پتروشیمی نوری ( برزویه )
نوری | Stocks - Tehran Stock Exchange (TSE)
مواد شیمیایی پایه به جز کود
Sector:
مواد شیمیایی پایه به جز کود
Market Type:
Stocks
Status:
Last Price: 1,000,000 0.00
Close Price: 1,000,000
Last Trade
2026/08/31| Attribute | Values | Attribute | Values |
|---|---|---|---|
| Reopening | 1,000,000 | Close | 1,000,000 0.00 |
| High | 1,000,000 | Low | 1,000,000 |
| Volume | 1.5 Million | Count | 9,233 |
| Price Limit | 970,000 - 1,030,000 | Value | 1.5 Trillion |
| Base Volume | 1 | Volume Limit | - |
Retail & Institutional Trades
2026/08/31| Retail | Institutional | |
|---|---|---|
| 1,535 | Buyers | 4 |
| 31.943 Million | Buy Volume | 6.906 Million |
| 1,540 | Sellers | 3 |
| 35.278 Million | Sell Volume | 3.57 Million |
| 3,335,623 | Ownership Change | 3,335,623 |
Supply & Demand
2026/08/31| Command | Count | Buy | Sell | Count | Command |
|---|---|---|---|---|---|
| Command25 | Count90,368 | Buy35,790 | Sell0 | Count0 | Command0 |
| Command2 | Count14,901 | Buy35,850 | Sell35,860 | Count24,618 | Command1 |
| Command5 | Count45,581 | Buy35,790 | Sell35,890 | Count695 | Command1 |
| Command1 | Count143 | Buy35,760 | Sell35,900 | Count2,787 | Command1 |
| Command1 | Count1,708 | Buy35,750 | Sell35,990 | Count5,786 | Command2 |
EPS
| Fiscal Year | 2027/03/20 | ||
| Earnings Realization | 1,811 | Period | 3 Month |
| Profit (TTM) | 0 | ||
| P/E TTM | - |
DPS
| Latest AGM | 2026/03/20 | ||
| Actual Earnings | 5,589 | AGM P/E | 178.92 |
| Cash Dividend | 0 | ||
| Payout Ratio | 0.00 % |
Returns & Liquidity
| 3-Month | 35.40 % | Rank | 68 |
| 6-Month | 35.40 % | Rank | 95 |
| 9-Month | 46.57 % | Rank | 32 |
| 1-Year | 90.92 % | Rank | 31 |
| Large | |||
| Average | |||
| Small | |||
| Growth | Median | Value |
1.5 Trillion
Market Cap
-
P/B
% 9.33
Free Float
Announcements
گزارش فعالیت ماهانه دوره ۱ ماهه منتهی به ۱۴۰۵/۰۵/۳۱
۱۴۰۵/۰۶/۰۷تصمیمات مجمع عمومی عادی به طور فوق العاده دوره ۱۲ ماهه منتهی به ۱۴۰۴/۱۲/۲۹
۱۴۰۵/۰۵/۲۰تصمیمات مجمع عمومی فوق العاده دوره ۱۲ ماهه منتهی به ۱۴۰۵/۱۲/۲۹
۱۴۰۵/۰۵/۲۰خلاصه تصمیمات مجمع عمومی عادی به طور فوق العاده دوره ۱۲ ماهه منتهی به ۱۴۰۴/۱۲/۲۹
۱۴۰۵/۰۵/۱۸خلاصه تصمیمات مجمع عمومی فوق العاده دوره ۱۲ ماهه منتهی به ۱۴۰۵/۱۲/۲۹
۱۴۰۵/۰۵/۱۸معرفی /تغییر در ترکیب اعضای هیئت مدیره/مدیر عامل(اصلاحیه)
۱۴۰۵/۰۵/۱۸آگهی دعوت به مجمع عمومی فوق العاده دوره ۱۲ ماهه منتهی به ۱۴۰۵/۱۲/۲۹(اصلاحیه)
۱۴۰۵/۰۵/۱۰آگهی دعوت به مجمع عمومی فوق العاده دوره ۱۲ ماهه منتهی به ۱۴۰۵/۱۲/۲۹
۱۴۰۵/۰۵/۰۸
History
| Date | Reopening | Low | High | Close | Change (%) | Volume | Count |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Date: 2026/08/31 | Reopening: 36,000 | Low: 35,570 | High: 36,720 | Close: 35,790 | Change (%): 2.40 | Volume: 38.848 Million | Count: 9,233 |
| Date: 2026/08/29 | Reopening: 37,290 | Low: 35,950 | High: 37,290 | Close: 36,670 | Change (%): 0.66 | Volume: 28.372 Million | Count: 6,381 |
| Date: 2026/08/26 | Reopening: 36,450 | Low: 35,950 | High: 36,450 | Close: 36,430 | Change (%): 2.94 | Volume: 26.319 Million | Count: 4,826 |
| Date: 2026/08/25 | Reopening: 35,050 | Low: 34,690 | High: 35,600 | Close: 35,390 | Change (%): 2.37 | Volume: 29.185 Million | Count: 4,809 |
| Date: 2026/08/24 | Reopening: 34,160 | Low: 34,160 | High: 34,900 | Close: 34,570 | Change (%): 1.06 | Volume: 17.501 Million | Count: 4,359 |
| Date: 2026/08/23 | Reopening: 34,830 | Low: 34,000 | High: 35,390 | Close: 34,940 | Change (%): 1.69 | Volume: 25.061 Million | Count: 5,154 |
| Date: 2026/08/22 | Reopening: 33,010 | Low: 33,010 | High: 34,830 | Close: 34,360 | Change (%): 1.60 | Volume: 22.433 Million | Count: 5,044 |
| Date: 2026/08/19 | Reopening: 33,570 | Low: 33,560 | High: 34,270 | Close: 33,820 | Change (%): 2.23 | Volume: 21.376 Million | Count: 5,606 |
| Date: 2026/08/18 | Reopening: 35,560 | Low: 34,550 | High: 35,560 | Close: 34,590 | Change (%): 2.86 | Volume: 35.987 Million | Count: 7,438 |
| Date: 2026/08/17 | Reopening: 36,000 | Low: 34,960 | High: 36,420 | Close: 35,610 | Change (%): 0.56 | Volume: 51.947 Million | Count: 11,866 |
| Date: 2026/08/16 | Reopening: 34,700 | Low: 34,700 | High: 35,740 | Close: 35,410 | Change (%): 12.56 | Volume: 53.114 Million | Count: 5,658 |
| Date: 2026/08/05 | Reopening: 31,460 | Low: 31,460 | High: 31,460 | Close: 31,460 | Change (%): 2.98 | Volume: 14.797 Million | Count: 2,100 |
| Date: 2026/08/03 | Reopening: 30,548.54 | Low: 30,536.93 | High: 30,548.54 | Close: 30,548.54 | Change (%): 2.99 | Volume: 10.967 Million | Count: 1,819 |
| Date: 2026/08/02 | Reopening: 29,671.91 | Low: 29,219.08 | High: 29,689.32 | Close: 29,660.3 | Change (%): 2.88 | Volume: 14.459 Million | Count: 3,202 |
| Date: 2026/08/01 | Reopening: 27,970.89 | Low: 27,970.89 | High: 29,567.41 | Close: 28,830.11 | Change (%): 0.10 | Volume: 11.974 Million | Count: 3,592 |
Peer Symbols
| Symbol | Close | Change | Percent | Volume | Market Cap |
|---|---|---|---|---|---|
| Symbol: شفارا | Close: 1,505 | Change: 43.00 | Percent: 2.94 | Volume: 288.071 میلیون | Market Cap: 21.707 هزار میلیارد |
| Symbol: شمواد | Close: 11,190 | Change: 340.00 | Percent: 2.95 | Volume: 43.556 میلیون | Market Cap: 74.424 هزار میلیارد |
| Symbol: شسینا | Close: 3,920 | Change: 30.00 | Percent: 0.77 | Volume: 19.146 میلیون | Market Cap: 18.816 هزار میلیارد |
| Symbol: شیران | Close: 11,590 | Change: 350.00 | Percent: 2.93 | Volume: 52.305 میلیون | Market Cap: 631.975 هزار میلیارد |
| Symbol: شاملا | Close: 37,300 | Change: 170.00 | Percent: 0.45 | Volume: 6.361 میلیون | Market Cap: 186 هزار میلیارد |
| Symbol: شفارس | Close: 2,086 | Change: 64.00 | Percent: 2.98 | Volume: 62.298 میلیون | Market Cap: 24.93 هزار میلیارد |
| Symbol: شخارک | Close: 100,010 | Change: 820.00 | Percent: 0.81 | Volume: 79,765 | Market Cap: 604.02 هزار میلیارد |
| Symbol: شصفها | Close: 3,070 | Change: 30.00 | Percent: 0.99 | Volume: 105,252 | Market Cap: 46.512 هزار میلیارد |
| Symbol: شاراک | Close: 21,850 | Change: 630.00 | Percent: 2.97 | Volume: 9.512 میلیون | Market Cap: 371.45 هزار میلیارد |
| Symbol: بوعلی | Close: 43,450 | Change: 1260.00 | Percent: 2.99 | Volume: 9.119 میلیون | Market Cap: 872.91 هزار میلیارد |
