نوردوقطعات فولادی
فنورد | Stocks - Tehran Stock Exchange (TSE)
تولید آهن و فولاد پایه
Sector:
تولید آهن و فولاد پایه
Market Type:
Stocks
Status:
-
Last Price: - 0.00
Close Price: -
Last Trade
2026/09/01| Attribute | Values | Attribute | Values |
|---|---|---|---|
| Reopening | - | Close | - - |
| High | - | Low | - |
| Volume | - | Count | 2,306 |
| Price Limit | - | Value | - |
| Base Volume | - | Volume Limit | - |
Retail & Institutional Trades
2026/09/01| Retail | Institutional | |
|---|---|---|
| 324 | Buyers | 2 |
| 46.494 Million | Buy Volume | 2.182 Million |
| 115 | Sellers | 5 |
| 47.383 Million | Sell Volume | 1.293 Million |
| 889,269 | Ownership Change | 889,269 |
Supply & Demand
2026/09/02| Command | Count | Buy | Sell | Count | Command |
|---|---|---|---|---|---|
| Command2 | Count5,745 | Buy11,090 | Sell11,330 | Count4,000 | Command1 |
| Command0 | Count0 | Buy0 | Sell11,540 | Count1.786 Million | Command25 |
| Command1 | Count1,500 | Buy10,820 | Sell11,340 | Count53,454 | Command1 |
| Command1 | Count1,077 | Buy6,520 | Sell11,400 | Count100,000 | Command1 |
| Command0 | Count0 | Buy0 | Sell11,420 | Count789 | Command1 |
EPS
| Fiscal Year | 2027/03/20 | ||
| Earnings Realization | 526 | Period | 3 Month |
| Profit (TTM) | 0 | ||
| P/E TTM | - |
DPS
| Latest AGM | 2026/03/20 | ||
| Actual Earnings | 1,174 | AGM P/E | - |
| Cash Dividend | 0 | ||
| Payout Ratio | 0.00 % |
Returns & Liquidity
| 3-Month | 105.34 % | Rank | 498 |
| 6-Month | 223.70 % | Rank | 594 |
| 9-Month | 256.72 % | Rank | 504 |
| 1-Year | 266.93 % | Rank | 434 |
| Large | |||
| Average | |||
| Small | |||
| Growth | Median | Value |
-
Market Cap
-
P/B
% 19.9
Free Float
Announcements
گزارش فعالیت ماهانه دوره ۱ ماهه منتهی به ۱۴۰۵/۰۵/۳۱
۱۴۰۵/۰۶/۰۳آگهی ثبت تصمیمات مجمع عمومی فوق العاده (بجز تغییرات سرمایه) دوره ۱۲ ماهه منتهی به ۱۴۰۵/۱۲/۲۹
۱۴۰۵/۰۶/۰۱معرفی /تغییر در ترکیب اعضای هیئت مدیره/مدیر عامل(اصلاحیه)
۱۴۰۵/۰۶/۰۱آگهی ثبت تصمیمات مجمع عادی سالیانه دوره ۱۲ ماهه منتهی به ۱۴۰۵/۱۲/۲۹
۱۴۰۵/۰۵/۱۱گزارش فعالیت ماهانه دوره ۱ ماهه منتهی به ۱۴۰۵/۰۴/۳۱
۱۴۰۵/۰۵/۰۶اطلاعات و صورتهای مالی میاندورهای دوره ۳ ماهه منتهی به ۱۴۰۵/۰۳/۳۱ (حسابرسی نشده)
۱۴۰۵/۰۴/۳۰تصمیمات مجمع عمومی عادی سالیانه دوره ۱۲ ماهه منتهی به ۱۴۰۴/۱۲/۲۹(اصلاحیه)
۱۴۰۵/۰۴/۲۸معرفی /تغییر در ترکیب اعضای هیئت مدیره/مدیر عامل
۱۴۰۵/۰۴/۲۵
History
| Date | Reopening | Low | High | Close | Change (%) | Volume | Count |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Date: 2026/09/01 | Reopening: 11,770 | Low: 11,090 | High: 11,770 | Close: 11,540 | Change (%): 0.96 | Volume: 48.676 Million | Count: 2,306 |
| Date: 2026/08/31 | Reopening: 11,430 | Low: 10,820 | High: 11,480 | Close: 11,430 | Change (%): 2.51 | Volume: 59.717 Million | Count: 2,859 |
| Date: 2026/08/29 | Reopening: 11,150 | Low: 11,150 | High: 11,150 | Close: 11,150 | Change (%): 2.95 | Volume: 12.172 Million | Count: 338 |
| Date: 2026/08/26 | Reopening: 10,830 | Low: 10,830 | High: 10,830 | Close: 10,830 | Change (%): 2.95 | Volume: 9.514 Million | Count: 138 |
| Date: 2026/08/25 | Reopening: 10,520 | Low: 10,520 | High: 10,520 | Close: 10,520 | Change (%): 2.94 | Volume: 7.103 Million | Count: 111 |
| Date: 2026/08/24 | Reopening: 10,220 | Low: 10,220 | High: 10,220 | Close: 10,220 | Change (%): 2.92 | Volume: 10.877 Million | Count: 139 |
| Date: 2026/08/23 | Reopening: 9,930 | Low: 9,930 | High: 9,930 | Close: 9,930 | Change (%): 2.90 | Volume: 16.286 Million | Count: 313 |
| Date: 2026/08/22 | Reopening: 9,650 | Low: 9,650 | High: 9,650 | Close: 9,650 | Change (%): 2.99 | Volume: 7.945 Million | Count: 99 |
| Date: 2026/08/19 | Reopening: 9,350 | Low: 9,020 | High: 9,440 | Close: 9,370 | Change (%): 2.18 | Volume: 16.932 Million | Count: 530 |
| Date: 2026/08/18 | Reopening: 8,990 | Low: 8,990 | High: 9,430 | Close: 9,170 | Change (%): 0.97 | Volume: 51.773 Million | Count: 2,156 |
| Date: 2026/08/17 | Reopening: 9,320 | Low: 9,000 | High: 9,360 | Close: 9,260 | Change (%): 1.87 | Volume: 29.11 Million | Count: 941 |
| Date: 2026/08/16 | Reopening: 8,950 | Low: 8,770 | High: 9,290 | Close: 9,090 | Change (%): 0.78 | Volume: 32.869 Million | Count: 1,235 |
| Date: 2026/08/15 | Reopening: 9,030 | Low: 8,780 | High: 9,030 | Close: 9,020 | Change (%): 2.85 | Volume: 27.899 Million | Count: 903 |
| Date: 2026/08/11 | Reopening: 8,770 | Low: 8,770 | High: 8,770 | Close: 8,770 | Change (%): 2.93 | Volume: 4.299 Million | Count: 96 |
| Date: 2026/08/10 | Reopening: 8,520 | Low: 8,380 | High: 8,520 | Close: 8,520 | Change (%): 2.90 | Volume: 5.263 Million | Count: 188 |
Peer Symbols
| Symbol | Close | Change | Percent | Volume | Market Cap |
|---|---|---|---|---|---|
| Symbol: فپنتا | Close: 37,590 | Change: 1150.00 | Percent: 2.97 | Volume: 9.62 میلیون | Market Cap: 39.916 هزار میلیارد |
| Symbol: فلوله | Close: 2,803 | Change: 86.00 | Percent: 2.98 | Volume: 31.009 میلیون | Market Cap: 32.374 هزار میلیارد |
| Symbol: فاهواز | Close: 7,240 | Change: 70.00 | Percent: 0.98 | Volume: 148,233 | Market Cap: 40.56 هزار میلیارد |
| Symbol: وسدید | Close: 1,770 | Change: 50.00 | Percent: 2.75 | Volume: 248.19 میلیون | Market Cap: 53.381 هزار میلیارد |
| Symbol: فپرو | Close: 2,111 | Change: 0.00 | Percent: 0.00 | Volume: 76 | Market Cap: 18.999 میلیارد |
| Symbol: ذوب | Close: 592 | Change: 17.00 | Percent: 2.96 | Volume: 24.558 میلیارد | Market Cap: 394.914 هزار میلیارد |
| Symbol: فروس | Close: 3,440 | Change: 100.00 | Percent: 2.99 | Volume: 19.028 میلیون | Market Cap: 30.739 هزار میلیارد |
| Symbol: فروژ | Close: 1,344 | Change: 41.00 | Percent: 2.96 | Volume: 121.547 میلیون | Market Cap: 27.502 هزار میلیارد |
| Symbol: فسپا | Close: 5,890 | Change: 140.00 | Percent: 2.43 | Volume: 86.905 میلیون | Market Cap: 73.375 هزار میلیارد |
| Symbol: وتوکا | Close: 3,370 | Change: 100.00 | Percent: 2.88 | Volume: 291.526 میلیون | Market Cap: 69.921 هزار میلیارد |
