پتروشیمی پارس
پارس | Stocks - Tehran Stock Exchange (TSE)
مواد شیمیایی پایه به جز کود
Sector:
مواد شیمیایی پایه به جز کود
Market Type:
Stocks
Status:
Closed
Last Price: 2,196 2.27
Close Price: 2,196
Last Trade
2026/09/02| Attribute | Values | Attribute | Values |
|---|---|---|---|
| Reopening | 2,180 | Close | 2,196 51.00 |
| High | 2,239 | Low | 2,180 |
| Volume | 171.612 Million | Count | 2,075 |
| Price Limit | 2,180 - 2,314 | Value | 374.696 Billion |
| Base Volume | 1 | Volume Limit | - |
Retail & Institutional Trades
2026/09/02| Retail | Institutional | |
|---|---|---|
| 326 | Buyers | 4 |
| 89.423 Million | Buy Volume | 82.189 Million |
| 245 | Sellers | 2 |
| 166.41 Million | Sell Volume | 5.202 Million |
| 76,987,462 | Ownership Change | 76,987,462 |
Supply & Demand
2026/09/04| Command | Count | Buy | Sell | Count | Command |
|---|---|---|---|---|---|
| Command1 | Count100,000 | Buy2,191 | Sell2,196 | Count49,611 | Command1 |
| Command2 | Count129,582 | Buy2,183 | Sell0 | Count0 | Command0 |
| Command1 | Count10,000 | Buy2,190 | Sell2,197 | Count2,500 | Command1 |
| Command2 | Count6,300 | Buy2,189 | Sell2,200 | Count937,173 | Command2 |
| Command3 | Count762,695 | Buy2,188 | Sell2,207 | Count64,999 | Command2 |
EPS
| Fiscal Year | 2027/03/20 | ||
| Earnings Realization | 66 | Period | 3 Month |
| Profit (TTM) | 0 | ||
| P/E TTM | 4.400 |
DPS
| Latest AGM | 2026/03/20 | ||
| Actual Earnings | 467.29 | AGM P/E | 4.70 |
| Cash Dividend | 0 | ||
| Payout Ratio | 0.00 % |
Returns & Liquidity
| 3-Month | 8.75 % | Rank | 643 |
| 6-Month | 8.75 % | Rank | 699 |
| 9-Month | 8.31 % | Rank | 247 |
| 1-Year | 3.60 % | Rank | 121 |
| Large | |||
| Average | |||
| Small | |||
| Growth | Median | Value |
1192.025 Trillion
Market Cap
1.33
P/B
% 3.65
Free Float
Announcements
افشای اطلاعات بااهمیت - (سایر اطلاعات بااهمیت - راه اندازی مجدد واحد استحصال اتان- گروه ب) منتهی به سال مالی ۱۴۰۵/۱۲/۲۹
۱۴۰۵/۰۶/۱۱گزارش فعالیت ماهانه دوره ۱ ماهه منتهی به ۱۴۰۵/۰۵/۳۱
۱۴۰۵/۰۶/۰۷توضیحات در خصوص اطلاعات و صورت های مالی منتشر شده
۱۴۰۵/۰۵/۱۹افشای اطلاعات بااهمیت - (سایر اطلاعات بااهمیت - شروع مجددفعالیت واحدEBSM و توقف تولیداستحصال اتان- گروه ب) منتهی به سال مالی ۱۴۰۵/۱۲/۲۹
۱۴۰۵/۰۵/۰۷مشخصات کمیته ریسک
۱۴۰۵/۰۵/۰۷گزارش فعالیت ماهانه دوره ۱ ماهه منتهی به ۱۴۰۵/۰۴/۳۱
۱۴۰۵/۰۵/۰۷آگهی ثبت تصمیمات مجمع عادی سالیانه دوره ۱۲ ماهه منتهی به ۱۴۰۴/۱۲/۲۹(اصلاحیه)
۱۴۰۵/۰۵/۰۳آگهی ثبت تصمیمات مجمع عادی سالیانه دوره ۱۲ ماهه منتهی به ۱۴۰۵/۱۲/۲۹
۱۴۰۵/۰۵/۰۳
History
| Date | Reopening | Low | High | Close | Change (%) | Volume | Count |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Date: 2026/09/02 | Reopening: 2,180 | Low: 2,180 | High: 2,239 | Close: 2,183 | Change (%): 2.85 | Volume: 171.612 Million | Count: 2,075 |
| Date: 2026/09/01 | Reopening: 2,278 | Low: 2,211 | High: 2,338 | Close: 2,247 | Change (%): 1.40 | Volume: 257.781 Million | Count: 2,819 |
| Date: 2026/08/31 | Reopening: 2,278 | Low: 2,278 | High: 2,327 | Close: 2,279 | Change (%): 2.94 | Volume: 188.708 Million | Count: 2,032 |
| Date: 2026/08/29 | Reopening: 2,354 | Low: 2,301 | High: 2,390 | Close: 2,348 | Change (%): 0.43 | Volume: 174.116 Million | Count: 2,678 |
| Date: 2026/08/26 | Reopening: 2,345 | Low: 2,300 | High: 2,345 | Close: 2,338 | Change (%): 2.68 | Volume: 149.409 Million | Count: 1,842 |
| Date: 2026/08/25 | Reopening: 2,215 | Low: 2,194 | High: 2,281 | Close: 2,277 | Change (%): 2.80 | Volume: 219.768 Million | Count: 1,932 |
| Date: 2026/08/24 | Reopening: 2,289 | Low: 2,190 | High: 2,289 | Close: 2,215 | Change (%): 1.86 | Volume: 283.942 Million | Count: 3,020 |
| Date: 2026/08/23 | Reopening: 2,350 | Low: 2,249 | High: 2,350 | Close: 2,257 | Change (%): 2.63 | Volume: 416.343 Million | Count: 3,387 |
| Date: 2026/08/22 | Reopening: 2,329 | Low: 2,276 | High: 2,332 | Close: 2,318 | Change (%): 2.34 | Volume: 273.993 Million | Count: 2,503 |
| Date: 2026/08/19 | Reopening: 2,260 | Low: 2,220 | High: 2,275 | Close: 2,265 | Change (%): 2.54 | Volume: 489.308 Million | Count: 3,581 |
| Date: 2026/08/18 | Reopening: 2,210 | Low: 2,160 | High: 2,210 | Close: 2,209 | Change (%): 2.94 | Volume: 1.064 Billion | Count: 3,598 |
| Date: 2026/08/17 | Reopening: 2,122 | Low: 2,095 | High: 2,153 | Close: 2,146 | Change (%): 2.63 | Volume: 243.388 Million | Count: 1,680 |
| Date: 2026/08/16 | Reopening: 2,117 | Low: 2,062 | High: 2,121 | Close: 2,091 | Change (%): 1.37 | Volume: 126.794 Million | Count: 1,943 |
| Date: 2026/08/15 | Reopening: 2,161 | Low: 2,117 | High: 2,161 | Close: 2,120 | Change (%): 2.84 | Volume: 72.758 Million | Count: 1,217 |
| Date: 2026/08/11 | Reopening: 2,178 | Low: 2,134 | High: 2,221 | Close: 2,182 | Change (%): 1.16 | Volume: 92.208 Million | Count: 1,334 |
Peer Symbols
| Symbol | Close | Change | Percent | Volume | Market Cap |
|---|---|---|---|---|---|
| Symbol: شفارا | Close: 1,552 | Change: 21.00 | Percent: 1.37 | Volume: 61.882 میلیون | Market Cap: 21.866 هزار میلیارد |
| Symbol: شمواد | Close: 10,910 | Change: 250.00 | Percent: 2.24 | Volume: 27.967 میلیون | Market Cap: 72.038 هزار میلیارد |
| Symbol: شسینا | Close: 3,800 | Change: 110.00 | Percent: 2.81 | Volume: 26.8 میلیون | Market Cap: 18.24 هزار میلیارد |
| Symbol: شیران | Close: 11,110 | Change: 340.00 | Percent: 2.97 | Volume: 30.85 میلیون | Market Cap: 604.758 هزار میلیارد |
| Symbol: شاملا | Close: 39,160 | Change: 1140.00 | Percent: 3.00 | Volume: 2.669 میلیون | Market Cap: 195.6 هزار میلیارد |
| Symbol: شفارس | Close: 1,986 | Change: 61.00 | Percent: 2.98 | Volume: 11.28 میلیون | Market Cap: 23.712 هزار میلیارد |
| Symbol: شخارک | Close: 100,010 | Change: 820.00 | Percent: 0.81 | Volume: 79,765 | Market Cap: 604.02 هزار میلیارد |
| Symbol: شصفها | Close: 3,070 | Change: 30.00 | Percent: 0.99 | Volume: 34,186 | Market Cap: 46.512 هزار میلیارد |
| Symbol: شاراک | Close: 23,110 | Change: 670.00 | Percent: 2.99 | Volume: 33.54 میلیون | Market Cap: 389.98 هزار میلیارد |
| Symbol: بوعلی | Close: 45,790 | Change: 1330.00 | Percent: 2.99 | Volume: 14.905 میلیون | Market Cap: 903.849 هزار میلیارد |
Supervisor Messages
بازگشايي مرتبه دوم نماد معاملاتي (فنر1)
2026/09/02بازگشايي مرتبه دوم نماد معاملاتي (فنر1)
2026/09/02بازگشايي نماد معاملاتي (فنر1)
2026/09/02بازگشايي نماد معاملاتي (فنر1)
2026/09/02بازگشايي نماد معاملاتي (فنر1)
2026/09/02توقف نماد (اپال1) به علت افشاي اطلاعات با اهميت گروه الف
2026/09/02توقف نماد (اپال1) به علت افشاي اطلاعات با اهميت گروه الف
2026/09/02توقف نماد (فنر1) - اطلاعات با اهميت گروه الف
2026/09/01توقف نماد (فنر1) - اطلاعات با اهميت گروه الف
2026/09/01توقف نماد (فنر1) - اطلاعات با اهميت گروه الف
2026/09/01بازگشايي نمادهاي معاملاتي (آواپارس1) و (وشهر1)
2026/09/01بازگشايي نمادهاي معاملاتي (آواپارس1) و (وشهر1)
2026/09/01
