ماکان
ص.س.درآمدثابت ثروت ماکان-د
ماکان | صندوقهای قابل معامله - Iran Fara Bourse (IFB)
صندوق سرمایه گذاری در اوراق با درآمد ثابت
Sector:
صندوق سرمایه گذاری در اوراق با درآمد ثابت
Market Type:
صندوقهای قابل معامله
Status:
Authorized
Last Price: 12,489 0.01
Close Price: 12,489
Last Trade
2026/11/04| Attribute | Values | Attribute | Values |
|---|---|---|---|
| Reopening | 12,488 | Close | 12,489 1.00 |
| High | 12,489 | Low | 12,488 |
| Volume | 4,852 | Count | 2 |
| Price Limit | 12,114 - 12,862 | Value | 60.597 Million |
| Base Volume | 1 | Volume Limit | - |
Retail & Institutional Trades
2026/11/04| Retail | Institutional | |
|---|---|---|
| - | Buyers | 1 |
| 4,802 | Buy Volume | 50 |
| 1 | Sellers | - |
| 50 | Sell Volume | 4,802 |
| 4,752 | Ownership Change | 4,752 |
Supply & Demand
2026/11/07| Command | Count | Buy | Sell | Count | Command |
|---|---|---|---|---|---|
| Command6 | Count217,539 | Buy12,488 | Sell12,489 | Count22,617 | Command1 |
| Command4 | Count48,444 | Buy12,487 | Sell12,610 | Count81 | Command1 |
| Command2 | Count13,977 | Buy12,486 | Sell0 | Count0 | Command0 |
| Command2 | Count16,121 | Buy12,485 | Sell0 | Count0 | Command0 |
| Command2 | Count15,041 | Buy12,484 | Sell0 | Count0 | Command0 |
EPS
| Fiscal Year | - | ||
| Earnings Realization | - | Period | - |
| Profit (TTM) | - | ||
| P/E TTM | - |
DPS
| Latest AGM | - | ||
| Actual Earnings | - | AGM P/E | - |
| Cash Dividend | - | ||
| Payout Ratio | - |
Returns & Liquidity
| 3-Month | 2.47 % | ||
| 6-Month | 3.91 % | ||
| 9-Month | 1.93 % | ||
| 1-Year | 4.32 % |
| Large | |||
| Average | |||
| Small | |||
| Growth | Median | Value |
1.249 Trillion
Market Cap
-
P/B
% -
Free Float
Announcements
اطلاعات و صورتهای مالی میاندورهای دوره ۶ ماهه منتهی به ۱۴۰۵/۰۶/۳۱ (حسابرسی نشده)
2026/10/20صورت وضعیت پورتفوی صندوق سرمایه گذاری دوره ۱ ماهه منتهی به ۱۴۰۵/۰۶/۳۱
2026/09/29صورت وضعیت پورتفوی صندوق سرمایه گذاری دوره ۱ ماهه منتهی به ۱۴۰۵/۰۵/۳۱
2026/08/31صورت وضعیت پورتفوی صندوق سرمایه گذاری دوره ۱ ماهه منتهی به ۱۴۰۵/۰۴/۳۱
2026/07/28اطلاعات و صورتهای مالی میاندورهای دوره ۳ ماهه منتهی به ۱۴۰۵/۰۳/۳۱ (حسابرسی نشده)
2026/07/25تصمیمات مجمع صندوق سرمایه گذاری
2026/07/11آگهی دعوت به مجمع صندوق سرمایه گذاری در تاریخ ۱۴۰۵/۰۴/۲۰
2026/06/28صورت وضعیت پورتفوی صندوق سرمایه گذاری دوره ۱ ماهه منتهی به ۱۴۰۵/۰۳/۳۱
2026/06/28
History
| Date | Reopening | Low | High | Close | Change (%) | Volume | Count |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Date: 2026/11/04 | Reopening: 12,488 | Low: 12,488 | High: 12,489 | Close: 12,489 | Change (%): 0.01 | Volume: 4,852 | Count: 2 |
| Date: 2026/11/02 | Reopening: 12,488 | Low: 12,488 | High: 12,489 | Close: 12,488 | Change (%): 0.00 | Volume: 17,072 | Count: 5 |
| Date: 2026/11/01 | Reopening: 12,488 | Low: 12,488 | High: 12,489 | Close: 12,488 | Change (%): 0.01 | Volume: 17,072 | Count: 5 |
| Date: 2026/10/31 | Reopening: 12,489 | Low: 12,489 | High: 12,489 | Close: 12,489 | Change (%): 0.01 | Volume: 15,023 | Count: 2 |
| Date: 2026/10/28 | Reopening: 12,488 | Low: 12,488 | High: 12,488 | Close: 12,488 | Change (%): 0.00 | Volume: 1 | Count: 1 |
| Date: 2026/10/27 | Reopening: 12,488 | Low: 12,488 | High: 12,489 | Close: 12,488 | Change (%): 0.00 | Volume: 383 | Count: 4 |
| Date: 2026/10/26 | Reopening: 12,488 | Low: 12,488 | High: 12,489 | Close: 12,488 | Change (%): 0.01 | Volume: 731 | Count: 9 |
| Date: 2026/10/25 | Reopening: 12,488 | Low: 12,488 | High: 12,489 | Close: 12,489 | Change (%): 0.01 | Volume: 1,457 | Count: 12 |
| Date: 2026/10/24 | Reopening: 12,488 | Low: 12,488 | High: 12,489 | Close: 12,488 | Change (%): 0.00 | Volume: 4,303 | Count: 3 |
| Date: 2026/10/21 | Reopening: 12,489 | Low: 12,488 | High: 12,489 | Close: 12,488 | Change (%): 0.00 | Volume: 20,617 | Count: 4 |
| Date: 2026/10/20 | Reopening: 12,489 | Low: 12,488 | High: 12,489 | Close: 12,488 | Change (%): 0.01 | Volume: 20,617 | Count: 4 |
| Date: 2026/10/19 | Reopening: 12,488 | Low: 12,488 | High: 12,489 | Close: 12,489 | Change (%): 0.01 | Volume: 131 | Count: 2 |
| Date: 2026/10/18 | Reopening: 12,489 | Low: 12,488 | High: 12,489 | Close: 12,488 | Change (%): 0.00 | Volume: 4,389 | Count: 5 |
| Date: 2026/10/17 | Reopening: 12,488 | Low: 12,488 | High: 12,488 | Close: 12,488 | Change (%): 0.05 | Volume: 18,560 | Count: 3 |
| Date: 2026/10/14 | Reopening: 12,599 | Low: 12,488 | High: 12,599 | Close: 12,494 | Change (%): 0.05 | Volume: 19,004 | Count: 9 |
Peer Symbols
| Symbol | Close | Change | Percent | Volume | Market Cap |
|---|---|---|---|---|---|
| Symbol: تداوم | Close: 27,592 | Change: 39.00 | Percent: 0.14 | Volume: 649.15 میلیون | Market Cap: - |
| Symbol: اعتماد | Close: 146,034 | Change: 202.00 | Percent: 0.14 | Volume: 131.857 میلیون | Market Cap: - |
| Symbol: صایند | Close: 32,214 | Change: 51.00 | Percent: 0.16 | Volume: 18.657 میلیون | Market Cap: - |
| Symbol: سخند | Close: 12,541 | Change: 31.00 | Percent: 0.25 | Volume: 401,261 | Market Cap: - |
| Symbol: آسا | Close: 11,687 | Change: 18.00 | Percent: 0.15 | Volume: 194.139 میلیون | Market Cap: - |
| Symbol: آتیه-ملت | Close: 20,535 | Change: 31.00 | Percent: 0.15 | Volume: 119.185 میلیون | Market Cap: - |
| Symbol: ارمغان | Close: 10,245 | Change: 13.00 | Percent: 0.13 | Volume: 10.717 میلیون | Market Cap: - |
| Symbol: صنهال | Close: 26,487 | Change: 34.00 | Percent: 0.13 | Volume: 30.323 میلیون | Market Cap: - |
| Symbol: اصیل | Close: 22,606 | Change: 23.00 | Percent: 0.10 | Volume: 193.731 میلیون | Market Cap: - |
| Symbol: آسان | Close: 13,614 | Change: 16.00 | Percent: 0.12 | Volume: 176.164 میلیون | Market Cap: - |
Supervisor Messages
عدم تاييد بخشي از معاملات در نماد معاملاتي (ماكان1)
2026/09/22عدم تاييد بخشي از معاملات در برخي از نمادهاي معاملاتي
2026/09/08عدم تاييد بخشي از معاملات در برخي از نمادهاي معاملاتي
2026/08/31عدم تاييد بخشي از معاملات در برخي از نمادهاي معاملاتي
2026/08/31عدم تاييد بخشي از معاملات در برخي از نمادهاي معاملاتي
2026/08/22
