شیر پاستوریزه پگاه گلپایگان
غگلپا | Stocks - Iran Fara Bourse (IFB)
تولید لبنیات
Sector:
تولید لبنیات
Market Type:
Stocks
Status:
Authorized
Last Price: 27,350 1.76
Close Price: 27,580
Last Trade
2026/10/17| Attribute | Values | Attribute | Values |
|---|---|---|---|
| Reopening | 28,650 | Close | 27,580 260.00 |
| High | 28,650 | Low | 27,050 |
| Volume | 1.816 Million | Count | 248 |
| Price Limit | 27,010 - 28,670 | Value | 50.08 Billion |
| Base Volume | 1 | Volume Limit | - |
Retail & Institutional Trades
2026/10/17| Retail | Institutional | |
|---|---|---|
| 33 | Buyers | 4 |
| 413,796 | Buy Volume | 1.402 Million |
| 81 | Sellers | 2 |
| 1.526 Million | Sell Volume | 290,184 |
| 1,112,001 | Ownership Change | 1,112,001 |
Supply & Demand
2026/10/18| Command | Count | Buy | Sell | Count | Command |
|---|---|---|---|---|---|
| Command1 | Count11,741 | Buy27,350 | Sell27,580 | Count51,247 | Command1 |
| Command1 | Count309 | Buy27,230 | Sell27,600 | Count50,754 | Command2 |
| Command1 | Count33,300 | Buy27,220 | Sell27,630 | Count361,235 | Command4 |
| Command1 | Count1,500 | Buy27,200 | Sell27,800 | Count5,802 | Command1 |
| Command1 | Count100,000 | Buy27,120 | Sell27,810 | Count10,000 | Command1 |
EPS
| Fiscal Year | 2026/12/21 | ||
| Earnings Realization | 2,014 | Period | 6 Month |
| Profit (TTM) | 0 | ||
| P/E TTM | 10.100 |
DPS
| Latest AGM | 2025/12/21 | ||
| Actual Earnings | 1,658 | AGM P/E | 16.63 |
| Cash Dividend | 0 | ||
| Payout Ratio | 0.00 % |
Returns & Liquidity
| 3-Month | 98.27 % | Rank | 307 |
| 6-Month | 198.48 % | Rank | 197 |
| 9-Month | 136.74 % | Rank | 402 |
| 1-Year | 186.10 % | Rank | 401 |
| Large | |||
| Average | |||
| Small | |||
| Growth | Median | Value |
32.544 Trillion
Market Cap
7.03
P/B
% 25.74
Free Float
Announcements
گزارش فعالیت ماهانه دوره ۱ ماهه منتهی به ۱۴۰۵/۰۶/۳۱
2026/09/28گزارش فعالیت ماهانه دوره ۱ ماهه منتهی به ۱۴۰۵/۰۵/۳۱
2026/08/30توضیحات در خصوص اطلاعات و صورت های مالی منتشر شده
2026/08/03گزارش فعالیت ماهانه دوره ۱ ماهه منتهی به ۱۴۰۵/۰۴/۳۱
2026/07/29گزارش فعالیت ماهانه دوره ۱ ماهه منتهی به ۱۴۰۵/۰۳/۳۱(اصلاحیه)
2026/07/20گزارش فعالیت ماهانه دوره ۱ ماهه منتهی به ۱۴۰۵/۰۳/۳۱(اصلاحیه)
2026/07/19اطلاعات و صورتهای مالی میاندورهای دوره ۶ ماهه منتهی به ۱۴۰۵/۰۳/۳۱ (حسابرسی نشده)
2026/07/21گزارش فعالیت ماهانه دوره ۱ ماهه منتهی به ۱۴۰۵/۰۳/۳۱
2026/06/29
History
| Date | Reopening | Low | High | Close | Change (%) | Volume | Count |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Date: 2026/10/17 | Reopening: 28,650 | Low: 27,050 | High: 28,650 | Close: 27,580 | Change (%): 0.93 | Volume: 1.816 Million | Count: 248 |
| Date: 2026/10/14 | Reopening: 28,660 | Low: 27,470 | High: 28,660 | Close: 27,840 | Change (%): 1.66 | Volume: 1.422 Million | Count: 173 |
| Date: 2026/10/13 | Reopening: 28,660 | Low: 28,000 | High: 28,660 | Close: 28,310 | Change (%): 1.72 | Volume: 2.123 Million | Count: 187 |
| Date: 2026/10/12 | Reopening: 26,330 | Low: 26,330 | High: 27,950 | Close: 27,830 | Change (%): 2.54 | Volume: 1.794 Million | Count: 137 |
| Date: 2026/10/11 | Reopening: 27,520 | Low: 27,050 | High: 27,550 | Close: 27,140 | Change (%): 2.65 | Volume: 5.397 Million | Count: 380 |
| Date: 2026/10/10 | Reopening: 29,410 | Low: 27,720 | High: 29,410 | Close: 27,880 | Change (%): 2.42 | Volume: 5.433 Million | Count: 572 |
| Date: 2026/10/07 | Reopening: 28,690 | Low: 28,150 | High: 28,740 | Close: 28,570 | Change (%): 2.36 | Volume: 3.484 Million | Count: 281 |
| Date: 2026/10/06 | Reopening: 27,960 | Low: 27,510 | High: 27,960 | Close: 27,910 | Change (%): 2.80 | Volume: 6.49 Million | Count: 317 |
| Date: 2026/10/05 | Reopening: 27,690 | Low: 26,780 | High: 27,960 | Close: 27,150 | Change (%): 1.63 | Volume: 6.647 Million | Count: 535 |
| Date: 2026/10/04 | Reopening: 27,690 | Low: 27,240 | High: 27,690 | Close: 27,600 | Change (%): 2.64 | Volume: 4.89 Million | Count: 426 |
| Date: 2026/10/03 | Reopening: 26,980 | Low: 26,550 | High: 26,980 | Close: 26,890 | Change (%): 2.63 | Volume: 3.969 Million | Count: 238 |
| Date: 2026/09/30 | Reopening: 26,210 | Low: 25,510 | High: 26,210 | Close: 26,200 | Change (%): 2.95 | Volume: 6.209 Million | Count: 292 |
| Date: 2026/09/29 | Reopening: 25,470 | Low: 24,690 | High: 25,470 | Close: 25,450 | Change (%): 2.91 | Volume: 7.195 Million | Count: 315 |
| Date: 2026/09/28 | Reopening: 24,730 | Low: 24,600 | High: 24,730 | Close: 24,730 | Change (%): 3.00 | Volume: 5.05 Million | Count: 253 |
| Date: 2026/09/27 | Reopening: 24,010 | Low: 23,980 | High: 24,010 | Close: 24,010 | Change (%): 2.96 | Volume: 4.279 Million | Count: 186 |
Peer Symbols
| Symbol | Close | Change | Percent | Volume | Market Cap |
|---|---|---|---|---|---|
| Symbol: غپاک | Close: 2,855 | Change: 88.00 | Percent: 2.99 | Volume: 31.221 میلیون | Market Cap: 38.515 هزار میلیارد |
| Symbol: غشصفا | Close: 26,730 | Change: 240.00 | Percent: 0.89 | Volume: 20.642 میلیون | Market Cap: 56.45 هزار میلیارد |
| Symbol: غشاذر | Close: 23,880 | Change: 730.00 | Percent: 2.97 | Volume: 4.201 میلیون | Market Cap: 40.934 هزار میلیارد |
| Symbol: غالبر | Close: 29,460 | Change: 910.00 | Percent: 3.00 | Volume: 1.034 میلیون | Market Cap: 13.62 هزار میلیارد |
| Symbol: غشان | Close: 23,240 | Change: 710.00 | Percent: 2.96 | Volume: 3.57 میلیون | Market Cap: 55.389 هزار میلیارد |
| Symbol: غفارس | Close: 32,320 | Change: 990.00 | Percent: 2.97 | Volume: 14.418 میلیون | Market Cap: 56.446 هزار میلیارد |
| Symbol: غپآذر | Close: 39,500 | Change: 910.00 | Percent: 2.25 | Volume: 11.274 میلیون | Market Cap: 40.26 هزار میلیارد |
| Symbol: غشاذرح | Close: 819 | Change: 91.00 | Percent: 10.00 | Volume: 16.447 میلیون | Market Cap: 40.934 هزار میلیارد |
| Symbol: غپاکح | Close: 316 | Change: 5.00 | Percent: 1.61 | Volume: 39.594 میلیون | Market Cap: 38.515 هزار میلیارد |
| Symbol: غشانح | Close: 2,650 | Change: 3.00 | Percent: 0.11 | Volume: 3,174 | Market Cap: 55.389 هزار میلیارد |
