دامون
ص.س. درآمد ثابت آسمان دامون-د
دامون | صندوقهای قابل معامله - Iran Fara Bourse (IFB)
صندوق سرمایه گذاری در اوراق با درآمد ثابت
Sector:
صندوق سرمایه گذاری در اوراق با درآمد ثابت
Market Type:
صندوقهای قابل معامله
Status:
Authorized
Last Price: 22,696 0.13
Close Price: 22,696
Last Trade
2026/11/04| Attribute | Values | Attribute | Values |
|---|---|---|---|
| Reopening | 22,696 | Close | 22,696 29.00 |
| High | 22,697 | Low | 22,696 |
| Volume | 87.214 Million | Count | 559 |
| Price Limit | 21,987 - 23,347 | Value | 1.979 Trillion |
| Base Volume | 1 | Volume Limit | - |
Retail & Institutional Trades
2026/11/04| Retail | Institutional | |
|---|---|---|
| 50 | Buyers | 2 |
| 31.555 Million | Buy Volume | 55.659 Million |
| 92 | Sellers | 1 |
| 20.93 Million | Sell Volume | 66.285 Million |
| 10,625,615 | Ownership Change | 10,625,615 |
Supply & Demand
2026/11/05| Command | Count | Buy | Sell | Count | Command |
|---|---|---|---|---|---|
| Command1 | Count300 Million | Buy22,696 | Sell22,697 | Count20 Million | Command1 |
| Command4 | Count1.001 Million | Buy22,695 | Sell22,698 | Count100,000 | Command1 |
| Command1 | Count1 Million | Buy22,694 | Sell22,699 | Count100,000 | Command1 |
| Command1 | Count1 Million | Buy22,693 | Sell22,700 | Count101,000 | Command2 |
| Command1 | Count1 Million | Buy22,692 | Sell22,701 | Count102,000 | Command3 |
EPS
| Fiscal Year | - | ||
| Earnings Realization | - | Period | - |
| Profit (TTM) | - | ||
| P/E TTM | - |
DPS
| Latest AGM | - | ||
| Actual Earnings | - | AGM P/E | - |
| Cash Dividend | - | ||
| Payout Ratio | - |
Returns & Liquidity
| 3-Month | 8.87 % | ||
| 6-Month | 18.01 % | ||
| 9-Month | 27.63 % | ||
| 1-Year | 38.47 % |
| Large | |||
| Average | |||
| Small | |||
| Growth | Median | Value |
136.176 Trillion
Market Cap
-
P/B
% -
Free Float
Announcements
صورت وضعیت پورتفوی صندوق سرمایه گذاری دوره ۱ ماهه منتهی به ۱۴۰۵/۰۷/۳۰
2026/10/31آگهی دعوت به مجمع صندوق سرمایه گذاری در تاریخ ۱۴۰۵/۰۸/۲۶
2026/10/31آگهی دعوت به مجمع صندوق سرمایه گذاری در تاریخ ۱۴۰۵/۰۸/۲۶
2026/10/31تصمیمات مجمع صندوق سرمایه گذاری
2026/10/24صورتهای مالی سال مالی منتهی به ۱۴۰۵/۰۵/۳۱ (حسابرسی شده)
2026/10/20تصمیمات مجمع صندوق سرمایه گذاری
2026/10/13آگهی دعوت به مجمع صندوق سرمایه گذاری در تاریخ ۱۴۰۵/۰۸/۰۲
2026/10/12آگهی دعوت به مجمع صندوق سرمایه گذاری در تاریخ ۱۴۰۵/۰۷/۲۱
2026/10/03
History
| Date | Reopening | Low | High | Close | Change (%) | Volume | Count |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Date: 2026/11/04 | Reopening: 22,696 | Low: 22,696 | High: 22,697 | Close: 22,696 | Change (%): 0.13 | Volume: 87.214 Million | Count: 559 |
| Date: 2026/11/03 | Reopening: 22,667 | Low: 22,667 | High: 22,668 | Close: 22,667 | Change (%): 0.13 | Volume: 120.694 Million | Count: 445 |
| Date: 2026/11/02 | Reopening: 22,637 | Low: 22,637 | High: 22,638 | Close: 22,637 | Change (%): 0.14 | Volume: 195.217 Million | Count: 540 |
| Date: 2026/11/01 | Reopening: 22,607 | Low: 22,606 | High: 22,608 | Close: 22,606 | Change (%): 0.13 | Volume: 313.095 Million | Count: 574 |
| Date: 2026/10/31 | Reopening: 22,577 | Low: 22,577 | High: 22,578 | Close: 22,577 | Change (%): 0.12 | Volume: 57.374 Million | Count: 456 |
| Date: 2026/10/28 | Reopening: 22,550 | Low: 22,550 | High: 22,551 | Close: 22,550 | Change (%): 0.12 | Volume: 200.986 Million | Count: 651 |
| Date: 2026/10/27 | Reopening: 22,522 | Low: 22,522 | High: 22,523 | Close: 22,522 | Change (%): 0.12 | Volume: 207.157 Million | Count: 426 |
| Date: 2026/10/26 | Reopening: 22,494 | Low: 22,494 | High: 22,495 | Close: 22,494 | Change (%): 0.12 | Volume: 48.826 Million | Count: 300 |
| Date: 2026/10/25 | Reopening: 22,466 | Low: 22,466 | High: 22,467 | Close: 22,466 | Change (%): 0.12 | Volume: 157.805 Million | Count: 459 |
| Date: 2026/10/24 | Reopening: 22,439 | Low: 22,438 | High: 22,440 | Close: 22,439 | Change (%): 0.12 | Volume: 279.78 Million | Count: 666 |
| Date: 2026/10/21 | Reopening: 22,411 | Low: 22,410 | High: 22,412 | Close: 22,411 | Change (%): 0.11 | Volume: 120.51 Million | Count: 532 |
| Date: 2026/10/20 | Reopening: 22,372 | Low: 22,372 | High: 22,401 | Close: 22,387 | Change (%): 0.20 | Volume: 280.923 Million | Count: 596 |
| Date: 2026/10/19 | Reopening: 22,343 | Low: 22,343 | High: 22,344 | Close: 22,343 | Change (%): 0.13 | Volume: 83.526 Million | Count: 426 |
| Date: 2026/10/18 | Reopening: 22,314 | Low: 22,314 | High: 22,315 | Close: 22,314 | Change (%): 0.13 | Volume: 136.309 Million | Count: 466 |
| Date: 2026/10/17 | Reopening: 22,286 | Low: 22,286 | High: 22,287 | Close: 22,286 | Change (%): 0.12 | Volume: 169.273 Million | Count: 514 |
Peer Symbols
| Symbol | Close | Change | Percent | Volume | Market Cap |
|---|---|---|---|---|---|
| Symbol: تداوم | Close: 27,592 | Change: 39.00 | Percent: 0.14 | Volume: 649.15 میلیون | Market Cap: - |
| Symbol: اعتماد | Close: 146,034 | Change: 202.00 | Percent: 0.14 | Volume: 131.857 میلیون | Market Cap: - |
| Symbol: صایند | Close: 32,214 | Change: 51.00 | Percent: 0.16 | Volume: 18.657 میلیون | Market Cap: - |
| Symbol: سخند | Close: 12,541 | Change: 31.00 | Percent: 0.25 | Volume: 401,261 | Market Cap: - |
| Symbol: آسا | Close: 11,687 | Change: 18.00 | Percent: 0.15 | Volume: 194.139 میلیون | Market Cap: - |
| Symbol: آتیه-ملت | Close: 20,535 | Change: 31.00 | Percent: 0.15 | Volume: 119.185 میلیون | Market Cap: - |
| Symbol: ارمغان | Close: 10,245 | Change: 13.00 | Percent: 0.13 | Volume: 10.717 میلیون | Market Cap: - |
| Symbol: صنهال | Close: 26,487 | Change: 34.00 | Percent: 0.13 | Volume: 30.323 میلیون | Market Cap: - |
| Symbol: اصیل | Close: 22,606 | Change: 23.00 | Percent: 0.10 | Volume: 193.731 میلیون | Market Cap: - |
| Symbol: آسان | Close: 13,614 | Change: 16.00 | Percent: 0.12 | Volume: 176.164 میلیون | Market Cap: - |
