | Market Cap: - |
| Symbol: پتروما | Close: 44,257 | Change: 461.00 | Percent: 1.05 | Volume: 17,484 | Market Cap: - |
| Symbol: پترو-داریوش | Close: 28,600 | Change: 509.00 | Percent: 1.81 | Volume: 3.196 میلیون | Market Cap: - |
| Symbol: سمان | Close: 53,300 | Change: 650.00 | Percent: 1.20 | Volume: 599,997 | Market Cap: - |
| Symbol: رویین | Close: 38,050 | Change: 588.00 | Percent: 1.57 | Volume: 207,960 | Market Cap: - |
| Symbol: آذرین | Close: 49,404 | Change: 1438.00 | Percent: 3.00 | Volume: 10.79 میلیون | Market Cap: - |
| Symbol: پتروآبان | Close: 33,560 | Change: 977.00 | Percent: 3.00 | Volume: 6.342 میلیون | Market Cap: - |
| Symbol: فارما-کیان | Close: 43,465 | Change: 510.00 | Percent: 1.16 | Volume: 7.66 میلیون | Market Cap: - |
