صنایع فولاد آلیاژی یزد
فولای | Stocks - Iran Fara Bourse (IFB)
تولید آهن و فولاد پایه
Sector:
تولید آهن و فولاد پایه
Market Type:
Stocks
Status:
Last Price: 1,000,000 0.00
Close Price: 1,000,000
Last Trade
2026/09/02| Attribute | Values | Attribute | Values |
|---|---|---|---|
| Reopening | 1,000,000 | Close | 1,000,000 0.00 |
| High | 1,000,000 | Low | 1,000,000 |
| Volume | 2 Million | Count | 1,801 |
| Price Limit | 970,000 - 1,030,000 | Value | 2 Trillion |
| Base Volume | 1 | Volume Limit | - |
Retail & Institutional Trades
2026/09/02| Retail | Institutional | |
|---|---|---|
| 200 | Buyers | 2 |
| 75.781 Million | Buy Volume | 28.639 Million |
| 318 | Sellers | 2 |
| 99.448 Million | Sell Volume | 4.971 Million |
| 23,667,723 | Ownership Change | 23,667,723 |
Supply & Demand
2026/09/03| Command | Count | Buy | Sell | Count | Command |
|---|---|---|---|---|---|
| Command15 | Count1.443 Million | Buy4,270 | Sell0 | Count0 | Command0 |
| Command13 | Count477,873 | Buy4,370 | Sell0 | Count0 | Command0 |
| Command1 | Count1,300 | Buy4,350 | Sell0 | Count0 | Command0 |
| Command1 | Count1,300 | Buy4,340 | Sell0 | Count0 | Command0 |
| Command1 | Count1,300 | Buy4,330 | Sell0 | Count0 | Command0 |
EPS
| Fiscal Year | 2027/03/20 | ||
| Earnings Realization | 97 | Period | 3 Month |
| Profit (TTM) | 0 | ||
| P/E TTM | - |
DPS
| Latest AGM | 2026/03/20 | ||
| Actual Earnings | 370 | AGM P/E | 2702.70 |
| Cash Dividend | 0 | ||
| Payout Ratio | 0.00 % |
Returns & Liquidity
| 3-Month | 30.10 % | Rank | 446 |
| 6-Month | 49.43 % | Rank | 611 |
| 9-Month | 12.95 % | Rank | 658 |
| 1-Year | 22.65 % | Rank | 646 |
| Large | |||
| Average | |||
| Small | |||
| Growth | Median | Value |
2 Trillion
Market Cap
-
P/B
% 68.84
Free Float
Announcements
گزارش فعالیت ماهانه دوره ۱ ماهه منتهی به ۱۴۰۵/۰۵/۳۱
۱۴۰۵/۰۶/۰۷معرفی /تغییر در ترکیب اعضای هیئت مدیره/مدیر عامل
۱۴۰۵/۰۵/۱۷افشای اطلاعات بااهمیت - (سایر اطلاعات بااهمیت - - گروه ب) منتهی به سال مالی ۱۴۰۵/۱۲/۲۹(اصلاحیه)
۱۴۰۵/۰۵/۱۷افشای اطلاعات بااهمیت - (سایر اطلاعات بااهمیت - تغییر سال مالی شرکت زیر مجموعه- گروه ب) منتهی به سال مالی ۱۴۰۵/۱۲/۲۹
۱۴۰۵/۰۵/۱۷گزارش فعالیت ماهانه دوره ۱ ماهه منتهی به ۱۴۰۵/۰۴/۳۱
۱۴۰۵/۰۵/۰۶گزارش فعالیت ماهانه دوره ۱ ماهه منتهی به ۱۴۰۵/۰۳/۳۱(اصلاحیه)
۱۴۰۵/۰۴/۳۰اطلاعات و صورتهای مالی میاندورهای دوره ۳ ماهه منتهی به ۱۴۰۵/۰۳/۳۱ (حسابرسی نشده)
۱۴۰۵/۰۴/۳۰آگهی ثبت تصمیمات مجمع عادی سالیانه دوره ۱۲ ماهه منتهی به ۱۴۰۴/۱۲/۲۹
۱۴۰۵/۰۴/۱۴
History
| Date | Reopening | Low | High | Close | Change (%) | Volume | Count |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Date: 2026/09/02 | Reopening: 4,130 | Low: 4,130 | High: 4,370 | Close: 4,270 | Change (%): 0.47 | Volume: 104.419 Million | Count: 1,801 |
| Date: 2026/09/01 | Reopening: 4,340 | Low: 4,100 | High: 4,340 | Close: 4,250 | Change (%): 0.71 | Volume: 106.082 Million | Count: 1,828 |
| Date: 2026/08/31 | Reopening: 4,220 | Low: 4,130 | High: 4,220 | Close: 4,220 | Change (%): 2.93 | Volume: 56.454 Million | Count: 909 |
| Date: 2026/08/29 | Reopening: 4,080 | Low: 4,010 | High: 4,120 | Close: 4,100 | Change (%): 2.50 | Volume: 83.831 Million | Count: 839 |
| Date: 2026/08/26 | Reopening: 4,000 | Low: 4,000 | High: 4,000 | Close: 4,000 | Change (%): 2.83 | Volume: 7.077 Million | Count: 196 |
| Date: 2026/08/25 | Reopening: 3,890 | Low: 3,890 | High: 3,890 | Close: 3,890 | Change (%): 2.91 | Volume: 8.601 Million | Count: 183 |
| Date: 2026/08/24 | Reopening: 3,770 | Low: 3,700 | High: 3,790 | Close: 3,780 | Change (%): 2.72 | Volume: 23.048 Million | Count: 699 |
| Date: 2026/08/23 | Reopening: 3,720 | Low: 3,530 | High: 3,720 | Close: 3,680 | Change (%): 1.66 | Volume: 119.876 Million | Count: 2,197 |
| Date: 2026/08/22 | Reopening: 3,620 | Low: 3,620 | High: 3,620 | Close: 3,620 | Change (%): 2.84 | Volume: 7.91 Million | Count: 162 |
| Date: 2026/08/19 | Reopening: 3,530 | Low: 3,470 | High: 3,530 | Close: 3,520 | Change (%): 2.62 | Volume: 28.202 Million | Count: 612 |
| Date: 2026/08/18 | Reopening: 3,440 | Low: 3,250 | High: 3,440 | Close: 3,430 | Change (%): 2.69 | Volume: 104.762 Million | Count: 1,404 |
| Date: 2026/08/17 | Reopening: 3,340 | Low: 3,340 | High: 3,340 | Close: 3,340 | Change (%): 2.77 | Volume: 17.314 Million | Count: 268 |
| Date: 2026/08/16 | Reopening: 3,110 | Low: 3,110 | High: 3,260 | Close: 3,250 | Change (%): 2.52 | Volume: 31.854 Million | Count: 567 |
| Date: 2026/08/15 | Reopening: 3,270 | Low: 3,130 | High: 3,280 | Close: 3,170 | Change (%): 0.63 | Volume: 39.452 Million | Count: 907 |
| Date: 2026/08/11 | Reopening: 3,250 | Low: 3,120 | High: 3,270 | Close: 3,190 | Change (%): 0.31 | Volume: 32.448 Million | Count: 980 |
Peer Symbols
| Symbol | Close | Change | Percent | Volume | Market Cap |
|---|---|---|---|---|---|
| Symbol: فپنتا | Close: 39,940 | Change: 1160.00 | Percent: 2.99 | Volume: 7.192 میلیون | Market Cap: 40.07 هزار میلیارد |
| Symbol: فنورد | Close: 11,220 | Change: 320.00 | Percent: 2.77 | Volume: 45.212 میلیون | Market Cap: 71.153 هزار میلیارد |
| Symbol: فلوله | Close: 2,780 | Change: 85.00 | Percent: 2.97 | Volume: 6.446 میلیون | Market Cap: 31.414 هزار میلیارد |
| Symbol: فاهواز | Close: 7,250 | Change: 70.00 | Percent: 0.97 | Volume: 123,994 | Market Cap: 40.616 هزار میلیارد |
| Symbol: وسدید | Close: 1,770 | Change: 50.00 | Percent: 2.75 | Volume: 248.19 میلیون | Market Cap: 53.381 هزار میلیارد |
| Symbol: فپرو | Close: 2,111 | Change: 0.00 | Percent: 0.00 | Volume: 76 | Market Cap: 18.999 میلیارد |
| Symbol: ذوب | Close: 609 | Change: 17.00 | Percent: 2.87 | Volume: 5.472 میلیارد | Market Cap: 402.919 هزار میلیارد |
| Symbol: فروس | Close: 3,540 | Change: 100.00 | Percent: 2.91 | Volume: 23.308 میلیون | Market Cap: 31.633 هزار میلیارد |
| Symbol: فروژ | Close: 1,348 | Change: 41.00 | Percent: 2.95 | Volume: 52.596 میلیون | Market Cap: 26.69 هزار میلیارد |
| Symbol: فسپا | Close: 6,040 | Change: 170.00 | Percent: 2.90 | Volume: 145.149 میلیون | Market Cap: 74.875 هزار میلیارد |
