شرکت سرمایه گذاری اعتلاء البرز
اعتلا | Stocks - Iran Fara Bourse (IFB)
زیرگروه سایر واسطه های مالی
Sector:
زیرگروه سایر واسطه های مالی
Market Type:
Stocks
Status:
Authorized
Last Price: 2,570 0.23
Close Price: 2,562
Last Trade
2026/11/04| Attribute | Values | Attribute | Values |
|---|---|---|---|
| Reopening | 2,626 | Close | 2,562 2.00 |
| High | 2,626 | Low | 2,531 |
| Volume | 4.821 Million | Count | 149 |
| Price Limit | 2,488 - 2,640 | Value | 12.35 Billion |
| Base Volume | 1 | Volume Limit | - |
Retail & Institutional Trades
2026/11/04| Retail | Institutional | |
|---|---|---|
| 28 | Buyers | - |
| 4.821 Million | Buy Volume | - |
| 19 | Sellers | - |
| 4.821 Million | Sell Volume | - |
| 0 | Ownership Change | 0 |
Supply & Demand
2026/11/06| Command | Count | Buy | Sell | Count | Command |
|---|---|---|---|---|---|
| Command5 | Count4.101 Million | Buy2,551 | Sell2,570 | Count1.658 Million | Command2 |
| Command2 | Count2 Million | Buy2,544 | Sell2,590 | Count10,000 | Command1 |
| Command1 | Count6,000 | Buy2,543 | Sell2,594 | Count5,000 | Command1 |
| Command1 | Count3,700 | Buy2,542 | Sell2,600 | Count40,000 | Command1 |
| Command1 | Count2,000 | Buy2,540 | Sell2,610 | Count40,000 | Command1 |
EPS
| Fiscal Year | 2026/12/21 | ||
| Earnings Realization | 116 | Period | 6 Month |
| Profit (TTM) | 0 | ||
| P/E TTM | 5.600 |
DPS
| Latest AGM | 2025/12/21 | ||
| Actual Earnings | 423.55 | AGM P/E | 6.05 |
| Cash Dividend | 0 | ||
| Payout Ratio | 0.00 % |
Returns & Liquidity
| 3-Month | 25.47 % | Rank | 406 |
| 6-Month | 95.98 % | Rank | 342 |
| 9-Month | 94.84 % | Rank | 454 |
| 1-Year | 92.16 % | Rank | 442 |
| Large | |||
| Average | |||
| Small | |||
| Growth | Median | Value |
19.471 Trillion
Market Cap
1.63
P/B
% 22.86
Free Float
Announcements
معرفی /تغییر در ترکیب اعضای هیئت مدیره/مدیر عامل(اصلاحیه)
2026/11/02معرفی /تغییر در ترکیب اعضای هیئت مدیره/مدیر عامل
2026/11/02آگهی ثبت افزایش سرمایه
2026/10/28گزارش فعالیت ماهانه دوره ۱ ماهه منتهی به ۱۴۰۵/۰۷/۳۰
2026/10/28اطلاعات و صورتهای مالی میاندورهای دوره ۹ ماهه منتهی به ۱۴۰۵/۰۶/۳۱ (حسابرسی نشده)
2026/10/20مشخصات کمیته حسابرسی و واحد حسابرسی داخلی(اصلاحیه)
2026/10/10گزارش فعالیت ماهانه دوره ۱ ماهه منتهی به ۱۴۰۵/۰۶/۳۱
2026/09/28نتایج حاصل از فروش حق تقدم های استفاده نشده(اصلاحیه)
2026/09/15
History
| Date | Reopening | Low | High | Close | Change (%) | Volume | Count |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Date: 2026/11/04 | Reopening: 2,626 | Low: 2,531 | High: 2,626 | Close: 2,562 | Change (%): 0.08 | Volume: 4.821 Million | Count: 149 |
| Date: 2026/11/03 | Reopening: 2,531 | Low: 2,520 | High: 2,639 | Close: 2,564 | Change (%): 1.23 | Volume: 32.66 Million | Count: 589 |
| Date: 2026/11/02 | Reopening: 2,600 | Low: 2,596 | High: 2,666 | Close: 2,596 | Change (%): 2.99 | Volume: 62.701 Million | Count: 321 |
| Date: 2026/11/01 | Reopening: 2,791 | Low: 2,629 | High: 2,791 | Close: 2,676 | Change (%): 1.25 | Volume: 44.72 Million | Count: 496 |
| Date: 2026/10/31 | Reopening: 2,830 | Low: 2,707 | High: 2,864 | Close: 2,710 | Change (%): 2.87 | Volume: 41.117 Million | Count: 234 |
| Date: 2026/10/28 | Reopening: 2,790 | Low: 2,790 | High: 2,790 | Close: 2,790 | Change (%): 2.79 | Volume: 37.528 Million | Count: 513 |
| Date: 2026/10/27 | Reopening: 2,870 | Low: 2,870 | High: 2,940 | Close: 2,870 | Change (%): 2.71 | Volume: 28.376 Million | Count: 225 |
| Date: 2026/10/26 | Reopening: 2,950 | Low: 2,950 | High: 2,950 | Close: 2,950 | Change (%): 2.96 | Volume: 9.631 Million | Count: 140 |
| Date: 2026/10/25 | Reopening: 3,040 | Low: 3,040 | High: 3,040 | Close: 3,040 | Change (%): 2.88 | Volume: 1.28 Million | Count: 34 |
| Date: 2026/10/24 | Reopening: 3,190 | Low: 3,010 | High: 3,190 | Close: 3,130 | Change (%): 0.87 | Volume: 114.704 Million | Count: 1,483 |
| Date: 2026/10/21 | Reopening: 3,103 | Low: 3,103 | High: 3,103 | Close: 3,103 | Change (%): 2.99 | Volume: 6.5 Million | Count: 63 |
| Date: 2026/10/20 | Reopening: 3,013 | Low: 3,013 | High: 3,013 | Close: 3,013 | Change (%): 2.97 | Volume: 21.992 Million | Count: 93 |
| Date: 2026/10/19 | Reopening: 2,926 | Low: 2,926 | High: 2,926 | Close: 2,926 | Change (%): 2.99 | Volume: 15.75 Million | Count: 69 |
| Date: 2026/10/18 | Reopening: 2,841 | Low: 2,841 | High: 2,841 | Close: 2,841 | Change (%): 2.97 | Volume: 10.567 Million | Count: 95 |
| Date: 2026/10/17 | Reopening: 2,772 | Low: 2,612 | High: 2,772 | Close: 2,759 | Change (%): 2.49 | Volume: 152.539 Million | Count: 847 |
Peer Symbols
| Symbol | Close | Change | Percent | Volume | Market Cap |
|---|---|---|---|---|---|
| Symbol: وساپا | Close: 7,930 | Change: 30.00 | Percent: 0.38 | Volume: 57.968 میلیون | Market Cap: 205.92 هزار میلیارد |
| Symbol: وسپه | Close: 7,710 | Change: 90.00 | Percent: 1.18 | Volume: 14.19 میلیون | Market Cap: 400.158 هزار میلیارد |
| Symbol: وملت | Close: 5,540 | Change: 50.00 | Percent: 0.91 | Volume: 409,829 | Market Cap: 5.54 هزار میلیارد |
| Symbol: واعتبار | Close: 3,940 | Change: 90.00 | Percent: 2.23 | Volume: 2.788 میلیون | Market Cap: 13.965 هزار میلیارد |
| Symbol: وایرا | Close: 4,160 | Change: 10.00 | Percent: 0.24 | Volume: 443,575 | Market Cap: 8.998 هزار میلیارد |
| Symbol: وصنعت | Close: 3,500 | Change: 100.00 | Percent: 2.94 | Volume: 26.005 میلیون | Market Cap: 118.66 هزار میلیارد |
| Symbol: پردیس | Close: 2,422 | Change: 70.00 | Percent: 2.98 | Volume: 17.919 میلیون | Market Cap: 24.08 هزار میلیارد |
| Symbol: وتوصا | Close: 3,350 | Change: 60.00 | Percent: 1.82 | Volume: 19.194 میلیون | Market Cap: 117.25 هزار میلیارد |
| Symbol: وبیمه | Close: 2,420 | Change: 70.00 | Percent: 2.98 | Volume: 4.219 میلیون | Market Cap: 38.48 هزار میلیارد |
| Symbol: وبوعلی | Close: 3,670 | Change: 20.00 | Percent: 0.54 | Volume: 4.034 میلیون | Market Cap: 43.68 هزار میلیارد |
Supervisor Messages
عدم تاييد بخشي از معاملات در برخي از نمادهاي معاملاتي
2026/09/14عدم تاييد بخشي از معاملات در نماد معاملاتي (اعتلا1)
2026/09/12عدم تاييد بخشي از معاملات در نماد معاملاتي (اعتلا1)
2026/09/12پذيرهنويسي حق تقدم استفاده نشده در نماد معاملاتي (اعتلاح1)
2026/08/25پذيرهنويسي حق تقدم استفاده نشده در نماد معاملاتي (اعتلاح1)
2026/08/25
