همگام
صندوق س. م.اوراق دولتی همگام-د
همگام | صندوقهای قابل معامله - Iran Fara Bourse (IFB)
صندوق سرمایه گذاری در اوراق با درآمد ثابت
Sector:
صندوق سرمایه گذاری در اوراق با درآمد ثابت
Market Type:
صندوقهای قابل معامله
Status:
Authorized
Last Price: 12,976 0.13
Close Price: 12,976
Last Trade
2026/11/04| Attribute | Values | Attribute | Values |
|---|---|---|---|
| Reopening | 12,976 | Close | 12,976 17.00 |
| High | 12,976 | Low | 12,975 |
| Volume | 5,438 | Count | 6 |
| Price Limit | 12,571 - 13,347 | Value | 70.561 Million |
| Base Volume | 1 | Volume Limit | - |
Retail & Institutional Trades
2026/11/04| Retail | Institutional | |
|---|---|---|
| 1 | Buyers | 1 |
| 3,125 | Buy Volume | 2,313 |
| 1 | Sellers | 1 |
| 2,313 | Sell Volume | 3,125 |
| 812 | Ownership Change | 812 |
Supply & Demand
2026/11/07| Command | Count | Buy | Sell | Count | Command |
|---|---|---|---|---|---|
| Command1 | Count20.998 Million | Buy12,975 | Sell12,976 | Count1.997 Million | Command1 |
| Command1 | Count500,000 | Buy12,974 | Sell12,977 | Count100,000 | Command1 |
| Command1 | Count500,000 | Buy12,973 | Sell12,978 | Count100,000 | Command1 |
| Command1 | Count500,000 | Buy12,972 | Sell12,979 | Count100,000 | Command1 |
| Command1 | Count500,000 | Buy12,971 | Sell12,980 | Count100,000 | Command1 |
EPS
| Fiscal Year | - | ||
| Earnings Realization | - | Period | - |
| Profit (TTM) | - | ||
| P/E TTM | - |
DPS
| Latest AGM | - | ||
| Actual Earnings | - | AGM P/E | - |
| Cash Dividend | - | ||
| Payout Ratio | - |
Returns & Liquidity
| 3-Month | 8.79 % | ||
| 6-Month | 18.10 % | ||
| 9-Month | 28.01 % | ||
| 1-Year | 28.46 % |
| Large | |||
| Average | |||
| Small | |||
| Growth | Median | Value |
6.488 Trillion
Market Cap
-
P/B
% -
Free Float
Announcements
اطلاعات و صورتهای مالی میاندورهای دوره ۶ ماهه منتهی به ۱۴۰۵/۰۶/۳۱ (حسابرسی نشده)
2026/10/27صورت وضعیت پورتفوی صندوق سرمایه گذاری دوره ۱ ماهه منتهی به ۱۴۰۵/۰۶/۳۱
2026/09/30تصمیمات مجمع صندوق سرمایه گذاری
2026/09/26آگهی دعوت به مجمع صندوق سرمایه گذاری در تاریخ ۱۴۰۵/۰۷/۰۴
2026/09/16صورت وضعیت پورتفوی صندوق سرمایه گذاری دوره ۱ ماهه منتهی به ۱۴۰۵/۰۵/۳۱
2026/09/01صورت وضعیت پورتفوی صندوق سرمایه گذاری دوره ۱ ماهه منتهی به ۱۴۰۵/۰۴/۳۱
2026/08/02اطلاعات و صورتهای مالی میاندورهای دوره ۳ ماهه منتهی به ۱۴۰۵/۰۳/۳۱ (حسابرسی نشده)
2026/07/21تصمیمات مجمع صندوق سرمایه گذاری
2026/07/12
History
| Date | Reopening | Low | High | Close | Change (%) | Volume | Count |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Date: 2026/11/04 | Reopening: 12,976 | Low: 12,975 | High: 12,976 | Close: 12,976 | Change (%): 0.13 | Volume: 5,438 | Count: 6 |
| Date: 2026/11/03 | Reopening: 12,960 | Low: 12,959 | High: 12,960 | Close: 12,959 | Change (%): 0.13 | Volume: 3,208 | Count: 4 |
| Date: 2026/11/02 | Reopening: 12,943 | Low: 12,942 | High: 12,943 | Close: 12,942 | Change (%): 0.13 | Volume: 507,737 | Count: 5 |
| Date: 2026/11/01 | Reopening: 12,926 | Low: 12,925 | High: 12,926 | Close: 12,925 | Change (%): 0.12 | Volume: 1.087 Million | Count: 12 |
| Date: 2026/10/31 | Reopening: 12,909 | Low: 12,908 | High: 12,909 | Close: 12,909 | Change (%): 0.13 | Volume: 272,040 | Count: 9 |
| Date: 2026/10/28 | Reopening: 12,892 | Low: 12,891 | High: 12,892 | Close: 12,892 | Change (%): 0.14 | Volume: 647,679 | Count: 7 |
| Date: 2026/10/27 | Reopening: 12,874 | Low: 12,874 | High: 12,875 | Close: 12,874 | Change (%): 0.12 | Volume: 25.146 Million | Count: 46 |
| Date: 2026/10/26 | Reopening: 12,858 | Low: 12,858 | High: 12,859 | Close: 12,858 | Change (%): 0.12 | Volume: 48,585 | Count: 5 |
| Date: 2026/10/25 | Reopening: 12,842 | Low: 12,841 | High: 12,842 | Close: 12,842 | Change (%): 0.14 | Volume: 113,069 | Count: 8 |
| Date: 2026/10/24 | Reopening: 12,825 | Low: 12,824 | High: 12,825 | Close: 12,824 | Change (%): 0.12 | Volume: 215,459 | Count: 10 |
| Date: 2026/10/21 | Reopening: 12,808 | Low: 12,807 | High: 12,808 | Close: 12,808 | Change (%): 0.13 | Volume: 1,349 | Count: 4 |
| Date: 2026/10/20 | Reopening: 12,792 | Low: 12,791 | High: 12,792 | Close: 12,792 | Change (%): 0.14 | Volume: 33,050 | Count: 4 |
| Date: 2026/10/19 | Reopening: 12,775 | Low: 12,774 | High: 12,775 | Close: 12,774 | Change (%): 0.13 | Volume: 50,676 | Count: 14 |
| Date: 2026/10/18 | Reopening: 12,758 | Low: 12,758 | High: 12,759 | Close: 12,758 | Change (%): 0.13 | Volume: 3.011 Million | Count: 14 |
| Date: 2026/10/17 | Reopening: 12,743 | Low: 12,742 | High: 12,743 | Close: 12,742 | Change (%): 0.12 | Volume: 50,105 | Count: 10 |
Peer Symbols
| Symbol | Close | Change | Percent | Volume | Market Cap |
|---|---|---|---|---|---|
| Symbol: تداوم | Close: 27,592 | Change: 39.00 | Percent: 0.14 | Volume: 649.15 میلیون | Market Cap: - |
| Symbol: اعتماد | Close: 146,034 | Change: 202.00 | Percent: 0.14 | Volume: 131.857 میلیون | Market Cap: - |
| Symbol: صایند | Close: 32,214 | Change: 51.00 | Percent: 0.16 | Volume: 18.657 میلیون | Market Cap: - |
| Symbol: سخند | Close: 12,541 | Change: 31.00 | Percent: 0.25 | Volume: 401,261 | Market Cap: - |
| Symbol: آسا | Close: 11,687 | Change: 18.00 | Percent: 0.15 | Volume: 194.139 میلیون | Market Cap: - |
| Symbol: آتیه-ملت | Close: 20,535 | Change: 31.00 | Percent: 0.15 | Volume: 119.185 میلیون | Market Cap: - |
| Symbol: ارمغان | Close: 10,245 | Change: 13.00 | Percent: 0.13 | Volume: 10.717 میلیون | Market Cap: - |
| Symbol: صنهال | Close: 26,487 | Change: 34.00 | Percent: 0.13 | Volume: 30.323 میلیون | Market Cap: - |
| Symbol: اصیل | Close: 22,606 | Change: 23.00 | Percent: 0.10 | Volume: 193.731 میلیون | Market Cap: - |
| Symbol: آسان | Close: 13,614 | Change: 16.00 | Percent: 0.12 | Volume: 176.164 میلیون | Market Cap: - |
