سپنتارود
ص.س.د.ثابت ماه آفرید سپینود-د
سپنتارود | صندوقهای قابل معامله - Iran Fara Bourse (IFB)
صندوق سرمایه گذاری در اوراق با درآمد ثابت
Sector:
صندوق سرمایه گذاری در اوراق با درآمد ثابت
Market Type:
صندوقهای قابل معامله
Status:
Authorized
Last Price: 17,868 0.13
Close Price: 17,869
Last Trade
2026/11/04| Attribute | Values | Attribute | Values |
|---|---|---|---|
| Reopening | 17,868 | Close | 17,869 25.00 |
| High | 17,869 | Low | 17,868 |
| Volume | 23.019 Million | Count | 104 |
| Price Limit | 17,309 - 18,379 | Value | 411.317 Billion |
| Base Volume | 1 | Volume Limit | - |
Retail & Institutional Trades
2026/11/04| Retail | Institutional | |
|---|---|---|
| 14 | Buyers | 1 |
| 17.072 Million | Buy Volume | 5.946 Million |
| 7 | Sellers | 1 |
| 10.015 Million | Sell Volume | 13.004 Million |
| 7,057,547 | Ownership Change | 7,057,547 |
Supply & Demand
2026/11/07| Command | Count | Buy | Sell | Count | Command |
|---|---|---|---|---|---|
| Command1 | Count10.782 Million | Buy17,868 | Sell17,869 | Count5 Million | Command1 |
| Command1 | Count200,000 | Buy17,867 | Sell17,870 | Count15,000 | Command2 |
| Command1 | Count200,000 | Buy17,866 | Sell17,871 | Count10,000 | Command1 |
| Command1 | Count200,000 | Buy17,865 | Sell17,872 | Count10,000 | Command1 |
| Command1 | Count200,000 | Buy17,864 | Sell17,873 | Count10,000 | Command1 |
EPS
| Fiscal Year | - | ||
| Earnings Realization | - | Period | - |
| Profit (TTM) | - | ||
| P/E TTM | - |
DPS
| Latest AGM | - | ||
| Actual Earnings | - | AGM P/E | - |
| Cash Dividend | - | ||
| Payout Ratio | - |
Returns & Liquidity
| 3-Month | 8.83 % | ||
| 6-Month | 18.02 % | ||
| 9-Month | 27.04 % | ||
| 1-Year | 37.20 % |
| Large | |||
| Average | |||
| Small | |||
| Growth | Median | Value |
3.574 Trillion
Market Cap
-
P/B
% -
Free Float
Announcements
صورت وضعیت پورتفوی صندوق سرمایه گذاری دوره ۱ ماهه منتهی به ۱۴۰۵/۰۷/۳۰
2026/10/24تصمیمات مجمع صندوق سرمایه گذاری
2026/10/10آگهی دعوت به مجمع صندوق سرمایه گذاری در تاریخ ۱۴۰۵/۰۷/۱۸
2026/10/08صورت وضعیت پورتفوی صندوق سرمایه گذاری دوره ۱ ماهه منتهی به ۱۴۰۵/۰۶/۳۱
2026/09/26اطلاعات و صورتهای مالی میاندورهای دوره ۳ ماهه منتهی به ۱۴۰۵/۰۴/۳۱ (حسابرسی نشده)
2026/09/09صورت وضعیت پورتفوی صندوق سرمایه گذاری دوره ۱ ماهه منتهی به ۱۴۰۵/۰۵/۳۱
2026/08/25صورت وضعیت پورتفوی صندوق سرمایه گذاری دوره ۱ ماهه منتهی به ۱۴۰۵/۰۴/۳۱
2026/07/27تصمیمات مجمع صندوق سرمایه گذاری
2026/07/12
History
| Date | Reopening | Low | High | Close | Change (%) | Volume | Count |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Date: 2026/11/04 | Reopening: 17,868 | Low: 17,868 | High: 17,869 | Close: 17,869 | Change (%): 0.14 | Volume: 23.019 Million | Count: 104 |
| Date: 2026/11/03 | Reopening: 17,843 | Low: 17,843 | High: 17,844 | Close: 17,844 | Change (%): 0.13 | Volume: 13.978 Million | Count: 73 |
| Date: 2026/11/02 | Reopening: 17,820 | Low: 17,820 | High: 17,821 | Close: 17,821 | Change (%): 0.13 | Volume: 10.2 Million | Count: 79 |
| Date: 2026/11/01 | Reopening: 17,797 | Low: 17,797 | High: 17,798 | Close: 17,797 | Change (%): 0.13 | Volume: 13.952 Million | Count: 92 |
| Date: 2026/10/31 | Reopening: 17,774 | Low: 17,774 | High: 17,775 | Close: 17,774 | Change (%): 0.13 | Volume: 11.333 Million | Count: 94 |
| Date: 2026/10/28 | Reopening: 17,751 | Low: 17,751 | High: 17,752 | Close: 17,751 | Change (%): 0.13 | Volume: 7.284 Million | Count: 59 |
| Date: 2026/10/27 | Reopening: 17,727 | Low: 17,727 | High: 17,728 | Close: 17,728 | Change (%): 0.13 | Volume: 9.876 Million | Count: 79 |
| Date: 2026/10/26 | Reopening: 17,705 | Low: 17,704 | High: 17,705 | Close: 17,705 | Change (%): 0.14 | Volume: 9.924 Million | Count: 69 |
| Date: 2026/10/25 | Reopening: 17,682 | Low: 17,681 | High: 17,682 | Close: 17,681 | Change (%): 0.13 | Volume: 13.118 Million | Count: 71 |
| Date: 2026/10/24 | Reopening: 17,659 | Low: 17,658 | High: 17,659 | Close: 17,658 | Change (%): 0.12 | Volume: 18.123 Million | Count: 92 |
| Date: 2026/10/21 | Reopening: 17,630 | Low: 17,630 | High: 17,636 | Close: 17,636 | Change (%): 0.13 | Volume: 35.083 Million | Count: 107 |
| Date: 2026/10/20 | Reopening: 17,613 | Low: 17,612 | High: 17,613 | Close: 17,613 | Change (%): 0.13 | Volume: 10.614 Million | Count: 69 |
| Date: 2026/10/19 | Reopening: 17,590 | Low: 17,590 | High: 17,591 | Close: 17,590 | Change (%): 0.13 | Volume: 13.705 Million | Count: 72 |
| Date: 2026/10/18 | Reopening: 17,568 | Low: 17,567 | High: 17,568 | Close: 17,567 | Change (%): 0.13 | Volume: 5.79 Million | Count: 81 |
| Date: 2026/10/17 | Reopening: 17,545 | Low: 17,544 | High: 17,545 | Close: 17,545 | Change (%): 0.14 | Volume: 8.087 Million | Count: 69 |
Peer Symbols
| Symbol | Close | Change | Percent | Volume | Market Cap |
|---|---|---|---|---|---|
| Symbol: تداوم | Close: 27,592 | Change: 39.00 | Percent: 0.14 | Volume: 649.15 میلیون | Market Cap: - |
| Symbol: اعتماد | Close: 146,034 | Change: 202.00 | Percent: 0.14 | Volume: 131.857 میلیون | Market Cap: - |
| Symbol: صایند | Close: 32,214 | Change: 51.00 | Percent: 0.16 | Volume: 18.657 میلیون | Market Cap: - |
| Symbol: سخند | Close: 12,541 | Change: 31.00 | Percent: 0.25 | Volume: 401,261 | Market Cap: - |
| Symbol: آسا | Close: 11,687 | Change: 18.00 | Percent: 0.15 | Volume: 194.139 میلیون | Market Cap: - |
| Symbol: آتیه-ملت | Close: 20,535 | Change: 31.00 | Percent: 0.15 | Volume: 119.185 میلیون | Market Cap: - |
| Symbol: ارمغان | Close: 10,245 | Change: 13.00 | Percent: 0.13 | Volume: 10.717 میلیون | Market Cap: - |
| Symbol: صنهال | Close: 26,487 | Change: 34.00 | Percent: 0.13 | Volume: 30.323 میلیون | Market Cap: - |
| Symbol: اصیل | Close: 22,606 | Change: 23.00 | Percent: 0.10 | Volume: 193.731 میلیون | Market Cap: - |
| Symbol: آسان | Close: 13,614 | Change: 16.00 | Percent: 0.12 | Volume: 176.164 میلیون | Market Cap: - |
