سرمایهگذاریتوکافولاد(هلدینگ
وتوکا | Stocks - Tehran Stock Exchange (TSE)
تولید آهن و فولاد پایه
Sector:
تولید آهن و فولاد پایه
Market Type:
Stocks
Status:
-
Last Price: - 0.00
Close Price: -
Last Trade
2026/09/02| Attribute | Values | Attribute | Values |
|---|---|---|---|
| Reopening | - | Close | - - |
| High | - | Low | - |
| Volume | - | Count | 3,250 |
| Price Limit | - | Value | - |
| Base Volume | - | Volume Limit | - |
Retail & Institutional Trades
2026/09/02| Retail | Institutional | |
|---|---|---|
| 126 | Buyers | 7 |
| 147.738 Million | Buy Volume | 92.57 Million |
| 178 | Sellers | 5 |
| 143.731 Million | Sell Volume | 96.577 Million |
| 4,006,970 | Ownership Change | 4,006,970 |
Supply & Demand
2026/09/03| Command | Count | Buy | Sell | Count | Command |
|---|---|---|---|---|---|
| Command4 | Count100,928 | Buy3,380 | Sell0 | Count0 | Command0 |
| Command3 | Count26,437 | Buy3,380 | Sell3,390 | Count50,000 | Command1 |
| Command3 | Count506,769 | Buy3,370 | Sell3,400 | Count878,879 | Command4 |
| Command0 | Count0 | Buy0 | Sell3,420 | Count271,652 | Command9 |
| Command0 | Count0 | Buy0 | Sell3,430 | Count300,000 | Command1 |
EPS
| Fiscal Year | 2027/03/20 | ||
| Earnings Realization | 1 | Period | 3 Month |
| Profit (TTM) | 0 | ||
| P/E TTM | - |
DPS
| Latest AGM | 2026/03/20 | ||
| Actual Earnings | 733 | AGM P/E | - |
| Cash Dividend | 0 | ||
| Payout Ratio | 0.00 % |
Returns & Liquidity
| 3-Month | 36.07 % | Rank | 235 |
| 6-Month | 42.86 % | Rank | 207 |
| 9-Month | 11.48 % | Rank | 320 |
| 1-Year | 49.62 % | Rank | 264 |
| Large | |||
| Average | |||
| Small | |||
| Growth | Median | Value |
-
Market Cap
-
P/B
% 31.06
Free Float
Announcements
گزارش فعالیت ماهانه دوره ۱ ماهه منتهی به ۱۴۰۵/۰۵/۳۱
۱۴۰۵/۰۶/۰۱توضیحات در خصوص اطلاعات و صورت های مالی منتشر شده
۱۴۰۵/۰۵/۰۷گزارش فعالیت ماهانه دوره ۱ ماهه منتهی به ۱۴۰۵/۰۴/۳۱
۱۴۰۵/۰۵/۰۵آگهی ثبت تصمیمات مجمع عادی سالیانه دوره ۱۲ ماهه منتهی به ۱۴۰۴/۱۲/۲۹
۱۴۰۵/۰۴/۳۰افشای اطلاعات بااهمیت - (سایر اطلاعات بااهمیت - افزایش سرمایه شرکت سرمایه گذاری توسعه توکا- گروه ب) منتهی به سال مالی ۱۴۰۵/۱۲/۲۹
۱۴۰۵/۰۴/۲۹اطلاعات و صورتهای مالی میاندورهای دوره ۳ ماهه منتهی به ۱۴۰۵/۰۳/۳۱ (حسابرسی نشده)
۱۴۰۵/۰۴/۳۰گزارش فعالیت ماهانه دوره ۱ ماهه منتهی به ۱۴۰۵/۰۳/۳۱
۱۴۰۵/۰۴/۰۲تصمیمات مجمع عمومی عادی سالیانه دوره ۱۲ ماهه منتهی به ۱۴۰۴/۱۲/۲۹(اصلاحیه)
۱۴۰۵/۰۴/۰۱
History
| Date | Reopening | Low | High | Close | Change (%) | Volume | Count |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Date: 2026/09/02 | Reopening: 3,370 | Low: 3,370 | High: 3,430 | Close: 3,380 | Change (%): 2.59 | Volume: 240.307 Million | Count: 3,250 |
| Date: 2026/09/01 | Reopening: 3,510 | Low: 3,370 | High: 3,570 | Close: 3,470 | Change (%): 0.00 | Volume: 291.526 Million | Count: 4,010 |
| Date: 2026/08/31 | Reopening: 3,460 | Low: 3,390 | High: 3,590 | Close: 3,470 | Change (%): 0.57 | Volume: 855.897 Million | Count: 8,738 |
| Date: 2026/08/29 | Reopening: 3,490 | Low: 3,490 | High: 3,490 | Close: 3,490 | Change (%): 2.80 | Volume: 60.086 Million | Count: 519 |
| Date: 2026/08/26 | Reopening: 3,395 | Low: 3,395 | High: 3,395 | Close: 3,395 | Change (%): 2.97 | Volume: 114.308 Million | Count: 292 |
| Date: 2026/08/25 | Reopening: 3,297 | Low: 3,297 | High: 3,297 | Close: 3,297 | Change (%): 3.00 | Volume: 108.453 Million | Count: 307 |
| Date: 2026/08/24 | Reopening: 3,201 | Low: 3,201 | High: 3,201 | Close: 3,201 | Change (%): 2.99 | Volume: 77.97 Million | Count: 260 |
| Date: 2026/08/23 | Reopening: 3,108 | Low: 3,108 | High: 3,108 | Close: 3,108 | Change (%): 2.98 | Volume: 154.602 Million | Count: 420 |
| Date: 2026/08/22 | Reopening: 3,018 | Low: 3,018 | High: 3,018 | Close: 3,018 | Change (%): 2.97 | Volume: 117.074 Million | Count: 309 |
| Date: 2026/08/19 | Reopening: 2,931 | Low: 2,931 | High: 2,931 | Close: 2,931 | Change (%): 2.99 | Volume: 105.594 Million | Count: 299 |
| Date: 2026/08/18 | Reopening: 2,846 | Low: 2,846 | High: 2,846 | Close: 2,846 | Change (%): 2.97 | Volume: 60.096 Million | Count: 201 |
| Date: 2026/08/17 | Reopening: 2,764 | Low: 2,764 | High: 2,764 | Close: 2,764 | Change (%): 2.98 | Volume: 77.56 Million | Count: 229 |
| Date: 2026/08/16 | Reopening: 2,684 | Low: 2,684 | High: 2,684 | Close: 2,684 | Change (%): 2.99 | Volume: 22.518 Million | Count: 112 |
| Date: 2026/08/15 | Reopening: 2,606 | Low: 2,606 | High: 2,606 | Close: 2,606 | Change (%): 2.96 | Volume: 31.973 Million | Count: 191 |
| Date: 2026/08/11 | Reopening: 2,531 | Low: 2,522 | High: 2,531 | Close: 2,531 | Change (%): 2.97 | Volume: 66.549 Million | Count: 431 |
Peer Symbols
| Symbol | Close | Change | Percent | Volume | Market Cap |
|---|---|---|---|---|---|
| Symbol: فپنتا | Close: 39,940 | Change: 1160.00 | Percent: 2.99 | Volume: 7.192 میلیون | Market Cap: 40.07 هزار میلیارد |
| Symbol: فنورد | Close: 11,220 | Change: 320.00 | Percent: 2.77 | Volume: 45.212 میلیون | Market Cap: 71.153 هزار میلیارد |
| Symbol: فلوله | Close: 2,780 | Change: 85.00 | Percent: 2.97 | Volume: 6.446 میلیون | Market Cap: 31.414 هزار میلیارد |
| Symbol: فاهواز | Close: 7,250 | Change: 70.00 | Percent: 0.97 | Volume: 123,994 | Market Cap: 40.616 هزار میلیارد |
| Symbol: وسدید | Close: 1,770 | Change: 50.00 | Percent: 2.75 | Volume: 248.19 میلیون | Market Cap: 53.381 هزار میلیارد |
| Symbol: فپرو | Close: 2,111 | Change: 0.00 | Percent: 0.00 | Volume: 76 | Market Cap: 18.999 میلیارد |
| Symbol: ذوب | Close: 609 | Change: 17.00 | Percent: 2.87 | Volume: 5.472 میلیارد | Market Cap: 402.919 هزار میلیارد |
| Symbol: فروس | Close: 3,540 | Change: 100.00 | Percent: 2.91 | Volume: 23.308 میلیون | Market Cap: 31.633 هزار میلیارد |
| Symbol: فروژ | Close: 1,348 | Change: 41.00 | Percent: 2.95 | Volume: 52.596 میلیون | Market Cap: 26.69 هزار میلیارد |
| Symbol: فسپا | Close: 6,040 | Change: 170.00 | Percent: 2.90 | Volume: 145.149 میلیون | Market Cap: 74.875 هزار میلیارد |
