آهن و فولاد ارفع (سهامی عام)
ارفع | Stocks - Iran Fara Bourse (IFB)
تولید آهن و فولاد پایه
Sector:
تولید آهن و فولاد پایه
Market Type:
Stocks
Status:
-
Last Price: - 0.00
Close Price: -
Last Trade
2026/08/26| Attribute | Values | Attribute | Values |
|---|---|---|---|
| Reopening | - | Close | - - |
| High | - | Low | - |
| Volume | - | Count | 1,157 |
| Price Limit | - | Value | - |
| Base Volume | - | Volume Limit | - |
Retail & Institutional Trades
2026/08/26| Retail | Institutional | |
|---|---|---|
| 230 | Buyers | 7 |
| 12.37 Million | Buy Volume | 16.952 Million |
| 185 | Sellers | 8 |
| 17.001 Million | Sell Volume | 12.321 Million |
| 4,631,135 | Ownership Change | 4,631,135 |
Supply & Demand
2026/08/29| Command | Count | Buy | Sell | Count | Command |
|---|---|---|---|---|---|
| Command36 | Count2.565 Million | Buy13,090 | Sell0 | Count0 | Command0 |
| Command78 | Count2.065 Million | Buy13,100 | Sell13,130 | Count500 | Command1 |
| Command1 | Count90,000 | Buy13,090 | Sell13,520 | Count1,100 | Command2 |
| Command2 | Count13,423 | Buy13,080 | Sell13,550 | Count11,250 | Command4 |
| Command1 | Count3,814 | Buy13,060 | Sell13,860 | Count400 | Command1 |
EPS
| Fiscal Year | 2027/03/20 | ||
| Earnings Realization | 1,216 | Period | 3 Month |
| Profit (TTM) | 0 | ||
| P/E TTM | - |
DPS
| Latest AGM | 2026/03/20 | ||
| Actual Earnings | 1,519 | AGM P/E | - |
| Cash Dividend | 0 | ||
| Payout Ratio | 0.00 % |
Returns & Liquidity
| 3-Month | 50.98 % | Rank | 381 |
| 6-Month | 100.27 % | Rank | 423 |
| 9-Month | 141.74 % | Rank | 505 |
| 1-Year | 265.13 % | Rank | 431 |
| Large | |||
| Average | |||
| Small | |||
| Growth | Median | Value |
-
Market Cap
-
P/B
% 16.24
Free Float
Announcements
افشای اطلاعات بااهمیت - (سایر اطلاعات بااهمیت - مشارکت در سرمایه گذاری نیروگاه خورشیدی ۴۰ مگاواتی- گروه ب) منتهی به سال مالی ۱۴۰۵/۰۹/۳۰
۱۴۰۵/۰۶/۱۰تصمیمات هیئت مدیره درخصوص افزایش سرمایه
۱۴۰۵/۰۶/۰۹شفاف سازی در خصوص شایعه، خبر یا گزارش منتشر شده
۱۴۰۵/۰۶/۰۴گزارش فعالیت ماهانه دوره ۱ ماهه منتهی به ۱۴۰۵/۰۵/۳۱
۱۴۰۵/۰۶/۰۴معرفی /تغییر در ترکیب اعضای هیئت مدیره/مدیر عامل
۱۴۰۵/۰۶/۰۳زمان تشکیل جلسه هیئت مدیره درخصوص افزایش سرمایه
۱۴۰۵/۰۵/۲۸توضیحات در خصوص اطلاعات و صورت های مالی منتشر شده(اصلاحیه)
۱۴۰۵/۰۵/۲۰توضیحات در خصوص اطلاعات و صورت های مالی منتشر شده
۱۴۰۵/۰۵/۱۹
History
| Date | Reopening | Low | High | Close | Change (%) | Volume | Count |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Date: 2026/08/26 | Reopening: 13,070 | Low: 13,020 | High: 13,100 | Close: 13,090 | Change (%): 2.91 | Volume: 29.322 Million | Count: 1,157 |
| Date: 2026/08/25 | Reopening: 12,350 | Low: 12,350 | High: 12,790 | Close: 12,720 | Change (%): 2.42 | Volume: 10.113 Million | Count: 903 |
| Date: 2026/08/24 | Reopening: 12,400 | Low: 12,320 | High: 12,800 | Close: 12,420 | Change (%): 2.20 | Volume: 12.366 Million | Count: 1,166 |
| Date: 2026/08/23 | Reopening: 12,940 | Low: 12,400 | High: 12,950 | Close: 12,700 | Change (%): 0.47 | Volume: 6.123 Million | Count: 779 |
| Date: 2026/08/22 | Reopening: 12,380 | Low: 12,380 | High: 12,750 | Close: 12,640 | Change (%): 2.10 | Volume: 17.86 Million | Count: 1,216 |
| Date: 2026/08/19 | Reopening: 12,370 | Low: 12,370 | High: 12,600 | Close: 12,380 | Change (%): 2.90 | Volume: 16.502 Million | Count: 1,406 |
| Date: 2026/08/18 | Reopening: 13,100 | Low: 12,740 | High: 13,100 | Close: 12,750 | Change (%): 2.89 | Volume: 32.795 Million | Count: 2,217 |
| Date: 2026/08/17 | Reopening: 13,520 | Low: 12,970 | High: 13,520 | Close: 13,130 | Change (%): 0.23 | Volume: 22.517 Million | Count: 1,751 |
| Date: 2026/08/16 | Reopening: 13,070 | Low: 13,060 | High: 13,350 | Close: 13,160 | Change (%): 2.23 | Volume: 22.276 Million | Count: 1,204 |
| Date: 2026/08/15 | Reopening: 13,850 | Low: 13,450 | High: 13,850 | Close: 13,460 | Change (%): 2.89 | Volume: 10.874 Million | Count: 777 |
| Date: 2026/08/11 | Reopening: 14,010 | Low: 13,610 | High: 14,010 | Close: 13,860 | Change (%): 1.84 | Volume: 12.282 Million | Count: 722 |
| Date: 2026/08/10 | Reopening: 13,520 | Low: 13,260 | High: 13,890 | Close: 13,610 | Change (%): 0.29 | Volume: 15.517 Million | Count: 996 |
| Date: 2026/08/09 | Reopening: 14,400 | Low: 13,610 | High: 14,400 | Close: 13,650 | Change (%): 2.71 | Volume: 60.017 Million | Count: 2,619 |
| Date: 2026/08/08 | Reopening: 14,030 | Low: 14,030 | High: 14,030 | Close: 14,030 | Change (%): 2.93 | Volume: 24.246 Million | Count: 855 |
| Date: 2026/08/05 | Reopening: 13,710 | Low: 13,440 | High: 13,720 | Close: 13,630 | Change (%): 2.25 | Volume: 24.448 Million | Count: 1,371 |
Peer Symbols
| Symbol | Close | Change | Percent | Volume | Market Cap |
|---|---|---|---|---|---|
| Symbol: فپنتا | Close: 39,940 | Change: 1160.00 | Percent: 2.99 | Volume: 7.192 میلیون | Market Cap: 40.07 هزار میلیارد |
| Symbol: فنورد | Close: 11,220 | Change: 320.00 | Percent: 2.77 | Volume: 45.212 میلیون | Market Cap: 71.153 هزار میلیارد |
| Symbol: فلوله | Close: 2,780 | Change: 85.00 | Percent: 2.97 | Volume: 6.446 میلیون | Market Cap: 31.414 هزار میلیارد |
| Symbol: فاهواز | Close: 7,250 | Change: 70.00 | Percent: 0.97 | Volume: 123,994 | Market Cap: 40.616 هزار میلیارد |
| Symbol: وسدید | Close: 1,770 | Change: 50.00 | Percent: 2.75 | Volume: 248.19 میلیون | Market Cap: 53.381 هزار میلیارد |
| Symbol: فپرو | Close: 2,111 | Change: 0.00 | Percent: 0.00 | Volume: 76 | Market Cap: 18.999 میلیارد |
| Symbol: ذوب | Close: 609 | Change: 17.00 | Percent: 2.87 | Volume: 5.472 میلیارد | Market Cap: 402.919 هزار میلیارد |
| Symbol: فروس | Close: 3,540 | Change: 100.00 | Percent: 2.91 | Volume: 23.308 میلیون | Market Cap: 31.633 هزار میلیارد |
| Symbol: فروژ | Close: 1,348 | Change: 41.00 | Percent: 2.95 | Volume: 52.596 میلیون | Market Cap: 26.69 هزار میلیارد |
| Symbol: فسپا | Close: 6,040 | Change: 170.00 | Percent: 2.90 | Volume: 145.149 میلیون | Market Cap: 74.875 هزار میلیارد |
