آسان
صندوق س.درآمدثابت گنجینه مهر-د
آسان | صندوقهای قابل معامله - Iran Fara Bourse (IFB)
صندوق سرمایه گذاری در اوراق با درآمد ثابت
Sector:
صندوق سرمایه گذاری در اوراق با درآمد ثابت
Market Type:
صندوقهای قابل معامله
Status:
Authorized
Last Price: 13,759 0.11
Close Price: 13,759
Last Trade
2026/10/17| Attribute | Values | Attribute | Values |
|---|---|---|---|
| Reopening | 13,759 | Close | 13,759 15.00 |
| High | 13,760 | Low | 13,759 |
| Volume | 26.761 Million | Count | 175 |
| Price Limit | 13,332 - 14,156 | Value | 368.214 Billion |
| Base Volume | 1 | Volume Limit | - |
Retail & Institutional Trades
2026/10/17| Retail | Institutional | |
|---|---|---|
| 17 | Buyers | 1 |
| 2.573 Million | Buy Volume | 24.188 Million |
| 39 | Sellers | 1 |
| 7.901 Million | Sell Volume | 18.86 Million |
| 5,327,853 | Ownership Change | 5,327,853 |
Supply & Demand
2026/10/18| Command | Count | Buy | Sell | Count | Command |
|---|---|---|---|---|---|
| Command7 | Count986.63 Million | Buy13,759 | Sell13,760 | Count49.996 Million | Command1 |
| Command1 | Count10 Million | Buy13,758 | Sell13,974 | Count61 | Command1 |
| Command1 | Count10 Million | Buy13,757 | Sell14,156 | Count1,000 | Command1 |
| Command1 | Count10 Million | Buy13,756 | Sell0 | Count0 | Command0 |
| Command1 | Count10 Million | Buy13,755 | Sell0 | Count0 | Command0 |
EPS
| Fiscal Year | - | ||
| Earnings Realization | - | Period | - |
| Profit (TTM) | - | ||
| P/E TTM | - |
DPS
| Latest AGM | - | ||
| Actual Earnings | - | AGM P/E | - |
| Cash Dividend | - | ||
| Payout Ratio | - |
Returns & Liquidity
| 3-Month | 0.58 % | ||
| 6-Month | 0.08 % | ||
| 9-Month | 0.14 % | ||
| 1-Year | 0.35 % |
| Large | |||
| Average | |||
| Small | |||
| Growth | Median | Value |
103.192 Trillion
Market Cap
-
P/B
% -
Free Float
Announcements
صورت وضعیت پورتفوی صندوق سرمایه گذاری دوره ۱ ماهه منتهی به ۱۴۰۵/۰۶/۳۱
2026/09/29تصمیمات مجمع صندوق سرمایه گذاری
2026/09/27آگهی دعوت به مجمع صندوق سرمایه گذاری در تاریخ ۱۴۰۵/۰۷/۰۵
2026/09/26تصمیمات مجمع صندوق سرمایه گذاری(اصلاحیه)
2026/09/12صورت وضعیت پورتفوی صندوق سرمایه گذاری دوره ۱ ماهه منتهی به ۱۴۰۵/۰۵/۳۱
2026/08/31تصمیمات مجمع صندوق سرمایه گذاری(اصلاحیه)
2026/08/25تصمیمات مجمع صندوق سرمایه گذاری(اصلاحیه)
2026/08/09تصمیمات مجمع صندوق سرمایه گذاری
2026/08/08
History
| Date | Reopening | Low | High | Close | Change (%) | Volume | Count |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Date: 2026/10/17 | Reopening: 13,759 | Low: 13,759 | High: 13,760 | Close: 13,759 | Change (%): 0.11 | Volume: 26.761 Million | Count: 175 |
| Date: 2026/10/14 | Reopening: 13,743 | Low: 13,743 | High: 13,745 | Close: 13,744 | Change (%): 0.12 | Volume: 34.912 Million | Count: 186 |
| Date: 2026/10/13 | Reopening: 13,727 | Low: 13,727 | High: 13,728 | Close: 13,727 | Change (%): 0.12 | Volume: 21.238 Million | Count: 231 |
| Date: 2026/10/12 | Reopening: 13,711 | Low: 13,711 | High: 13,712 | Close: 13,711 | Change (%): 0.12 | Volume: 17.445 Million | Count: 189 |
| Date: 2026/10/11 | Reopening: 13,695 | Low: 13,695 | High: 13,696 | Close: 13,695 | Change (%): 0.12 | Volume: 17.269 Million | Count: 202 |
| Date: 2026/10/10 | Reopening: 13,679 | Low: 13,679 | High: 13,680 | Close: 13,679 | Change (%): 0.12 | Volume: 28.572 Million | Count: 204 |
| Date: 2026/10/07 | Reopening: 13,662 | Low: 13,662 | High: 13,663 | Close: 13,662 | Change (%): 0.18 | Volume: 65.339 Million | Count: 285 |
| Date: 2026/10/06 | Reopening: 13,638 | Low: 13,637 | High: 13,639 | Close: 13,638 | Change (%): 0.17 | Volume: 66.156 Million | Count: 262 |
| Date: 2026/10/05 | Reopening: 13,614 | Low: 13,614 | High: 13,615 | Close: 13,615 | Change (%): 0.18 | Volume: 17.659 Million | Count: 197 |
| Date: 2026/10/04 | Reopening: 13,592 | Low: 13,589 | High: 13,592 | Close: 13,590 | Change (%): 0.17 | Volume: 97 Million | Count: 297 |
| Date: 2026/10/03 | Reopening: 13,568 | Low: 13,567 | High: 13,568 | Close: 13,567 | Change (%): 0.18 | Volume: 40.245 Million | Count: 295 |
| Date: 2026/09/30 | Reopening: 13,531 | Low: 13,531 | High: 13,543 | Close: 13,542 | Change (%): 0.18 | Volume: 19.238 Million | Count: 170 |
| Date: 2026/09/29 | Reopening: 13,514 | Low: 13,514 | High: 13,521 | Close: 13,518 | Change (%): 0.15 | Volume: 66.752 Million | Count: 218 |
| Date: 2026/09/28 | Reopening: 13,499 | Low: 13,498 | High: 13,499 | Close: 13,498 | Change (%): 0.13 | Volume: 125.514 Million | Count: 301 |
| Date: 2026/09/27 | Reopening: 13,481 | Low: 13,481 | High: 13,482 | Close: 13,481 | Change (%): 0.12 | Volume: 52.518 Million | Count: 222 |
Peer Symbols
| Symbol | Close | Change | Percent | Volume | Market Cap |
|---|---|---|---|---|---|
| Symbol: تداوم | Close: 27,081 | Change: 35.00 | Percent: 0.13 | Volume: 923.219 میلیون | Market Cap: - |
| Symbol: اعتماد | Close: 143,305 | Change: 183.00 | Percent: 0.13 | Volume: 134.532 میلیون | Market Cap: - |
| Symbol: صایند | Close: 31,632 | Change: 40.00 | Percent: 0.13 | Volume: 48.621 میلیون | Market Cap: - |
| Symbol: سخند | Close: 12,331 | Change: 20.00 | Percent: 0.16 | Volume: 123,515 | Market Cap: - |
| Symbol: آسا | Close: 11,469 | Change: 16.00 | Percent: 0.14 | Volume: 48.65 میلیون | Market Cap: - |
| Symbol: آتیه-ملت | Close: 20,171 | Change: 28.00 | Percent: 0.14 | Volume: 355.694 میلیون | Market Cap: - |
| Symbol: ارمغان | Close: 10,072 | Change: 12.00 | Percent: 0.12 | Volume: 6.618 میلیون | Market Cap: - |
| Symbol: صنهال | Close: 26,055 | Change: 33.00 | Percent: 0.13 | Volume: 39.104 میلیون | Market Cap: - |
| Symbol: اصیل | Close: 22,184 | Change: 29.00 | Percent: 0.13 | Volume: 122.615 میلیون | Market Cap: - |
| Symbol: ستاره | Close: 22,332 | Change: 29.00 | Percent: 0.13 | Volume: 343.548 میلیون | Market Cap: - |
Supervisor Messages
توقف نماد (آپ1) به علت افشاي اطلاعات با اهميت گروه ب
2026/10/10توقف نماد (آپ1) به علت افشاي اطلاعات با اهميت گروه ب
2026/10/10پرداخت سود در نماد معاملاتي (آسان1)
2026/09/23پرداخت سود در نماد معاملاتي (آسان1)
2026/09/23پرداخت سود در نماد معاملاتي (آسان1)
2026/08/23پرداخت سود در نماد معاملاتي (آسان1)
2026/08/23
