پتروآبان
صندوق س. بخشی پتروآبان-ب
پتروآبان | صندوقهای قابل معامله - Iran Fara Bourse (IFB)
صندوق سرمایه گذاری بخشی
Sector:
صندوق سرمایه گذاری بخشی
Market Type:
صندوقهای قابل معامله
Status:
Authorized
Last Price: 33,560 3.00
Close Price: 33,560
Last Trade
2026/11/04| Attribute | Values | Attribute | Values |
|---|---|---|---|
| Reopening | 33,560 | Close | 33,560 977.00 |
| High | 33,560 | Low | 33,200 |
| Volume | 6.342 Million | Count | 130 |
| Price Limit | 31,606 - 33,560 | Value | 212.838 Billion |
| Base Volume | 1 | Volume Limit | - |
Retail & Institutional Trades
2026/11/04| Retail | Institutional | |
|---|---|---|
| 8 | Buyers | 3 |
| 332,559 | Buy Volume | 6.009 Million |
| 15 | Sellers | 1 |
| 530,599 | Sell Volume | 5.811 Million |
| 198,040 | Ownership Change | 198,040 |
Supply & Demand
2026/11/07| Command | Count | Buy | Sell | Count | Command |
|---|---|---|---|---|---|
| Command4 | Count1.114 Million | Buy33,560 | Sell0 | Count0 | Command0 |
| Command1 | Count50,000 | Buy33,201 | Sell0 | Count0 | Command0 |
| Command1 | Count198,600 | Buy33,200 | Sell0 | Count0 | Command0 |
| Command1 | Count200,000 | Buy33,199 | Sell0 | Count0 | Command0 |
| Command1 | Count200,000 | Buy33,198 | Sell0 | Count0 | Command0 |
EPS
| Fiscal Year | - | ||
| Earnings Realization | - | Period | - |
| Profit (TTM) | - | ||
| P/E TTM | - |
DPS
| Latest AGM | - | ||
| Actual Earnings | - | AGM P/E | - |
| Cash Dividend | - | ||
| Payout Ratio | - |
Returns & Liquidity
| 3-Month | 69.44 % | ||
| 6-Month | 83.44 % | ||
| 9-Month | 64.35 % | ||
| 1-Year | 107.33 % |
| Large | |||
| Average | |||
| Small | |||
| Growth | Median | Value |
33.56 Trillion
Market Cap
-
P/B
% -
Free Float
Announcements
صورت وضعیت پورتفوی صندوق سرمایه گذاری دوره ۱ ماهه منتهی به ۱۴۰۵/۰۷/۳۰
2026/10/25صورتهای مالی سال مالی منتهی به ۱۴۰۵/۰۶/۳۱ (حسابرسی نشده)
2026/10/20صورت وضعیت پورتفوی صندوق سرمایه گذاری دوره ۱ ماهه منتهی به ۱۴۰۵/۰۶/۳۱
2026/09/30تصمیمات مجمع صندوق سرمایه گذاری
2026/09/12آگهی دعوت به مجمع صندوق سرمایه گذاری در تاریخ ۱۴۰۵/۰۶/۲۱
2026/09/02صورت وضعیت پورتفوی صندوق سرمایه گذاری دوره ۱ ماهه منتهی به ۱۴۰۵/۰۵/۳۱
2026/08/25تصمیمات مجمع صندوق سرمایه گذاری(اصلاحیه)
2026/08/02صورت وضعیت پورتفوی صندوق سرمایه گذاری دوره ۱ ماهه منتهی به ۱۴۰۵/۰۴/۳۱
2026/07/29
History
| Date | Reopening | Low | High | Close | Change (%) | Volume | Count |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Date: 2026/11/04 | Reopening: 33,560 | Low: 33,200 | High: 33,560 | Close: 33,560 | Change (%): 3.00 | Volume: 6.342 Million | Count: 130 |
| Date: 2026/11/03 | Reopening: 32,583 | Low: 31,805 | High: 32,583 | Close: 32,583 | Change (%): 3.00 | Volume: 3.154 Million | Count: 50 |
| Date: 2026/11/02 | Reopening: 30,706 | Low: 30,706 | High: 32,113 | Close: 31,634 | Change (%): 0.03 | Volume: 97,572 | Count: 84 |
| Date: 2026/11/01 | Reopening: 32,011 | Low: 31,048 | High: 32,011 | Close: 31,645 | Change (%): 1.13 | Volume: 183,141 | Count: 136 |
| Date: 2026/10/31 | Reopening: 32,011 | Low: 32,000 | High: 32,300 | Close: 32,008 | Change (%): 0.00 | Volume: 309,545 | Count: 46 |
| Date: 2026/10/28 | Reopening: 31,910 | Low: 31,524 | High: 32,770 | Close: 32,009 | Change (%): 0.29 | Volume: 333,584 | Count: 104 |
| Date: 2026/10/27 | Reopening: 32,350 | Low: 31,312 | High: 32,900 | Close: 31,915 | Change (%): 1.07 | Volume: 423,190 | Count: 71 |
| Date: 2026/10/26 | Reopening: 32,575 | Low: 32,161 | High: 33,087 | Close: 32,261 | Change (%): 0.36 | Volume: 2.055 Million | Count: 84 |
| Date: 2026/10/25 | Reopening: 31,648 | Low: 31,647 | High: 32,590 | Close: 32,146 | Change (%): 1.57 | Volume: 447,909 | Count: 199 |
| Date: 2026/10/24 | Reopening: 31,720 | Low: 31,375 | High: 32,941 | Close: 31,648 | Change (%): 1.05 | Volume: 2.524 Million | Count: 95 |
| Date: 2026/10/21 | Reopening: 31,668 | Low: 31,466 | High: 32,105 | Close: 31,985 | Change (%): 1.38 | Volume: 2.993 Million | Count: 148 |
| Date: 2026/10/20 | Reopening: 33,525 | Low: 31,848 | High: 33,816 | Close: 32,431 | Change (%): 1.22 | Volume: 1.842 Million | Count: 249 |
| Date: 2026/10/19 | Reopening: 32,430 | Low: 32,430 | High: 33,272 | Close: 32,832 | Change (%): 1.64 | Volume: 231,410 | Count: 56 |
| Date: 2026/10/18 | Reopening: 32,062 | Low: 32,060 | High: 33,048 | Close: 32,303 | Change (%): 2.26 | Volume: 445,774 | Count: 181 |
| Date: 2026/10/17 | Reopening: 33,636 | Low: 33,008 | High: 33,636 | Close: 33,051 | Change (%): 2.87 | Volume: 1.56 Million | Count: 100 |
Peer Symbols
| Symbol | Close | Change | Percent | Volume | Market Cap |
|---|---|---|---|---|---|
| Symbol: پناه | Close: 33,365 | Change: 653.00 | Percent: 2.00 | Volume: 1,370 | Market Cap: - |
| Symbol: دلتا | Close: 15,000 | Change: 1.00 | Percent: 0.01 | Volume: 23,756 | Market Cap: - |
| Symbol: ناوگان | Close: 19,118 | Change: 552.00 | Percent: 2.97 | Volume: 4.631 میلیون | Market Cap: - |
| Symbol: پتروما | Close: 44,257 | Change: 461.00 | Percent: 1.05 | Volume: 17,484 | Market Cap: - |
| Symbol: پترو-داریوش | Close: 28,600 | Change: 509.00 | Percent: 1.81 | Volume: 3.196 میلیون | Market Cap: - |
| Symbol: سمان | Close: 53,300 | Change: 650.00 | Percent: 1.20 | Volume: 599,997 | Market Cap: - |
| Symbol: رویین | Close: 38,050 | Change: 588.00 | Percent: 1.57 | Volume: 207,960 | Market Cap: - |
| Symbol: فلزفارابی | Close: 45,943 | Change: 971.00 | Percent: 2.16 | Volume: 1.825 میلیون | Market Cap: - |
| Symbol: آذرین | Close: 49,404 | Change: 1438.00 | Percent: 3.00 | Volume: 10.79 میلیون | Market Cap: - |
| Symbol: فارما-کیان | Close: 43,465 | Change: 510.00 | Percent: 1.16 | Volume: 7.66 میلیون | Market Cap: - |
