آسال
ص.س.درآمد ثابت آسال-د
آسال | صندوقهای قابل معامله - Iran Fara Bourse (IFB)
صندوق سرمایه گذاری در اوراق با درآمد ثابت
Sector:
صندوق سرمایه گذاری در اوراق با درآمد ثابت
Market Type:
صندوقهای قابل معامله
Status:
Authorized
Last Price: 11,329 0.13
Close Price: 11,329
Last Trade
2026/11/04| Attribute | Values | Attribute | Values |
|---|---|---|---|
| Reopening | 11,329 | Close | 11,329 15.00 |
| High | 11,330 | Low | 11,314 |
| Volume | 41.901 Million | Count | 108 |
| Price Limit | 10,975 - 11,653 | Value | 474.697 Billion |
| Base Volume | 1 | Volume Limit | - |
Retail & Institutional Trades
2026/11/04| Retail | Institutional | |
|---|---|---|
| 12 | Buyers | 1 |
| 16.6 Million | Buy Volume | 25.301 Million |
| 27 | Sellers | 3 |
| 23.359 Million | Sell Volume | 18.542 Million |
| 6,759,163 | Ownership Change | 6,759,163 |
Supply & Demand
2026/11/07| Command | Count | Buy | Sell | Count | Command |
|---|---|---|---|---|---|
| Command2 | Count200 Million | Buy11,329 | Sell11,330 | Count20.009 Million | Command3 |
| Command1 | Count5 Million | Buy11,328 | Sell11,331 | Count100,000 | Command1 |
| Command1 | Count5 Million | Buy11,327 | Sell11,332 | Count100,000 | Command1 |
| Command1 | Count5 Million | Buy11,326 | Sell11,333 | Count100,000 | Command1 |
| Command1 | Count5 Million | Buy11,325 | Sell11,334 | Count100,000 | Command1 |
EPS
| Fiscal Year | - | ||
| Earnings Realization | - | Period | - |
| Profit (TTM) | - | ||
| P/E TTM | - |
DPS
| Latest AGM | - | ||
| Actual Earnings | - | AGM P/E | - |
| Cash Dividend | - | ||
| Payout Ratio | - |
Returns & Liquidity
| 3-Month | 13.29 % | ||
| 6-Month | - | ||
| 9-Month | - | ||
| 1-Year | - |
| Large | |||
| Average | |||
| Small | |||
| Growth | Median | Value |
22.658 Trillion
Market Cap
-
P/B
% -
Free Float
Announcements
صورت وضعیت پورتفوی صندوق سرمایه گذاری دوره ۱ ماهه منتهی به ۱۴۰۵/۰۷/۳۰
2026/10/28صورت وضعیت پورتفوی صندوق سرمایه گذاری دوره ۱ ماهه منتهی به ۱۴۰۴/۱۱/۳۰
2026/10/28صورت وضعیت پورتفوی صندوق سرمایه گذاری دوره ۱ ماهه منتهی به ۱۴۰۵/۰۶/۳۱
2026/09/29صورت وضعیت پورتفوی صندوق سرمایه گذاری دوره ۱ ماهه منتهی به ۱۴۰۵/۰۵/۳۱
2026/08/26تصمیمات مجمع صندوق سرمایه گذاری(اصلاحیه)
2026/08/26تصمیمات مجمع صندوق سرمایه گذاری
2026/08/25آگهی دعوت به مجمع صندوق سرمایه گذاری در تاریخ ۱۴۰۵/۰۶/۰۳
2026/08/25تصمیمات مجمع صندوق سرمایه گذاری
2026/06/28
History
| Date | Reopening | Low | High | Close | Change (%) | Volume | Count |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Date: 2026/11/04 | Reopening: 11,329 | Low: 11,314 | High: 11,330 | Close: 11,329 | Change (%): 0.13 | Volume: 41.901 Million | Count: 108 |
| Date: 2026/11/03 | Reopening: 11,314 | Low: 11,313 | High: 11,315 | Close: 11,314 | Change (%): 0.12 | Volume: 69.804 Million | Count: 114 |
| Date: 2026/11/02 | Reopening: 11,300 | Low: 11,299 | High: 11,301 | Close: 11,300 | Change (%): 0.12 | Volume: 40.019 Million | Count: 135 |
| Date: 2026/11/01 | Reopening: 11,286 | Low: 11,285 | High: 11,287 | Close: 11,286 | Change (%): 0.12 | Volume: 41.051 Million | Count: 141 |
| Date: 2026/10/31 | Reopening: 11,272 | Low: 11,272 | High: 11,273 | Close: 11,272 | Change (%): 0.13 | Volume: 35.821 Million | Count: 99 |
| Date: 2026/10/28 | Reopening: 11,258 | Low: 11,256 | High: 11,258 | Close: 11,257 | Change (%): 0.13 | Volume: 39.932 Million | Count: 80 |
| Date: 2026/10/27 | Reopening: 11,242 | Low: 11,242 | High: 11,243 | Close: 11,242 | Change (%): 0.12 | Volume: 26.57 Million | Count: 71 |
| Date: 2026/10/26 | Reopening: 11,228 | Low: 11,228 | High: 11,229 | Close: 11,228 | Change (%): 0.12 | Volume: 17.97 Million | Count: 53 |
| Date: 2026/10/25 | Reopening: 11,214 | Low: 11,214 | High: 11,215 | Close: 11,215 | Change (%): 0.13 | Volume: 25.745 Million | Count: 68 |
| Date: 2026/10/24 | Reopening: 11,200 | Low: 11,200 | High: 11,201 | Close: 11,200 | Change (%): 0.13 | Volume: 13.985 Million | Count: 70 |
| Date: 2026/10/21 | Reopening: 11,184 | Low: 11,184 | High: 11,185 | Close: 11,185 | Change (%): 0.13 | Volume: 15.807 Million | Count: 62 |
| Date: 2026/10/20 | Reopening: 11,169 | Low: 11,169 | High: 11,170 | Close: 11,170 | Change (%): 0.12 | Volume: 71.712 Million | Count: 103 |
| Date: 2026/10/19 | Reopening: 11,155 | Low: 11,154 | High: 11,158 | Close: 11,157 | Change (%): 0.15 | Volume: 35.415 Million | Count: 96 |
| Date: 2026/10/18 | Reopening: 11,141 | Low: 11,140 | High: 11,142 | Close: 11,140 | Change (%): 0.12 | Volume: 32.12 Million | Count: 73 |
| Date: 2026/10/17 | Reopening: 11,127 | Low: 11,127 | High: 11,128 | Close: 11,127 | Change (%): 0.13 | Volume: 8.494 Million | Count: 67 |
Peer Symbols
| Symbol | Close | Change | Percent | Volume | Market Cap |
|---|---|---|---|---|---|
| Symbol: تداوم | Close: 27,592 | Change: 39.00 | Percent: 0.14 | Volume: 649.15 میلیون | Market Cap: - |
| Symbol: اعتماد | Close: 146,034 | Change: 202.00 | Percent: 0.14 | Volume: 131.857 میلیون | Market Cap: - |
| Symbol: صایند | Close: 32,214 | Change: 51.00 | Percent: 0.16 | Volume: 18.657 میلیون | Market Cap: - |
| Symbol: سخند | Close: 12,541 | Change: 31.00 | Percent: 0.25 | Volume: 401,261 | Market Cap: - |
| Symbol: آسا | Close: 11,687 | Change: 18.00 | Percent: 0.15 | Volume: 194.139 میلیون | Market Cap: - |
| Symbol: آتیه-ملت | Close: 20,535 | Change: 31.00 | Percent: 0.15 | Volume: 119.185 میلیون | Market Cap: - |
| Symbol: ارمغان | Close: 10,245 | Change: 13.00 | Percent: 0.13 | Volume: 10.717 میلیون | Market Cap: - |
| Symbol: صنهال | Close: 26,487 | Change: 34.00 | Percent: 0.13 | Volume: 30.323 میلیون | Market Cap: - |
| Symbol: اصیل | Close: 22,606 | Change: 23.00 | Percent: 0.10 | Volume: 193.731 میلیون | Market Cap: - |
| Symbol: آسان | Close: 13,614 | Change: 16.00 | Percent: 0.12 | Volume: 176.164 میلیون | Market Cap: - |
