صنعتی سپاهان
فسپا | Stocks - Tehran Stock Exchange (TSE)
تولید آهن و فولاد پایه
Sector:
تولید آهن و فولاد پایه
Market Type:
Stocks
Status:
-
Last Price: - 0.00
Close Price: -
Last Trade
2026/09/02| Attribute | Values | Attribute | Values |
|---|---|---|---|
| Reopening | - | Close | - - |
| High | - | Low | - |
| Volume | - | Count | 2,415 |
| Price Limit | - | Value | - |
| Base Volume | - | Volume Limit | - |
Retail & Institutional Trades
2026/09/02| Retail | Institutional | |
|---|---|---|
| 250 | Buyers | 9 |
| 100.57 Million | Buy Volume | 44.578 Million |
| 323 | Sellers | 8 |
| 77.387 Million | Sell Volume | 67.762 Million |
| 23,183,706 | Ownership Change | 23,183,706 |
Supply & Demand
2026/09/03| Command | Count | Buy | Sell | Count | Command |
|---|---|---|---|---|---|
| Command50 | Count5.366 Million | Buy6,040 | Sell6,080 | Count12,390 | Command1 |
| Command36 | Count5.924 Million | Buy5,990 | Sell0 | Count0 | Command0 |
| Command1 | Count4,000 | Buy6,030 | Sell6,090 | Count2,830 | Command2 |
| Command13 | Count1.319 Million | Buy6,020 | Sell6,260 | Count300,000 | Command1 |
| Command3 | Count12,000 | Buy6,010 | Sell6,270 | Count8,811 | Command3 |
EPS
| Fiscal Year | 2027/03/20 | ||
| Earnings Realization | 502 | Period | 3 Month |
| Profit (TTM) | 0 | ||
| P/E TTM | - |
DPS
| Latest AGM | 2026/03/20 | ||
| Actual Earnings | 761 | AGM P/E | - |
| Cash Dividend | 0 | ||
| Payout Ratio | 0.00 % |
Returns & Liquidity
| 3-Month | 116.09 % | Rank | 385 |
| 6-Month | 181.20 % | Rank | 373 |
| 9-Month | 218.12 % | Rank | 304 |
| 1-Year | 250.34 % | Rank | 253 |
| Large | |||
| Average | |||
| Small | |||
| Growth | Median | Value |
-
Market Cap
-
P/B
% 36.37
Free Float
Announcements
گزارش فعالیت ماهانه دوره ۱ ماهه منتهی به ۱۴۰۵/۰۵/۳۱
۱۴۰۵/۰۶/۰۴توضیحات در خصوص اطلاعات و صورت های مالی منتشر شده
۱۴۰۵/۰۶/۰۱گزارش فعالیت ماهانه دوره ۱ ماهه منتهی به ۱۴۰۵/۰۴/۳۱
۱۴۰۵/۰۵/۰۵تصمیمات مجمع عمومی عادی سالیانه دوره ۱۲ ماهه منتهی به ۱۴۰۴/۱۲/۲۹
۱۴۰۵/۰۵/۰۴خلاصه تصمیمات مجمع عمومی عادی سالیانه دوره ۱۲ ماهه منتهی به ۱۴۰۴/۱۲/۲۹(اصلاحیه)
۱۴۰۵/۰۴/۳۰خلاصه تصمیمات مجمع عمومی عادی سالیانه دوره ۱۲ ماهه منتهی به ۱۴۰۴/۱۲/۲۹(اصلاحیه)
۱۴۰۵/۰۴/۲۹خلاصه تصمیمات مجمع عمومی عادی سالیانه دوره ۱۲ ماهه منتهی به ۱۴۰۴/۱۲/۲۹
۱۴۰۵/۰۴/۲۹اطلاعات و صورتهای مالی میاندورهای دوره ۳ ماهه منتهی به ۱۴۰۵/۰۳/۳۱ (حسابرسی نشده)
۱۴۰۵/۰۴/۲۷
History
| Date | Reopening | Low | High | Close | Change (%) | Volume | Count |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Date: 2026/09/02 | Reopening: 5,700 | Low: 5,700 | High: 6,040 | Close: 5,990 | Change (%): 2.04 | Volume: 145.149 Million | Count: 2,415 |
| Date: 2026/09/01 | Reopening: 5,840 | Low: 5,580 | High: 5,920 | Close: 5,870 | Change (%): 2.09 | Volume: 86.905 Million | Count: 1,281 |
| Date: 2026/08/31 | Reopening: 5,750 | Low: 5,750 | High: 5,870 | Close: 5,750 | Change (%): 2.87 | Volume: 124.152 Million | Count: 1,877 |
| Date: 2026/08/29 | Reopening: 6,110 | Low: 5,910 | High: 6,110 | Close: 5,920 | Change (%): 2.79 | Volume: 89.636 Million | Count: 1,720 |
| Date: 2026/08/26 | Reopening: 6,130 | Low: 6,010 | High: 6,130 | Close: 6,090 | Change (%): 2.18 | Volume: 87.43 Million | Count: 1,681 |
| Date: 2026/08/25 | Reopening: 5,960 | Low: 5,730 | High: 6,050 | Close: 5,960 | Change (%): 1.36 | Volume: 69.915 Million | Count: 1,906 |
| Date: 2026/08/24 | Reopening: 5,800 | Low: 5,670 | High: 5,890 | Close: 5,880 | Change (%): 2.80 | Volume: 130.456 Million | Count: 2,753 |
| Date: 2026/08/23 | Reopening: 5,780 | Low: 5,660 | High: 5,850 | Close: 5,720 | Change (%): 1.89 | Volume: 257.862 Million | Count: 4,062 |
| Date: 2026/08/22 | Reopening: 6,010 | Low: 5,670 | High: 6,010 | Close: 5,830 | Change (%): 0.17 | Volume: 533.705 Million | Count: 7,872 |
| Date: 2026/08/19 | Reopening: 5,840 | Low: 5,840 | High: 5,840 | Close: 5,840 | Change (%): 3.00 | Volume: 6.272 Million | Count: 56 |
| Date: 2026/08/17 | Reopening: 5,670 | Low: 5,670 | High: 5,670 | Close: 5,670 | Change (%): 2.90 | Volume: 11.221 Million | Count: 109 |
| Date: 2026/08/16 | Reopening: 5,510 | Low: 5,370 | High: 5,510 | Close: 5,510 | Change (%): 2.99 | Volume: 560.616 Million | Count: 4,346 |
| Date: 2026/08/15 | Reopening: 5,350 | Low: 5,350 | High: 5,350 | Close: 5,350 | Change (%): 2.88 | Volume: 5.591 Million | Count: 89 |
| Date: 2026/08/11 | Reopening: 5,200 | Low: 5,200 | High: 5,200 | Close: 5,200 | Change (%): 2.97 | Volume: 4.794 Million | Count: 67 |
| Date: 2026/08/10 | Reopening: 5,050 | Low: 5,050 | High: 5,050 | Close: 5,050 | Change (%): 2.85 | Volume: 2.718 Million | Count: 49 |
Peer Symbols
| Symbol | Close | Change | Percent | Volume | Market Cap |
|---|---|---|---|---|---|
| Symbol: فپنتا | Close: 39,940 | Change: 1160.00 | Percent: 2.99 | Volume: 7.192 میلیون | Market Cap: 40.07 هزار میلیارد |
| Symbol: فنورد | Close: 11,220 | Change: 320.00 | Percent: 2.77 | Volume: 45.212 میلیون | Market Cap: 71.153 هزار میلیارد |
| Symbol: فلوله | Close: 2,780 | Change: 85.00 | Percent: 2.97 | Volume: 6.446 میلیون | Market Cap: 31.414 هزار میلیارد |
| Symbol: فاهواز | Close: 7,250 | Change: 70.00 | Percent: 0.97 | Volume: 123,994 | Market Cap: 40.616 هزار میلیارد |
| Symbol: وسدید | Close: 1,770 | Change: 50.00 | Percent: 2.75 | Volume: 248.19 میلیون | Market Cap: 53.381 هزار میلیارد |
| Symbol: فپرو | Close: 2,111 | Change: 0.00 | Percent: 0.00 | Volume: 76 | Market Cap: 18.999 میلیارد |
| Symbol: ذوب | Close: 609 | Change: 17.00 | Percent: 2.87 | Volume: 5.472 میلیارد | Market Cap: 402.919 هزار میلیارد |
| Symbol: فروس | Close: 3,540 | Change: 100.00 | Percent: 2.91 | Volume: 23.308 میلیون | Market Cap: 31.633 هزار میلیارد |
| Symbol: فروژ | Close: 1,348 | Change: 41.00 | Percent: 2.95 | Volume: 52.596 میلیون | Market Cap: 26.69 هزار میلیارد |
| Symbol: وتوکا | Close: 3,380 | Change: 90.00 | Percent: 2.59 | Volume: 240.307 میلیون | Market Cap: 68.107 هزار میلیارد |
