فولاد آلیاژی ایران
فولاژ | Stocks - Tehran Stock Exchange (TSE)
تولیدات فلزات گرانبهای غیرآهن
Sector:
تولیدات فلزات گرانبهای غیرآهن
Market Type:
Stocks
Status:
Authorized
Last Price: 5,940 1.54
Close Price: 5,940
Last Trade
2026/11/04| Attribute | Values | Attribute | Values |
|---|---|---|---|
| Reopening | 5,920 | Close | 5,940 90.00 |
| High | 6,020 | Low | 5,760 |
| Volume | 7.682 Million | Count | 295 |
| Price Limit | 5,680 - 6,020 | Value | 45.651 Billion |
| Base Volume | 1 | Volume Limit | - |
Retail & Institutional Trades
2026/11/04| Retail | Institutional | |
|---|---|---|
| 43 | Buyers | - |
| 7.067 Million | Buy Volume | 614,600 |
| 44 | Sellers | - |
| 7.082 Million | Sell Volume | 600,000 |
| 14,600 | Ownership Change | 14,600 |
Supply & Demand
2026/11/05| Command | Count | Buy | Sell | Count | Command |
|---|---|---|---|---|---|
| Command1 | Count2,000 | Buy5,930 | Sell5,940 | Count35,215 | Command1 |
| Command2 | Count301,717 | Buy5,920 | Sell5,950 | Count18,723 | Command1 |
| Command1 | Count8,900 | Buy5,910 | Sell5,970 | Count12,517 | Command1 |
| Command2 | Count10,600 | Buy5,900 | Sell6,000 | Count282,388 | Command3 |
| Command1 | Count16,972 | Buy5,870 | Sell6,010 | Count54,585 | Command1 |
EPS
| Fiscal Year | 2027/03/20 | ||
| Earnings Realization | 245 | Period | 6 Month |
| Profit (TTM) | 0 | ||
| P/E TTM | 8.700 |
DPS
| Latest AGM | 2026/03/20 | ||
| Actual Earnings | 491 | AGM P/E | 12.10 |
| Cash Dividend | 0 | ||
| Payout Ratio | 0.00 % |
Returns & Liquidity
| 3-Month | 30.55 % | Rank | 207 |
| 6-Month | 86.27 % | Rank | 202 |
| 9-Month | 74.35 % | Rank | 233 |
| 1-Year | 67.04 % | Rank | 198 |
| Large | |||
| Average | |||
| Small | |||
| Growth | Median | Value |
344.52 Trillion
Market Cap
3.58
P/B
% 21.03
Free Float
Announcements
توضیحات در خصوص اطلاعات و صورت های مالی منتشر شده
2026/10/25اطلاعات و صورتهای مالی میاندورهای دوره ۶ ماهه منتهی به ۱۴۰۵/۰۶/۳۱ (حسابرسی نشده)(اصلاحیه)
2026/11/01گزارش فعالیت ماهانه دوره ۱ ماهه منتهی به ۱۴۰۵/۰۷/۳۰
2026/10/26گزارش فعالیت ماهانه دوره ۱ ماهه منتهی به ۱۴۰۵/۰۶/۳۱(اصلاحیه)
2026/10/21مشخصات کمیته ریسک
2026/10/12تغییر نشانی(اصلاحیه)
2026/10/11اطلاعات و صورتهای مالی میاندورهای دوره ۶ ماهه منتهی به ۱۴۰۵/۰۶/۳۱ (حسابرسی نشده)
2026/10/21گزارش فعالیت ماهانه دوره ۱ ماهه منتهی به ۱۴۰۵/۰۶/۳۱
2026/09/26
History
| Date | Reopening | Low | High | Close | Change (%) | Volume | Count |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Date: 2026/11/04 | Reopening: 5,920 | Low: 5,760 | High: 6,020 | Close: 5,940 | Change (%): 1.54 | Volume: 7.682 Million | Count: 295 |
| Date: 2026/11/03 | Reopening: 5,830 | Low: 5,760 | High: 5,860 | Close: 5,850 | Change (%): 2.81 | Volume: 15.513 Million | Count: 445 |
| Date: 2026/11/02 | Reopening: 5,600 | Low: 5,600 | High: 5,900 | Close: 5,690 | Change (%): 0.87 | Volume: 27.154 Million | Count: 778 |
| Date: 2026/11/01 | Reopening: 5,730 | Low: 5,730 | High: 5,840 | Close: 5,740 | Change (%): 2.71 | Volume: 14.033 Million | Count: 538 |
| Date: 2026/10/31 | Reopening: 6,220 | Low: 5,880 | High: 6,220 | Close: 5,900 | Change (%): 2.64 | Volume: 22.934 Million | Count: 515 |
| Date: 2026/10/28 | Reopening: 5,960 | Low: 5,900 | High: 6,070 | Close: 6,060 | Change (%): 2.71 | Volume: 18.979 Million | Count: 499 |
| Date: 2026/10/27 | Reopening: 5,900 | Low: 5,900 | High: 6,050 | Close: 5,900 | Change (%): 2.96 | Volume: 43.705 Million | Count: 666 |
| Date: 2026/10/26 | Reopening: 6,050 | Low: 6,050 | High: 6,250 | Close: 6,080 | Change (%): 2.41 | Volume: 36.759 Million | Count: 642 |
| Date: 2026/10/25 | Reopening: 6,230 | Low: 6,230 | High: 6,250 | Close: 6,230 | Change (%): 2.96 | Volume: 49.335 Million | Count: 884 |
| Date: 2026/10/24 | Reopening: 6,420 | Low: 6,420 | High: 6,420 | Close: 6,420 | Change (%): 2.87 | Volume: 21.113 Million | Count: 267 |
| Date: 2026/10/21 | Reopening: 6,830 | Low: 6,560 | High: 6,860 | Close: 6,610 | Change (%): 2.22 | Volume: 34.286 Million | Count: 728 |
| Date: 2026/10/20 | Reopening: 6,730 | Low: 6,670 | High: 6,770 | Close: 6,760 | Change (%): 2.74 | Volume: 24.205 Million | Count: 485 |
| Date: 2026/10/19 | Reopening: 6,890 | Low: 6,500 | High: 6,890 | Close: 6,580 | Change (%): 1.79 | Volume: 34.089 Million | Count: 933 |
| Date: 2026/10/18 | Reopening: 6,650 | Low: 6,650 | High: 6,880 | Close: 6,700 | Change (%): 2.19 | Volume: 18.623 Million | Count: 600 |
| Date: 2026/10/17 | Reopening: 6,850 | Low: 6,850 | High: 6,850 | Close: 6,850 | Change (%): 2.97 | Volume: 4.139 Million | Count: 142 |
Peer Symbols
| Symbol | Close | Change | Percent | Volume | Market Cap |
|---|---|---|---|---|---|
| Symbol: فالوم | Close: 1,526 | Change: 44.00 | Percent: 2.97 | Volume: 18.107 میلیون | Market Cap: 22.127 هزار میلیارد |
| Symbol: فنوال | Close: 14,180 | Change: 410.00 | Percent: 2.98 | Volume: 11.154 میلیون | Market Cap: 162.32 هزار میلیارد |
| Symbol: فباهنر | Close: 15,030 | Change: 430.00 | Percent: 2.95 | Volume: 28.582 میلیون | Market Cap: 369.487 هزار میلیارد |
| Symbol: فپارس | Close: 915 | Change: 27.00 | Percent: 2.87 | Volume: 1,070 | Market Cap: 75.36 میلیارد |
| Symbol: فایرا | Close: 17,490 | Change: 500.00 | Percent: 2.94 | Volume: 58.633 میلیون | Market Cap: 1084.38 هزار میلیارد |
| Symbol: فسرب | Close: 2,630 | Change: 24.00 | Percent: 0.92 | Volume: 26.272 میلیون | Market Cap: 29.224 هزار میلیارد |
| Symbol: فاسمین | Close: 4,990 | Change: 80.00 | Percent: 1.58 | Volume: 85.094 میلیون | Market Cap: 119.76 هزار میلیارد |
| Symbol: فرآور | Close: 10,900 | Change: 230.00 | Percent: 2.07 | Volume: 22.811 میلیون | Market Cap: 55.15 هزار میلیارد |
| Symbol: فمراد | Close: 4,050 | Change: 110.00 | Percent: 2.79 | Volume: 13.554 میلیون | Market Cap: 8.876 هزار میلیارد |
| Symbol: فروم | Close: 683 | Change: 21.00 | Percent: 2.98 | Volume: 9,360 | Market Cap: 35 میلیارد |
