گروه پتروشیمی س. ایرانیان
پترول | Stocks - Tehran Stock Exchange (TSE)
مواد شیمیایی پایه به جز کود
Sector:
مواد شیمیایی پایه به جز کود
Market Type:
Stocks
Status:
Last Price: 1,000,000 0.00
Close Price: 1,000,000
Last Trade
2026/08/31| Attribute | Values | Attribute | Values |
|---|---|---|---|
| Reopening | 1,000,000 | Close | 1,000,000 0.00 |
| High | 1,000,000 | Low | 1,000,000 |
| Volume | 5 Million | Count | 4,989 |
| Price Limit | 970,000 - 1,030,000 | Value | 5 Trillion |
| Base Volume | 1 | Volume Limit | - |
Retail & Institutional Trades
2026/08/31| Retail | Institutional | |
|---|---|---|
| 647 | Buyers | 4 |
| 330.697 Million | Buy Volume | 54.461 Million |
| 958 | Sellers | - |
| 292.35 Million | Sell Volume | 92.808 Million |
| 38,347,629 | Ownership Change | 38,347,629 |
Supply & Demand
2026/08/31| Command | Count | Buy | Sell | Count | Command |
|---|---|---|---|---|---|
| Command2 | Count9,638 | Buy2,260 | Sell2,316 | Count8.042 Million | Command37 |
| Command0 | Count0 | Buy0 | Sell2,322 | Count405,015 | Command8 |
| Command1 | Count2,500 | Buy2,210 | Sell2,318 | Count21,622 | Command3 |
| Command1 | Count2,500 | Buy2,180 | Sell2,319 | Count115,001 | Command4 |
| Command2 | Count40,000 | Buy2,136 | Sell2,320 | Count113,921 | Command4 |
EPS
| Fiscal Year | 2026/05/21 | ||
| Earnings Realization | 710 | Period | 0 Month |
| Profit (TTM) | 0 | ||
| P/E TTM | - |
DPS
| Latest AGM | 2026/05/21 | ||
| Actual Earnings | 710 | AGM P/E | 1408.45 |
| Cash Dividend | 0 | ||
| Payout Ratio | 0.00 % |
Returns & Liquidity
| 3-Month | 65.03 % | Rank | 612 |
| 6-Month | 65.03 % | Rank | 648 |
| 9-Month | 37.64 % | Rank | 271 |
| 1-Year | 78.34 % | Rank | 183 |
| Large | |||
| Average | |||
| Small | |||
| Growth | Median | Value |
5 Trillion
Market Cap
-
P/B
% 24.21
Free Float
Announcements
گزارش فعالیت ماهانه دوره ۱ ماهه منتهی به ۱۴۰۵/۰۵/۳۱
۱۴۰۵/۰۶/۰۴گزارش فعالیت ماهانه دوره ۱ ماهه منتهی به ۱۴۰۵/۰۴/۳۱
۱۴۰۵/۰۵/۰۷زمانبندی پرداخت سود دوره ۱۲ ماهه منتهی به ۱۴۰۵/۰۲/۳۱(اصلاحیه)
۱۴۰۵/۰۵/۰۳افشای اطلاعات بااهمیت - (سایر اطلاعات بااهمیت - پذیرش مشروط شرکت سرمایه گذاری حامیم در فرابورس- گروه ب) منتهی به سال مالی ۱۴۰۶/۰۲/۳۱
۱۴۰۵/۰۴/۲۷تصمیمات مجمع عمومی عادی سالیانه دوره ۱۲ ماهه منتهی به ۱۴۰۵/۰۲/۳۱
۱۴۰۵/۰۵/۰۷خلاصه تصمیمات مجمع عمومی عادی سالیانه دوره ۱۲ ماهه منتهی به ۱۴۰۵/۰۲/۳۱
۱۴۰۵/۰۴/۳۱افشای اطلاعات بااهمیت - (عدم حصول نتیجه از برگزاری مزایده - گروه ب) منتهی به سال مالی ۱۴۰۶/۰۲/۳۱
۱۴۰۵/۰۴/۲۲توضیحات در خصوص اطلاعات و صورت های مالی منتشر شده
۱۴۰۵/۰۴/۲۲
History
| Date | Reopening | Low | High | Close | Change (%) | Volume | Count |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Date: 2026/08/31 | Reopening: 2,316 | Low: 2,316 | High: 2,369 | Close: 2,322 | Change (%): 2.72 | Volume: 385.158 Million | Count: 4,989 |
| Date: 2026/08/29 | Reopening: 2,398 | Low: 2,355 | High: 2,398 | Close: 2,387 | Change (%): 2.49 | Volume: 333.256 Million | Count: 3,742 |
| Date: 2026/08/26 | Reopening: 2,290 | Low: 2,290 | High: 2,330 | Close: 2,329 | Change (%): 2.92 | Volume: 181.236 Million | Count: 2,056 |
| Date: 2026/08/25 | Reopening: 2,210 | Low: 2,210 | High: 2,268 | Close: 2,263 | Change (%): 2.77 | Volume: 217.802 Million | Count: 2,655 |
| Date: 2026/08/24 | Reopening: 2,201 | Low: 2,164 | High: 2,237 | Close: 2,202 | Change (%): 0.81 | Volume: 224.883 Million | Count: 3,297 |
| Date: 2026/08/23 | Reopening: 2,240 | Low: 2,164 | High: 2,266 | Close: 2,220 | Change (%): 0.91 | Volume: 301.93 Million | Count: 3,964 |
| Date: 2026/08/22 | Reopening: 2,192 | Low: 2,152 | High: 2,201 | Close: 2,200 | Change (%): 2.95 | Volume: 282.106 Million | Count: 3,190 |
| Date: 2026/08/19 | Reopening: 2,130 | Low: 2,090 | High: 2,174 | Close: 2,137 | Change (%): 0.79 | Volume: 192.009 Million | Count: 3,045 |
| Date: 2026/08/18 | Reopening: 2,190 | Low: 2,149 | High: 2,190 | Close: 2,154 | Change (%): 2.75 | Volume: 325.002 Million | Count: 4,064 |
| Date: 2026/08/17 | Reopening: 2,212 | Low: 2,185 | High: 2,223 | Close: 2,215 | Change (%): 2.59 | Volume: 291.788 Million | Count: 3,722 |
| Date: 2026/08/16 | Reopening: 2,150 | Low: 2,105 | High: 2,200 | Close: 2,159 | Change (%): 0.05 | Volume: 262.873 Million | Count: 3,993 |
| Date: 2026/08/15 | Reopening: 2,173 | Low: 2,142 | High: 2,225 | Close: 2,158 | Change (%): 2.26 | Volume: 360.962 Million | Count: 4,656 |
| Date: 2026/08/11 | Reopening: 2,259 | Low: 2,181 | High: 2,259 | Close: 2,208 | Change (%): 0.50 | Volume: 182.012 Million | Count: 3,456 |
| Date: 2026/08/10 | Reopening: 2,112 | Low: 2,112 | High: 2,222 | Close: 2,197 | Change (%): 1.81 | Volume: 273.274 Million | Count: 3,648 |
| Date: 2026/08/09 | Reopening: 2,225 | Low: 2,097 | High: 2,225 | Close: 2,158 | Change (%): 0.14 | Volume: 489.86 Million | Count: 6,195 |
Peer Symbols
| Symbol | Close | Change | Percent | Volume | Market Cap |
|---|---|---|---|---|---|
| Symbol: شفارا | Close: 1,505 | Change: 43.00 | Percent: 2.94 | Volume: 262.781 میلیون | Market Cap: 21.707 هزار میلیارد |
| Symbol: شمواد | Close: 11,190 | Change: 340.00 | Percent: 2.95 | Volume: 10.524 میلیون | Market Cap: 75.153 هزار میلیارد |
| Symbol: شسینا | Close: 4,000 | Change: 110.00 | Percent: 2.83 | Volume: 9.37 میلیون | Market Cap: 18.672 هزار میلیارد |
| Symbol: شیران | Close: 11,800 | Change: 140.00 | Percent: 1.17 | Volume: 16.809 میلیون | Market Cap: 633.608 هزار میلیارد |
| Symbol: شاملا | Close: 38,270 | Change: 800.00 | Percent: 2.14 | Volume: 2.025 میلیون | Market Cap: 185 هزار میلیارد |
| Symbol: شفارس | Close: 2,086 | Change: 64.00 | Percent: 2.98 | Volume: 52.609 میلیون | Market Cap: 24.93 هزار میلیارد |
| Symbol: شخارک | Close: 100,010 | Change: 820.00 | Percent: 0.81 | Volume: 79,765 | Market Cap: 604.02 هزار میلیارد |
| Symbol: شصفها | Close: 3,070 | Change: 30.00 | Percent: 0.99 | Volume: 95,933 | Market Cap: 46.512 هزار میلیارد |
| Symbol: شاراک | Close: 21,850 | Change: 630.00 | Percent: 2.97 | Volume: 5.067 میلیون | Market Cap: 371.45 هزار میلیارد |
| Symbol: بوعلی | Close: 43,450 | Change: 1260.00 | Percent: 2.99 | Volume: 5.184 میلیون | Market Cap: 872.91 هزار میلیارد |
